реклама

реклама

Пікетувальник, який уже кілька місяців живе під приміщенням Черкаської ОДА з приходом холодів вдався до нових заходів. Він збудував справжнє помешкання прямо біля дверей будівлі.

Будівничого таланту пікетувальника чиновники не оцінили та звернулись до поліції, адже своїми діями чоловік заблокував пожежний вихід із будівлі. Про це у коментарі «Прочерку» розповів заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко.

- Я звернувся до поліції, щоб розблокувати пожежний вихід. Бо це вже є фактично добудовою до будівлі. Згідно з пожежної безпеки не повинно цього бути. Я запропонував людині перейти в інше місце та продовжити мирну акцію, але він не зважає, - пояснив Овчаренко.

Нагадаємо, чоловік мітингує, бо свого часу втратив паспорт і не має житла.

Сергій Овчаренко вкотре пояснює, обласна влада не може вирішити питання мітингувальника.

- Влада не може вирішити його проблеми. Ані голова ОДА, ані заступники, ані поліція не може звернутись замість людини та отримати паспорт. За законом України він видається лише один раз. В разі втрати паспорта потрібно написати заяву до правоохоронних органів, звернутись до міграційної служби і йому видадуть дублікат. Але він цього виконувати не хоче, - розповів заступник губернатора.

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 чехов 22.10.2016 06:07
Человека лечить надо .... но у нас законы гуманные, так, что пускай мерзнет, принудительно сейчас в Шевчуху отправлять нельзя....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Культурист 20.10.2016 23:20
Цитую Той-того:
"Влада не може вирішити проблему" - це 100% правда, влада нічого не може окрім як тільки красти. А вирішить питання дуже легко, ніхто тільки не хоче думати та вирішувати його...
а свои варианты решения вопроса митингующего слабо дать ?
Цитую Семен:
Ты смотри какой заботливый Овчаренко :-x Пусть проедет по городу и посмотрит сколько пожарных выходов заблокировано а в некоторых зданиях вообще нет.
Вы что реально верише, что это выход освобождают ради запасной двери?!
мымолётом вспоминается Тулуб, при котором домики только так валяли, которые незаконно устанавливали...
а правоохранитель ным органам нужно вмешаться в эту конкретную ситуацию, так как непонятно КТО митингует вообще- ну копия (не факт, что фотошопная) какого-то удостоверения и что/?!это удостоверит его личность! вспоминаются слова из «Песенки бюрократа» поэта Василия Лебедева - "Без бумажки ты — букашка, а с бумажкой — человек." и , как не странно, в позитивном ключе!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Петрович 20.10.2016 21:55
[-/quote]
Ну, не пожежний вихід, то додатковий вихід на випадок пожежі - враховуючи кількість людей у будівлі.
А ви, "Петрович" взагалі вважаєте нормальним, коли якийсь крендель приліплює скотчем брезентину до дверей адмінбудівлі і оголошує, що він там житиме? :-)
Якщо ви десь провтикаєте пару своїх паспортів - ви теж бомжуватимете під дверима ОДА і вимагатимете, щоб третій паспорт вам виніс особисто губернатор?!
Мені тільки - Президент. Вражає інше, чому всім все це до одного місця. У нас в державі на кожен випадок є своя служба. Щоб виграти у лотереї потрібно хоча б купити білет, щоб отримати втрачений документ потрібно звернутися у поліцію, отримати довідку, а потім звернутися у той орган що має віповідні повноваження. Зараз стоїть питання, хто цю людину відвезе до психіатрів, а ніхто не хоче брати на себе відповідальніст ь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Семен 20.10.2016 12:31
Ты смотри какой заботливый Овчаренко :-x Пусть проедет по городу и посмотрит сколько пожарных выходов заблокировано а в некоторых зданиях вообще нет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Маразм прогресує? 20.10.2016 11:36
Цитую Петрович:
Не плачте і не вводьте людей в оману, особливо поліцію. Пожежний вихід не може бути поруч з основним. По нормам мінімальна відстань від основного до запасного виходу, здається квадратний корінь з півтора периметра.

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Петрович 20.10.2016 08:57
Не плачте і не вводьте людей в оману, особливо поліцію. Пожежний вихід не може бути поруч з основним. По нормам мінімальна відстань від основного до запасного виходу, здається квадратний корінь з півтора периметра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 Той-того 19.10.2016 15:36
"Влада не може вирішити проблему" - це 100% правда, влада нічого не може окрім як тільки красти. А вирішить питання дуже легко, ніхто тільки не хоче думати та вирішувати його...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #2 стабилизец 19.10.2016 15:16
Паспорт выдать под расписку, составить акт, заснять видеокамерой. Не угомонится - ПНД. Д... м или Ш...ния. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #1 Довідка 19.10.2016 15:06
чоловік мітингує, бо свого часу втратив паспорт і не має житла.

Дайте йому адресу М.Горбачова, той розкаже йому куди звертатися для отримання житла по програмі "Жульо -2000"