Голова облдержадміністрації Сергій Тулуб не може обминути питання, яке склалося із пільговим проїздом у черкаських тролейбусах. Про це він сказав під час брифінгу для журналістів у понеділок.

- Ми не можемо пройти повз це питання. Тим більше, представник Партії регіонів сьогодні працює керівником підприємства «Черкасиелектротранс». Хоч він і  не погоджував питання свого переходу на цю роботу, але все ж таки він наш однодумець, член нашої партії, і тому ми будемо допомагати і по партійній лінії, і по адміністративній, - зауважив Сергій Тулуб. – На сьогоднішній день ситуація складна, але вона ще не зовсім погана. Треба її виправити, і ми це будемо робити – я своїми методами, а міський голова – своїми.

Завдання вивчити ситуацію, за погодженням голови обласної ради Валерія Черняка, було покладено на комісію з питань ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу, яка постійно діє при обласній раді.

- Думаю, найближчим часом ми приймемо ті дії, які допоможуть полегшити фінансовий стан цього підприємства, - запевнив губернатор.

реклама

Коментарі  

 
-1 #10 Фелікс 27.10.2011 11:01
Капець тролейбусному!
Регіонали - Тулуб з Адідасом повністю лягли під Одарича
і швидко знищать гордість Черкас і черкащан.
Закликаю оголосити БОЙКОТ злодіям привладі!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Ой 26.10.2011 17:35
У Києві Льоня-космос, а в нас Тулуб-космос!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Язв а 26.10.2011 12:29
Дать би нашим можновладцям пенсію 800 грн., купу болячок, заставити купувати ліки, платити квартплату, йти на пенсію в 60 років та ще й платний проїзд.... Азаров вчора сказав, що на 700 грн, можна гарно жити, одягатися і гарно харчуваться!!! Так що покращення життя від ПР відбулося ще вчора, а ми дурні і не помітили...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Астроном 26.10.2011 09:11
Не розумію - навіщо Тулуб з себе Колумба корчить? :lol: Пішов у лікарню - "виявляється" там немає білизни і медикаментів.. Зустрівся з пенсионерами - "виявляється" Черкаси відмовились перевозити літніх людей. :lol: Він що З космосу прилетів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Справжній партієц 26.10.2011 09:06
Якщо будуємо "Нову Черкащину", то пенсионерів треба перевозити гвинтокрилами, як президента або губернатора.. :P :P Навіщо розмінюватись на дрібниці..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Лена 25.10.2011 20:52
Цитую деда:
я не понимаю а что пенсионеры не могут пешком ходить или в крайнем случае на велосипедах ездить.а как во время войны или до революции было?

Слушай, ты деда, будешь и ты пенсионером, если доживешь, вот тогда и сядешь на велосипед и попробуешь проехать по ямам на дорогах между "лексусами" и "мерсами", да еще если и здоровье шалит. Зачем так рассуждать бесчеловечно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Sirko 25.10.2011 19:37
Цитую деда:
я не понимаю а что пенсионеры не могут пешком ходить или в крайнем случае на велосипедах ездить.а как во время войны или до революции было?

А ще почнем їздить волами і кіньми - екологічно і ДТП не будуть такі страшні. А починать має мер, нехай продає свою "Тойоту" і пересідає на підводу. І клерків тих, що пишуть такі дурні коментарі, нехай з-за комп`ютерів вижене( їх теж до революції не було) і відправить черпать відрами лайно з колектора в очисні споруди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Феникс 25.10.2011 16:46
Бог в помощь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Бу-га-га-га 25.10.2011 16:33
От дурілка картонна, думає що ми на його брехню повились
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #1 деда 25.10.2011 16:05
я не понимаю а что пенсионеры не могут пешком ходить или в крайнем случае на велосипедах ездить.а как во время войны или до революции было?