реклама
Sucurity Police

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зізнався, що йому важко жити на заробітну плату в 10 тисяч гривень, пише zmi.ck.ua

groshi8x6

"Я лише в Київ в минулому місяці наїздив на 20 тисяч гривень із робочими питаннями. Це щоб депутати розуміли ситуацію. Але голосувати не буду за це рішення, щоб не було конфлікту інтересу", – зазначив Анатолій Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+4 #18 Продавец черного дерева 01.11.2016 08:54
Після оприлюднення декларацій останньому свiдомому віслюку
стало ясно, що влади в Україні нема. Є банда, яка грабує. Вони всі
зайняті, дуже зайняті – щоденним грабунком. Їм нема коли і немає
діла до простих громадян. Їм заважають усі, хто заважає грабувати.
І можновладцi Черкас теж у цій банді. Як і президент з прем'єром.
Ось така післямайданна реальність. Під гаслом "Банду геть!"
прийшла інша банда.Під гаслом "Жити по-новому" продовжили
грабувати по-старому. Крадуни намагаються
заламати руки європейцям, щоб їх і так взяли. Бо Путін нападе.
Але нічого не вийде, панове неповажні грабіжники. Або все
зміниться, або країни не буде. Ви все розкрали і знесилили країну.
А ви продовжуєте грабувати і далі.Купіть собі мізки буратини хоть на десяту
частину від того, що маєте. Бо навіщо вам багатство, коли не буде країни?
Понялі?А Ви лізете до... "таких чілавєк" зі своєю бидлотою з якоїсь
задрипаної Дахнiвки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 Стець 26.10.2016 08:11
Досвідчений сімейний підряд інвалідів.............. Джуган - Стадник сплели Бондаренкові лапті. Не він перший, не він останній!!! :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 Маргарита 26.10.2016 07:50
Оно не может прожить.Вы волки позорные привыкли жить на широкую ногу при этом особо не напрягаясь.А нам лохам, за которых это чмо всех нас держит, пора уже и зубы показать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Соломон 26.10.2016 06:53
У партіі Тимошенко всі ненажери.
Тепер дурненькі виборці нарешті побачили іх нутро!
Щоб ви вдавились,шанов ні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Дядько Петро 26.10.2016 00:56
Йолкi палки, зарплата 10 000, а накатався на 20. Де взялись ще 10 Альо! Нiнада тут ляля про ЗП!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 ЧЕРКАСИ 1 25.10.2016 23:41
Цитую Сидоров.:
Да Толян. Отут ти і показав, разом із своїм депутатським ш..блом свою паганеньку душонку.Ти на 10000 не можеш. А переважна більшість черкащан живе на 1200-1600 гр у місяць. Ти про них думав , коли таке патякав?І як тебе після такого назвати?

ХУ..ОМ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 федор принципиальный 25.10.2016 20:46
Толя,не скигли,оставь кресло и в Лысянку и не надо тратиться на Киев.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #11 Сидоров. 25.10.2016 20:28
Да Толян. Отут ти і показав, разом із своїм депутатським ш..блом свою паганеньку душонку.Ти на 10000 не можеш. А переважна більшість черкащан живе на 1200-1600 гр у місяць. Ти про них думав , коли таке патякав?І як тебе після такого назвати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 сер 25.10.2016 18:13
Олегич-вернись!Ці нас дістали!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #9 Той-того 25.10.2016 16:15
От ублюдки, мери, депутати, зарплати у них повинні бути мінімальними (мінімалка як у більшості, як пенсії у пенсіонерів), і у владу вони повинні йти для того, щоб підняти цю мінімалку і для людей і для себе. Справедливо - справедливо. Представник громади чи народу, іде працювати на мінімальну заробітну плату з метою покращити життя людей, збільшивши мінімальну зарплату і собі і своїм обранцям. Оце буде чесно і справедливо, а не жити на наших податках і скаржитись. **** в тебе два лесуса, ти вирізав на металолом пів Черкаської області і ти ще скаржися, кого ми, а вірніше ви обрали, бо я за тоху желізяку не голосував, це було б нижче моєї особистої гідності голосувати за неука і бездару, а тепер плюс і наглєца. Ну подивіться Тоха, Саня і т.д. дожилися, бротва вже задрала, а ми все кланяємось і честь віддаємо. Гидко.