реклама

реклама

Як повідомили «Прочерку» власні джерела, у п’ятницю, 21 жовтня, на «Росі» о 19:00 не вийшов запланований черговий випуск ЧСН. Через надмірне бажання керівництва телеканалу догодити владі, випуск новин був зірваний. Замість двадцятихвилинного випуску показали повтор десятихвилинного випуску новин, що вийшов на каналі о 16:00.

Гендиректор ОДТРК Юрій Уздемір - довірена особа губернатора. Але у п'ятницю ця довіра проходила випробування...

Гендиректор ОДТРК Юрій Уздемір - довірена особа губернатора. Але у п'ятницю ця довіра проходила випробування...


 Ось що повідомили нам журналісти телеканалу (звісно, на умовах анонімності): у газеті «Нова молодь Черкащини» вийшов матеріал Тетяни Воронцової про те, що в райлікарні у Червоній Слободі, не витримавши тиску, багато медпрацівників закладу виявили бажання вийти з лав Партії регіонів. Звичайно ж, влада вирішила виправити ситуацію через підконтрольний їй телеканал. Тож від журналістів телеканалу вимагався матеріал про те, як неймовірно зростає рейтинг Партії регіонів в області. Але бачення кінцевого продукту у гендиректора ОДТРК і його заступниці розходилися. Поки ті вказували журналістам що і як робити, не залишалося вже часу для монтування сюжету. Випуск новин був зірваний.

– Я не уповноважена про це говорити. Є генеральний директор, нехай пояснює, – відреагувала на дзвінок «Прочерка» в. о. заступника генерального директора з творчих питань, а в колишньому прес-секретар губернатора, Оксана Химич.

У свою чергу генеральний директор Черкаської ОДТРК Юрій Уздемір запевнив нас, що ніяких збоїв у випуску новин у п’ятницю не було.

– У нас бувають повтори. Сіткою мовлення це передбачено. Буває ж, що технічно працівники не встигають змонтувати сюжет. Але конкретно в п’ятницю ніякої надзвичайної події не було, – запевнив Юрій Леонідович.

Нині, за словами джерел «Прочерку», працівники телекомпанії пишуть доповідні, де пояснюють, чому ж таки зірвався випуск новин.

реклама

Коментарі  

 
+2 #33 Люди з адміністрації 15.11.2011 20:07
Оксано Василівно, Ваша не обізнаність в телерадіосправа х і Ваш примітивізм біжать поперед Вас. Ви докерувалися, що, навіть, прибиральниці сміються з Вас. Мало того, що Ви делетант, так ще й колектив налаштували проти себе. В ТРК зріє бунт, і бунт цей проти Вас. Коли піде Уздемір (а він піде досить скоро), Вам в обличчя плюватимуть. Зупиніться, бо "росяни" не такі гидкі, як Ви думаєте. В харчках потонеш. Ти ще дуже молода, задумайся над майбутнім. Тебе ніхто не сприймає. Бо лізеш туди, де нічого не тямиш і виглядаєш повним бовдуром. Ти перетворила ОДТРК на суцільний темник, де немає і натяку, що є інша думка. Зупинись, бо пожалкуєш! Ти не потрібна тим, кому служиш, а тим більше тим, хто від тебе і твоєї поведінки блювати хоче. Де твоя жіноча мудрість?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #32 Степан и Ко 31.10.2011 11:47
Цитую figure:
... А хто тоді не працював, і зараз не працює...
Хоть шапками закидайте а таки правда! Утро - в записи, ЧСН - в записи 60% т.наз. "прямых ефиров" - в записи. Качество съёмки/монтажа - нет слов. Половина журналистов не знают что такое "разкадровка". Хотите зарплату - так докажите что её достойны. P.S. Рось делиться на 3 касты: 1-я каста "дворяне" - "прыхвостни" самого пана "К", неработают и работать не собираються (начиная от завхоза и тех.начальников и заканчивая заместителями) 2-я каста - сыночки и т.д. самих "работников" - чхали на работу у них ведь "крыша" есть и 3-я кто хочет работать, но им первые две не дают, мол мы тут "деды" а вы "духи позорные". Уздемир не разогнал "швань" ну пусть тогда волосы на голове не рвёт, сам виноват. А поезд-то тю-тю. Негатив о "Роси" такой что туда работать норм. специалист непойдёт. ИМХО
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #31 бу-га-га 28.10.2011 19:44
Цитую figure:
Уздемір вже більше року «керує». «Рось» - мовчала. Все влаштовувало? За часів «калініченка» все було тіп-топ? А хто тоді не працював, і зараз не працює. І шановні «стукачики росі», не розповідайте «казачки» про зірваний випуск новин. Це зроблено вами навмисно. Могли зняти сюжет, а решта? Теж не було зроблено? Аби почесати язики та відвернути від себе увагу.
Щодо непрофесійності Химич, як журналіста. Хто оцінював. Журналісти Росі??? Хоч один приклад? І чия б «корова мичала…». Хотілося б побачити дипломи працівників «Росі». Скільки працює за фахом (не кажу про здібності, талант, фаховий рівень та ін..)?
.


Ти дивись, Химич обізвалася. Єдина людина в Черкасах що вистубила на захист Химич - сама Химич. Бу-га-га!!!!!!!!!!!1
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #30 Тарас Шевченко 28.10.2011 13:09
Мы были свидетелями как Тулуб запускал с Колесниковым Черкасский Аэропорт, и выделяли на реконструкцию 17МЛН долларов , проводили тендер , а потом всё прятали и деньги и тендер, а хасиды кормят Киев Винницу Одессу и даже Ивано-франковск .Вот так они строят новую Черкащену
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #29 питання батьків 28.10.2011 12:36
Рось Цитую Глибинка:
А ми обожнюємо Рось, особливо шоу,яке шукає таланти по нетоплених клубах.


Про "таланти" що шукає Рось. От питання: Рось бере з батьків талантів гроші за зйомки. по кілька сот гривень. Хай Уздемір відповість - він про це знає? Це його вказівка чи ні. Адже вони і так утримуються із бюджету. Хіба це правильно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #28 Докатились 28.10.2011 11:45
При таком количестве профессионалов на "Роси", из всех щелей попер непрофессионали зм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #27 figure 28.10.2011 08:57
Уздемір вже більше року «керує». «Рось» - мовчала. Все влаштовувало? За часів «калініченка» все було тіп-топ? А хто тоді не працював, і зараз не працює. І шановні «стукачики росі», не розповідайте «казачки» про зірваний випуск новин. Це зроблено вами навмисно. Могли зняти сюжет, а решта? Теж не було зроблено? Аби почесати язики та відвернути від себе увагу.
Щодо непрофесійності Химич, як журналіста. Хто оцінював. Журналісти Росі??? Хоч один приклад? І чия б «корова мичала…». Хотілося б побачити дипломи працівників «Росі». Скільки працює за фахом (не кажу про здібності, талант, фаховий рівень та ін..)?
Якби шановний дописувач не полінувався уважно проаналізувати роботу телерадіокомпан ії «Рось», то даний матеріал не був би опублікований. Не здивуюся, якщо на мій коментар від «росістів» буде багато негативних кліків. Правда не подобається, але при необхідності будуть факти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #26 Оксана Колісник 28.10.2011 08:22
Цитую химич не химич:
Только что сообщили: восстание на "Роси"! Химич с Уздемером закрылись в туалете и звонят - просят о помощи Тулуба! Коллектив вышел в эфир - всместо ЧСН - ЧСЧН (черкаська служба чесних новин). Приехавшего на усмирение Тулуба тоже заперли в туалете. В отдельной кабинке, чтоб не убил Уздемира. Хи-хи...
Колектив требует: руки прочь от Шекспира-самордка Черкасской земли Михаила Калиниченка! Уздеметра с Химкой в расход! Мишу в зад на царство!
Шкода, що перший абзац коменту підсумований: "хи-хи". Було б непогано спостерегти саме таку "картинку". Ну а пан Михайло - діло минуле... Хоча деякі його опуси - незабутні:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #25 Глибинка 27.10.2011 17:28
А ми обожнюємо Рось, особливо шоу,яке шукає таланти по нетоплених клубах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #24 Пропоную... 27.10.2011 16:47
для підняття рейтингу нехай такі круті Химич з Уздеміром почнуть вести авторські програми.Буде дуже креативно...