реклама

реклама

У сучасної молоді заступник начальника Черкаського обласного військового комісаріату Олег Захаренко не бачить патріотичного вогню в очах. Про це він сказав на сьогоднішньому круглому столі, де обговорювався військовий конфлікт в Україні. Виступав, Захаренко, між іншим, російською.

DSC_0022

– Хлопців призивають. Скажу чесно, патріотичного вогню, що от він прийшов чогось навчитися, щоб в перспективі захистити сім’ю і Батьківщину, немає. Що б там не говорили про патріотизм, молоде суспільство (може це будуть гучні слова) у якійсь мірі загублене. Чому? Бо не займався ним ніхто! Якщо й займався хтось, то по чуть-чуть. І це було ситуативно, а системи не було, – зазначив Олег Захаренко.

Він висловився критично також на тему підготовки школярів у рамках предмету «Захист Вітчизни». Мовляв, по призову видно, що хлопців не готують як слід до захисту Батьківщини.

– Молодь, скажімо так, загублена… Так, молодь знайдена у флешмобах, які я, чесно кажучи, може в силу віку чи виховання, не розумію. Ну намалювали патріотичні смужки на лобі, щоках, ну покричали, ну закінчили. А результат? Наприклад, щоб наступного понеділка всі прийшли у військкомат записуватися на службу? Не пішли! Погалділи і все. А об’єднуючого стовпа немає, – зауважив заступник начальника Черкаського обласного військового комісаріату.

Також він схарактеризував менталітет українців. Мовляв, вони хочуть, щоб за них хтось щось зробив, а вони поки посидять удома…

– Просто ментальність нашого народу українського, не дивлячись на те, що нащадки козаків… Так, нащадки, але, вибачаюсь за висловлення, не найкращі ми нащадки… – зауважив Олег Захаренко.

– В принципі, я тут по віку визначаю, що більшість присутніх виховувалися в часи Радянського Союзу: піонери, комсомольські організації, партійні. За великим рахунком, не хочу, щоб мене зрозуміли неправильно (Закон «Про декомунізацію» і все інше…), але якщо пальці загнути, не все ж було погано. Чому з історії не брати краще? У комсомольці приймали тих, хто гарно вчився, хто був прикладом. Не кажучи вже за партію. Це просто так, для прикладу. Щоб  наші шановані ЗМІ не подали мене, ні в якому разі неправильно… Я не проводжу пропаганду комуністичного режиму, хоча просто хочу сказати, що не все було там погано. Те ж суспільство виховало нас… У нас заклали базу. І ми з часом змогли розібратися, що таке погано, а що добре.

Підводячи риску під виступом, він зауважив, що нині немає системності роботи в кадровій політиці і в інших сферах.

– Мінімум, хотілося б, щоб влада повернула вертикаль виховання військово-патріотичного виховання дітей у школах, – сказав Олег Захаренко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-8 #40 Абрек 01.11.2016 19:44
Цитую студент:
Это не спасение Украины, а ее уничтожение :sad:

Это козломордым студентам так хотелось бы, но зубы обломали тогда, а теперь уже и вовсе не получится! :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #39 студент 01.11.2016 14:40
Цитую Абрек:
Що воно знає про патріотизм??? Чи не патріоти спасли Україну у 2014-му??? Легко ляпати язиком, сидячи у тилу.

Цитую Абрек:
Що воно знає про патріотизм??? Чи не патріоти спасли Україну у 2014-му??? Легко ляпати язиком, сидячи у тилу.


Это не спасение Украины, а ее уничтожение :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #38 спикеррадыиздурдома 01.11.2016 09:58
И это правильно.Правильной дорогой идете товарищи.В китае
1млрд коммунистов и живут неплохо а на Украине их нет вообще и живут плохо.
Hohland, Hohland uber alles!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #37 RATM 26.10.2016 23:00
Ты смотри сколько XXLов набежало комментировать. Да, мужик сказал про партию и комсомол, а у вас за душой что есть ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #36 бульба 26.10.2016 22:00
Цитую Йойо:
Схоже, чудак засумував за комуняцькою командно-адміністративно ю системою. Так диви скоро поїде військоматом ДНР керувать. Не все ж життя за Курбетьм бомажки носить.

Подчинитесь законам прежде всего сами,
а затем заставьте подчиниться других
(БЕЖАН МШВИДОБАДЗЕ)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #35 бульба 26.10.2016 21:58
Цитую Абрек:
Що воно знає про патріотизм??? Чи не патріоти спасли Україну у 2014-му??? Легко ляпати язиком, сидячи у тилу.

БЕЖАН МШВИДОБАДЗЕ - Учиться, вовсе не означает только запоминать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #34 А воєнкоми декларацію ... 26.10.2016 21:40
Цитую Бездіяльність чи саботаж?:
На військові комісаріати покладається:
проведення разом з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, територіальними підрозділами Товариства сприяння обороні України (ТСО), іншими громадськими організаціями, підприємствами, установами та організаціями, навчальними закладами активної роботи з підготовки громадян допризовного та призовного віку до військової служби, роз'яснення вимог Закону України "Про загальний військовий обов'язок і військову службу";

А ВОЄНКОМИ ДЕКЛАРАЦІЮ ПОДАЮТЬ? СКІЛЬКИ ВОНИ ДІЛЯНОЧОК ПОБРАЛИ? ПАТРІОТИ ДО КЕШУ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #33 Робити, а не базікати 26.10.2016 21:33
Цитую palamar:
Згідно закону на військові комісаріати покладається зокрема військово-патріотична робота серед військовозобов'язаних, призовників і допризовної молоді. Тому він лише констатував неефективність роботи свою і своєї структури у цьому напрямку.
А про предмет «Захист Вітчизни». Знаю випадки, коли вчителі цих предметів зверталися до військоматів із проханням надати їхнім школам макети автоматів на що отримували відмову. Це ж для військоматів лишній клопіт.
Після такого визнання власної неефективності його мали б попросити змінити місце роботи - при совку так би й було. Тому радій, що зараз не совок і сиди й далі на такій посаді.

100 %
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #32 івановпетросидоров 26.10.2016 17:52
Щось запахло Павликом Морозовим
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #31 palamar 26.10.2016 15:43