реклама

реклама

Щойно надійшла інформація, що начальником ГУНП в Черкаській області призначають Лютого Валерія Васильовича, начальника ГУНП в Кривому Розі, сам родом із Харкова, - про це повідомляє ГО «Автомайдан-Черкаси».

Активісти стверджують, що «автомайданівці» з Кривого рогу» характеризують його з вкрай негативного боку.

Також активісти наголошують, що в разі призначення Лютого, вони готові на радикальні дії.

Як повідомляє сайт міста Кривий Ріг, Валерій Лютий був призначений заступником начальника ГУ МВС в Харківській області - начальником міліції громадської безпеки в серпні 2008 року, коли відомство очолював Віктор Развадовський. 23 березня 2010 року Лютий пішов з органів на пенсію.

У січні 2013 року став радником Харківського міського голови Геннадія Кернеса з питань транспорту.

З джерел "Прочерку" стало відомо, що завтра в Черкаському ГУНП дійсно планується представлення особи, якою незадоволені активісти.

14955903_1835682010044295_729128494988099017_n

реклама

Коментарі  

 
-1 #24 Юля 04.11.2016 13:28
Цитую Марина:
Пустовар - это креатура Дернового, который сейчас на Азоте занимается безопасностью. Поскольку Азот всегда контролировал власть в городе, то и в милицию ставили своих людей. А Пустовар делал карьеру неплохую и при Дерновом в том числе, как впрочем и при всех руководителях.

11 квітня 2013, 08:03 Новини Черкас та Черкаської області
В Черкасах близько десятка орендарів (із кількох тисяч!!!) не перейшли на нову нормативну оцінку землі. До бюджету не надійшло 130 млн грн. Із цих 130 млн - 103 млн - борг Азоту. Тому і закрутилася ця «каша». Їм дуже не хочеться платити, очевидно, вони вважають, що депутати (авто майдани) коштують дешевше
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Марина 04.11.2016 11:04
Пустовар - это креатура Дернового, который сейчас на Азоте занимается безопасностью. Поскольку Азот всегда контролировал власть в городе, то и в милицию ставили своих людей. А Пустовар делал карьеру неплохую и при Дерновом в том числе, как впрочем и при всех руководителях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 прикольне брателло 04.11.2016 00:33
тепер старі пахани зможуть знову зажити по старому, молодим браткам на взавидки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Пояснення 03.11.2016 21:47
Цитую патріот:
Цитую Патриотам:
Вчера (02.11.2016) был такой солнечный и теплый день. Именно в такой погожий денек на Мытнице по ямам и лужам положили асфальт в районе конечной остановки автобуса №29. Будем надеяться, что до весны дорога доживет. Не подскажите, асфальт и работы бесплатно проводились?

А до чого тут це? Ви назву теми читали взагалі?

Це до автомайдану, який повинен займатися дорогами, а не поліцією.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 патріот 03.11.2016 19:47
Цитую Ох:
Цитую патріот:
Цитую Патриотам:
Вчера (02.11.2016) был такой солнечный и теплый день. Именно в такой погожий денек на Мытнице по ямам и лужам положили асфальт в районе конечной остановки автобуса №29. Будем надеяться, что до весны дорога доживет. Не подскажите, асфальт и работы бесплатно проводились?

А до чого тут це? Ви назву теми читали взагалі?

До того що людину просто з@еб@ло все.
Чому так звані автомайданівці не інтегрувалися в органи виконавчої влади ?
Комісарить простіше, але поки що у нас не передбачено інституту комісарів.

:-) згоден!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #19 Ох 03.11.2016 19:36
Цитую патріот:
Цитую Патриотам:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #18 федор принципиальный 03.11.2016 17:35
Очередной полковник,Черка ссы-как правило трамплин на генерала,да еще дружбан кернеса,аваков вообще в курсе дела.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #17 Дід МаЗай 03.11.2016 16:13
"А на манеже у нас все те же!" Знову "проХфесійні" черкаські революціонери вийшли в люди погяняти свій подзастоявшийся адреналін, і до купи заробити перед різдвом і новим роком трохи грошиків. Створюють штучний народний гнів і неприятие чужинця на посаду головного мента черкащини. вангую, що буде далі. Коли в Киеві ті, хто встромив до нас Лютого, домовляться з компаніею "вищестоящего революціонного руководства", в якій працює гастарбайтер Егорка Соболев, наші майданівці-на-авто отримають свій відсоток від сделки, і всьо буде, як у фігурному катанні - хароший такий "тройной Тулуб!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Патриотам 03.11.2016 15:57
Цитую патріот:
Цитую Патриотам:
Вчера (02.11.2016) был такой солнечный и теплый день. Именно в такой погожий денек на Мытнице по ямам и лужам положили асфальт в районе конечной остановки автобуса №29. Будем надеяться, что до весны дорога доживет. Не подскажите, асфальт и работы бесплатно проводились?

А до чого тут це? Ви назву теми читали взагалі?

Читал и давно, у Булгакова. И вся эта маета имеет названи - швондеровщина! Делайте реальные дела для народа, два года назад не очередные же митинги обещали, а улучшение жизни. А пока только сотрясание воздуха и повышение самим себе премий в 300-400 раз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 патріот 03.11.2016 15:31
Цитую Патриотам:
Вчера (02.11.2016) был такой солнечный и теплый день. Именно в такой погожий денек на Мытнице по ямам и лужам положили асфальт в районе конечной остановки автобуса №29. Будем надеяться, что до весны дорога доживет. Не подскажите, асфальт и работы бесплатно проводились?

А до чого тут це? Ви назву теми читали взагалі?