реклама

реклама

Команда КВК «Колоритні» із Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького оригінально пожартували на тему того, що у місті почали активно класти плитку.

Веселі та кмітливі студенти зняли відео кліп на пісню власного виконання «К чорту асфальт».

Учасниця команди Юлія Шевченко розповіла «Прочерку», як прийшла ідея кліпу.

- Ця ідея прийшла нам при підготовці до гри в Черкаській молодіжній лізі КВК. В Черкасах зараз «плиточний бум», тому ми хотіли жартома показати актуальну нині подію. Команда КВН «Колоритні» перетворює в пісні події, про які неможливо мовчати, - сказала Юлія.

 

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 Катерина 04.11.2016 17:32
Дивні люди, таке відчуття, що почуття гумору це не про Вас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Журі 04.11.2016 14:30
Петеушний примітив. КВК на ВНЗ не тягне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 ТИМ У КОГО СУМНЕ ЖИТТЯ 04.11.2016 13:34
Цитую Абрек:
Якою мовою цей "шедевр"??? :o Чи це Вєрки Сердючки діти???

НОРМАЛЬНОЮ МОВОЮ ЖАРТІВ! ТАКЕ ТУТ РОЗВЕЛИ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Pomidoroff 04.11.2016 11:51
Це не бум, а спроби подолати відставання. Зароки незалежності у таких містах, як Суми,Хмельницьк ий, Тернопіль, Франківськ, Чернівці і т.д.з"явилися пішохідні вулиці та тротуари з гектарами плитки. У Черкасах господарі магазинчиків ліпив хто і скільки на власний розсуд. В бюджета міста на бруківку нічого не було. Навіть перед театром все погнило. Так, що нам років 2-3 плиткою покривати убиті за30-40 років тротуари і то , у центрі.Гроші? Так їх все одно розкрадуть, то хоч міське середовище покращиться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Семен 04.11.2016 11:30
Цитую Продюсер:
Гарний голос у дівчини)))

Та канешна, для нашого села прямо Монсерат Кабалье.
:-x В генделыку на Богданке алкашам петь с таким голосом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Продюсер 04.11.2016 09:12
Гарний голос у дівчини)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Соломон 03.11.2016 21:51
Такі молоді і так швидко розкусили таємні плани мера!
А так було все засекречено,щоб ніхто не здогадався!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Абрек 03.11.2016 19:40
Якою мовою цей "шедевр"??? :o Чи це Вєрки Сердючки діти???