реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував свою е-декларацію, зокрема відповів на питання, для чого його родині 9 автомобілів. Про це інформує «Антена».

- Один автомобіль ВАЗ 2109, два автомобілі ЗАЗ, автомобіль Chevrolet, Daewoo Nexia – це ті автомобілі, які були в мене в ті часи і залишаються. Вартість одного такого автомобіля близько двох тисяч доларів, я не вважаю, що це така велика розкіш. Моя сімя володіє автомобілями, якими ми рухаємось, це автомобілі марки Лексус і автомобіль марки Мазда, на якому пересувається дружина мого брата. От і всі автомобілі, - прокоментував Бондаренко.

Також міський голова додав, що готовий відчитатись за кожен придбаний автомобіль.

реклама

Коментарі  

 
0 #20 Черепослов-хренолог 27.11.2016 14:03
Он Бондаренко???!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Черепослов-хренолог 27.11.2016 13:34
Это Бондаренко??!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Черкащанин 20.11.2016 02:07
Цитую ::::
Тупенька "бульба" зря на форумі розпиналася, що у Тохи просто в декларації завалялись дані про авто, які він продав - а прийшов Тоха і признався, що машин таки 9 :lol:

А ти "бульбі" хоть кілок на лобі теши, а вона скакатиме услужливо навколо "Залізячки" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 бульба 19.11.2016 18:29
Цитую RATM:
Цитую депутат:
Ні хрена незрозуміло, всі ви такі успішні бізнесмени були, так чому при вашій владі, держава і її народ стає все біднішим і біднішим?

Интересно другое: зачм при таких доходах в частном бизнесе идти на копеечную зарплату гос.чиновника ?

Це питання до царя?? Чи до його свори з мільйонами готівки вдома??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Золотоискатель 17.11.2016 10:35
Цитую Семен:
А чего он вообще должен отчитываться за Запорожцы?
Народ, не там роете.
Ройте там где миллиарды, скрытые.

Тут рыть?
27.12.2014
У дочери украинского экс-премьера - новый муж и контроль над крымскими банками
Юлия Тимошенко, что называется "зажгла": вторая свадьба ее дочери состоялась на центральной спортивной арене страны с вызывающей роскошью, только на освещение и звук организаторами потрачено более $200 000 долларов.
Дочь Тимошенко переписывает на мужа свой бизнес. Она уже успела переписать на мужа дебаркадер рыночной стоимостью $800 тыс и часть ресторана, которым владеет в Риме. В феврале этого года Чечеткин-младший стал акционером российского "Генбанка", третьего крупнейшего банка в Крыму, сообщает Hubs. А во время кровавых событий на Майдане Женю и Артура видели в роскошном отеле в Риме, там была и семья бизнесмена, вместе они праздновали день рождения Тимошенко-младшей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #15 Той-того 15.11.2016 16:13
В усьому в світі є баланс,тут додалось там віднялося,і 9 машин металюги, це баланс за відсутність мізківя. це ще Господь мало й дав йому, всього 9 машин, за такий маленький горішок в черепній коробці по пропорції повинно бути ну хоча б штук 15-20 і то, чи перекрив би такий дифіцит обмеженості та бездарності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #14 Хазанов 07.11.2016 17:12
Цитую Піши істчьо!:
"Моя сімя володіє автомобілями, якими ми рухаємось"(с)
"А ще у мене є голова, якою я їм" (А.В.Бондаренко-Залізний)
:lol: :lol: :lol:

100% ЗАЧЕТ !!!!!!!!!!!!!!! ! :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #13 Заїчко Гриць 04.11.2016 23:51
Только має їздити на гарному авто -Лексусі.А його охорона має теж на чомусь їздити.На Запорожцях -це наш лисянський колорит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #12 Соломон 04.11.2016 22:58
Оце вибрали! Здавалось з юлькиних бідачків,а виявився товстосумом!
Нас йому ніколи не зрозуміти!
Не для цього прийшов!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #11 RATM 04.11.2016 18:19
Цитую депутат:
Ні хрена незрозуміло, всі ви такі успішні бізнесмени були, так чому при вашій владі, держава і її народ стає все біднішим і біднішим?

Интересно другое: зачм при таких доходах в частном бизнесе идти на копеечную зарплату гос.чиновника ?