реклама

реклама

Мандрівний табір відбудеться з 25 по 27 листопада в урочищі Холодний Яр, що на Черкащині. Учасники пройдуть вишкіл, відвідавши визначні місця, дізнаються більше про історію Холодноярської республіки, а ще багато сюрпризів, несподіванок та, звісно ж, цікавих співочих вечорів чекають на вас. Організатором мандрівного табору є громадська організація "Всеукраїнський молодіжний рух "Національний Альянс".

lunH8ymVqbY

Вродовж ювілейного, десятого “Холодного Яру” молодь відвідає славетні Чигирин та Суботів, Атаманський парк, могилу Василя Чучупаки, Мотронинський монастир, тисячолітній дуб Максима Залізняка та ще багато цікавих місць. Для участі запрошується молодь віком від 14 років. Зголоситись можна за посиланням http://goo.gl/forms/Y8vhHCBclI . Деталі за телефоном 093 147 05 05 . Поспішайте, зголошення триває до 22 листопада.

Протягом 1919-1922 років у Холодному Ярі існувала так звана Холодноярська республіка, що була організована селянськими повстанськими загонами під проводом отаманів. До республіки входили 25 сіл, що розташовані довкола лісового масиву. Головним отаманом повстанців був Василь Чучупака, котрий загинув тут у 1920 році в бою з більшовиками. Занурившись в дух свободи цих місць, їхню історію описав Василь Шкляр у своєму відомому романі “Чорний Ворон”.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #16 Вчи програму 3 класу! 08.11.2016 10:01
Цитую RATM:
Ой-вей, сколько десятков колхозных премий ! О них где-то дальше Драбова хоть кто слышал ?

Хоча ти, чмирь-"колхознік", і живеш "далі Драбова", як ти кажеш, але то лише твої проблеми, що ти не знаєш Шевченківську премію, розмір якої у 2009 році дорівнював 32 тисячам доларів, що на нинішні гроші - майже мільйон гривень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Не вгадав, ватний 07.11.2016 22:47
Цитую RATM:
[quote name="Бокс"]

Для тебе і Горліс-Горський невідомий, імперська потороч


Это тракторист ? Где что-то было /quote]
Це ти, "колхозНІК", переплутав з байкарем-придурком путлєром, який розказував про "тракторістов, коториє вмєстє с шахтьорамі покупают в воєнторгє аружиє і ваюют протів ВСУ" ;-) Не тормози так більше, бо "вождь русскава міра" не простить тобі цього.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 RATM 07.11.2016 20:31
Цитую Бокс:
Цитую RATM:
Цитата: "Василь Шкляр у своєму відомому романі "Чорний Ворон"

Ой-вей ! Такой прям "ведомый" роман ? Да кто о нем слышал ? Шкляр что нобелевку или премию пен-клуба за него получил ? Какой у него общий тираж, 100 штук ?


Для тебе і Горліс-Горський невідомий, імперська потороч


Это тракторист ? Где что-то было :lol: :lol: :lol: :lol:
XXLогерои - это не мое. Вот Ленина весь мир знает, а XXLов никто не знает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Заслуженный работник ФСБ 07.11.2016 19:00
Идийот-запретили нормальные книги,теперь читайте эту галиматью.А Резун предатель
его ледокол бред обнюхавшегося кокаином параноика..Жаль что не до него было и не нашлось для него своего зонта.Ледокол Ваш похоже идет ко дну.все грузины побежали скоро и деканоидзе вслед за катькой згуладзе побежит
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Кісєльов-алярм 07.11.2016 18:57
Цитую RATM:
не покупает никто книг на мове, только учебники(и то только потому, что русские школы закрыли).

А мальчіков с закритих русскіх школ распялі ілі сьєлі - напомні, ватан? :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Перейменовуєшся,як вулиця 07.11.2016 18:06
Цитую RATM:
Цитую RTM ПНХ:
[quote name="RATM"]
Ой-вей, якщо один тупорилий ватан "RATM" «нє слишал» - то, значить, книга непопулярна?

Ой-вей, сколько десятков колхозных премий ! О них где-то дальше Драбова хоть кто слышал ?

Віднині "колхозНІК" - це твій нік, колишній "RATM". Якщо ти дійсно настільки тупий, що не знаєш, що таке Шевченківська премія - залишається лише поспівчувати такому бовдурові!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Бокс 07.11.2016 17:21
Цитую RATM:
Цитата: "Василь Шкляр у своєму відомому романі "Чорний Ворон"

Ой-вей ! Такой прям "ведомый" роман ? Да кто о нем слышал ? Шкляр что нобелевку или премию пен-клуба за него получил ? Какой у него общий тираж, 100 штук ?



Для тебе і Горліс-Горський невідомий, імперська потороч
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 З точністю до навпаки! 07.11.2016 16:06
Цитую Читаліно:
Колись на розхват був Резун (Суворов). Зачитувалися всі, а потім виявилося, що це велика брехня маленької людинки.

"Велика брехня маленької людинки" - це щоденні пшики в калюжу від карлика з Кремля. :lol:
А Різун (Суворов) досі пише книги, які користуються попитом - навіть у зашуганій путлєром рашці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 RATM 07.11.2016 15:40
Цитую RTM ПНХ:
[quote name="RATM"]
Ой-вей, якщо один тупорилий ватан "RATM" «нє слишал» - то, значить, книга непопулярна? У перший же ТИЖДЕНЬ після виходу книги її купило 18 000 людей. Станом на початок 2015-го – розпродано вже більше 150 тисяч екз. Скільки на сьогодні – точно не відомо.
У 2009-у «Чорний Ворон» Всеукраїнським рейтингом визнаний «книгою року», а Лігою меценатів – «найкращим історичним романом». У 2011-y за цей роман Шкляра визначено лауреатом Шевченківської премії року в галузі літератури. Отримувати її з рук Яника відмовився – і тоді вперше в історії України ту саму суму грошей зібрали люди і вручили Шкляру в Холодному Яру «Народну Шевченківську премію».

Ой-вей, сколько десятков колхозных премий ! О них где-то дальше Драбова хоть кто слышал ? А все ваши XXLотиражи дутые, коммерчески необоснованные. Ну, не покупает никто книг на мове, только учебники(и то только потому, что русские школы закрыли).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 Читаліно 07.11.2016 14:20
Колись на розхват був Резун (Суворов). Зачитувалися всі, а потім виявилося, що це велика брехня маленької людинки. Так, буває з багатьма книгами.