реклама

реклама

Начальник Черкаського обласного управління культури та взаємозвязків з громадськістю Олег Островський заборонив давати директору Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника Парасковії Степенькіній ювілейну медаль «25 років Незалежності України». Про це Парасковія Яківна повідомила в коментарі «Прочерку».

Сьогоднішнє фото з урочистостей у філармонії з сайту ОДА

Сьогоднішнє фото з урочистостей у філармонії з сайту ОДА


Подія сталася сьогодні в обласній філармонії, де працівники культури та майстри народного мистецтва з усієї Черкащини приймають вітання з нагоди свого професійного свята.

«Пан Островський вирішив, що я не заслужила. Він сказав, що мене не було на цьому заході, хоч всі мене там бачили. Мабуть, це людина, яка не пробачає, адже свого часу він мав претензії до земель заповідника. Та не давши мені медаль, він порушив державну етику, адже це нагорода не його, а Президента», – зазначила пані Степенькіна.

Нагадаємо, що як вже інформували ЗМІ, представники громадськості звинувачували нинішнього керівника галузі культури в бажанні захопити частину земель Корсунського заповідника. Також у ЗМІ звучала інформація про некультурне поводження Островського зі Степенькіною.

Як відомо, відзнака Президента України - ювілейна медаль "25 років незалежності України" (далі - ювілейна медаль) установлена для відзначення громадян за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу. Цією медаллю Указом президента і була нагороджена Степенькіна. Але поки лише по документах…

Зв’язатися з самим Олегом Анатолійовичем поки не вдалося.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-8 #23 квітка 11.11.2016 01:50
Герой боротись з жінкою Істиною в останній інстанціі себе вважае А може то сама доля вберігае Пашу Яківну від нагород гаранта що мало чого хорошого гарантуе своему народу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 Не троньте експонат! 10.11.2016 16:35
Цитую Ретро FM:
"Парасковія Стєпєнькіна" звучить дуже підходяще для музею. :-)

Троллінг вищого рівня! :lol: Наче і занафталіненою бабулю не назвали - і характеристику дали вичерпну ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 Той-того 10.11.2016 16:34
Не називайте Олежку керівником, він сам собою з трудом керує...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #20 коллега 10.11.2016 16:27
Овчаренко, не стыдно за таким шкетом ходить? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 Ретро FM 10.11.2016 11:11
"Парасковія Стєпєнькіна" звучить дуже підходяще для музею. :-)
Які претензії до експозиції?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 Людмила 10.11.2016 09:33
Цитую Андрей:
Параска довела музей і територію до ганебного стану.Зібрала навколо себе таких же ледачих старцюг ,вже багато років нічого корисного не робить.А коли їй вказують на бездіяльність -піднімає тему землі.Островський теж не фахівець,але Пашуні давно пора на пенсію,а не думати як посаду передати сину.

так не хотілося вдаватися "до співочої солов]ної", але прийдеться!!! КАЗЁЛ ти андрЕй! Це тобі від ледачих старцюг привіт, сепаратюга!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Той-того 10.11.2016 09:21
Женіть цього окурка за сині хмари, хто він такий щоб щось вирішувати. Ганебний вчинок, хоча чого можна чекати від ........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 бульба 10.11.2016 02:53
До чого тут ці казки про афериста Островського , краще напишіть хто буде відповідати і на скільки років за Мішку підкидиша, Що знову ооопппа як і кругом вийшла з грузинським уголовником? А чи то не нам царь позавчора співав як злочинець міхо зробить в Одесі европу?? То може пора і кришу слідом за підопічним років на 25??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #15 Корсунка 09.11.2016 23:07
Цитую На принцип пішов, отаман?:
Параска Степенькіна мала бути представлена до медалей "100 лєт со дня водруженія красного флага на Бастілії", "В память о ХХ сьєздє КПСС", "Лучшему продотрятовцу" і "Латентний ватнік Русского міра" - а нагороджена всього-навсього "25-річчям Незалежності України" - та й ту не видали. :-)
Совість є?)

Коли коментуєте, то хоча б будьте в темі! Перше - сходіть в музей (бо точно там не були, як видно з коменту), а далі поцікавтеся нагородами людини, про яку пишете! Ця медаль (якщо взагалі цінність подібних нагород ще не знівелювалася в нашій державі через присвоєння Героїв України різним негідникам) - лише маленька можливість влади подякувати тим людям, які, доки владці крали та вкладали крадене у бізнес, який оформляли на дружин та батьків і потім з того бізнесу ще й податки приховували, так от - ЦІ ЛЮДИ за копійки берегли ідею Незалежності і з останніх сил зберігали ще не вкрадене! У вас СОВІСТЬ Є?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #14 Андрей 09.11.2016 22:58
Параска довела музей і територію до ганебного стану.Зібрала навколо себе таких же ледачих старцюг ,вже багато років нічого корисного не робить.А коли їй вказують на бездіяльність -піднімає тему землі.Островський теж не фахівець,але Пашуні давно пора на пенсію,а не думати як посаду передати сину.