У Черкасах відбулась акція протесту проти використання тварин у цирку Кобзов. Про це інформує прес-служба ЦК "Азов"


14976653_1188491114551830_3141934421454001618_o



"Ми вдячні усім небайдужим містянам, які прийшли нас підтримати! Прем"єрний показ цирку сьогодні не відбувся, але завтра ми знову вийдемо на вулицю, адже керівники цирків повинні усвідомити: шоу на крові та стражданнях - неприпустиме та не має сприйняття у суспільстві. Ми вкотре наголошуємо, що не маємо нічого проти цирків, однак украй негативно сприймаємо жорстоку експлуатацію тварин! Сподіваємось, керівництво цирку Кобзов нас почує, а не спробує "відкупитись" від громади безкоштовними квитками, як вони це вже намагались зробити кілька днів тому. Черкаський осередок Національного Корпусу та Цивільного Корпусу "Азов" за здорові суспільні цінності, тож ми не дозволимо проводити аморальні шоу! Чекаємо усіх небайдужих, на тому ж місці (біля гіпермаркету "Епіцентр") о 17:30. Лише разом ми зможемо все змінити", - йдеться у зверненні.

15016189_1188491111218497_3384635615581993121_o

реклама

Коментарі  

 
+4 #20 прохожий 14.11.2016 10:07
М...ам із азову відмовили у відкаті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Себастьян Перейра 12.11.2016 12:49
Так і буде у сучасній олігархічній поліцайскій Україні! А серед
того біснуватого "натовпу" буде немало люмпенського бидла,
яке на кожному кроці обдурює цю "недодержаву", нахабно
вигризаючи з Народного Бюджету ті "субсидії-подачки",
які їм і ні на копійку не належать! Зрештою, навіть офіційна
брехлива "статистика" стверджує, що таких "дуже вумних"
вже тепер є не менше 25 %, а буде ще більше.Цікаво, коли зараз
в Украіні почнуться СБУ процеси над " ворогами народу", що
являються агентами іноземних розвідок...А несвідомий
проплачений натовп на вулиці буде кричати "Розпни іх, розпни!"..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 стабилизец 12.11.2016 08:07
Цитую Реаліст Комаров:
А жорстоке ставлення до людей, особливо престарілих, в залік не береться??? Подібнв акція доречна в Швеції чи Норвегії, але аж ніяк не в Україні. Тут це просто викликає сум і багато запитань.....

Люди, в отличие от зверей, за себя постоять могут. Но не хотят. Стонать и завывать оно, конечно, проще.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #17 777 11.11.2016 23:14
Черкащане провели акцию. Пожалуйста.пишите правильно: Пять Черкащан провели акцию
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 рента 11.11.2016 23:11
Сидить Вова Путин и заскучалось ему. Как там на Украине? Тишина и спокойствие. А не сделать ли нам картинку для тв. Посылайте в Черкассы журналистов там будет сразу две акции для раша тв. Одну от Азова. Даже две. Захват полиции и против цирка. И еще Свобода подбросит сюжетиков. Как никак деньги надо отрабатывать. А то что то русский народ давно не убеждался что в Украине кругом одни фашисты и бендеровцы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 рента 11.11.2016 23:01
Цитую СОЛДАТ:
Для "12345"...и еще одно "хватит" лично для тебя дружище...хватит пиздеть... :-)

Модераторы.где вы? Уберите это непотребство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 surikk 11.11.2016 21:25
подумали лучше об пенсионерах, а животное это животное. может еще им паспорта выдать и конституцию написать :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Оверко 11.11.2016 20:53
Тут дійсно попахує, чи смердить, проплаченою акцією. Соромно за Азов що опускаються до подібних акцій. Тип паче що нині над мільйонами українців знущаються дужче ніж над "нещасними цирковими тваринками". Вся проблема що заїзжий цирк зупинився не на тому місці, де коє кому хотілось би і грошенята проплили повз їх кармани. От і почалася справжня травля цього цирку. Зупинись цей цирк на іншому місці з якого грошики потекли б в карман організаторів цих "акцій", ніхто і незгадав би про бідних "замучених звірят". Крім власних шкурних інтересів захистом тварин тут і не пахне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 спостерігач 11.11.2016 17:52
Цитую Підтримую Азов!:
Цитую 777:
Этот Азов задолбал.

Он тєбя лічно далбал, ватан? 8)
Хлопці кажуть по ділу! Катувать тварин у ХХІ столітті можуть тільки маразматики.

Цікаво було б взнати кількість осіб Азова з "Квитками мисливця". В яких господарствах проводять полювання?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Горген 11.11.2016 17:01
Спешите увидеть, только один день, проездом из Мухосранска, на арене цирка дрессированные “активисты”, умеющие исполнять на заказ любую прихоть “кукловодов”! Цены договорные! :lol: