реклама

реклама

Черкаські депутати підтримали запит «свободівця» Ярослава Нищика до начальник Служби безпеки України в Черкаській області Олега Бойка.

15095449_1819343188279457_8140226039396734795_n

Нищик у своєму виступі просив повідомити, на основі яких законодавчих документів на території Черкас діє заборонена комуністична партія України.

Він також уточнив, що 6 листопада відбувався обласний комітет КПУ в Черкасах за участі колишнього нардепа Симоненка.

Також «свободівець» просив СБУ поінформувати про заходи, які застосовані до колишнього нардепа Романа Шугала, який «світився» в антиукраїнських подіях та нині проживає на Черкащині.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #13 Черкасчанин 23.02.2018 18:54
Балтика -3 и тут успела? :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Це так 18.11.2016 22:43
Цитую НЕ Свобода:
Дмитро Гордон: Партія СВОБОДА - це Агенти КРЕМЛЯ і вони отримували гроші від РЕГІОНАЛІВ

https://www.youtube.com/watch?v=L3qppFkR_us

100%
На Президентські вибори 2016 рік Тягнибоку готувалася оснона роль по розколу України, водорозділ мав пролягати по областям де він набератиме більшість.
А все все сталося не так як гадалося, Олімпіада в Сочі не дозволяла різко втрутитися в ситуацію, Тягнибоку було наказано демонструвати картинку фашизації України для підготовки громадської думки в РФ і світі про те що в Україні фашизм.
Мавр скої свою справу, Мавр має піти. Грошей йому Кремль не виділив, Януковичу він теж став не потрібний, фінансування захлинулося, в ВР він не дотянув....
Якщо Путлеру він знадобиться для подальшої гри, грошенят капнуть і його платівка знову заграє, питання в тому як нарід на неї відгукнеться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 НЕ Свобода 18.11.2016 16:10
Цитую eee:
Не було б коммуністів не було б і Нищика. :lol:

Дмитро Гордон: Партія СВОБОДА - це Агенти КРЕМЛЯ і вони отримували гроші від РЕГІОНАЛІВ

https://www.youtube.com/watch?v=L3qppFkR_us
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #10 ZNZ 18.11.2016 11:58
Цитую RATM:
Что XXLы при разговоре о Ленине только лошадиную ржаку можете включать ?
По сути то сказать вам нечего. Такого вождя у вас не было, нет и не будет

А с таких тупых слов, ратм - только и ржать. Ваше блеяние, раша-KZLы, окончательно надоело.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці! І ти, ратм, згинеш - якщо встигнеш, то в свою омріяну рашку, на пмж десь у Тамбові. Правда, Вова Пу тобі ніколи не простить, що ти не того Вову вважаєш найкращим рашка-вождем. ;-) Вивчи вже, нарешті, що найкращий вождь-фюрер рашистів - це путлєр!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 МАБУТЬ 18.11.2016 11:49
Павлович ще памятає за що доппайки давали.Сам мабуть не раз отримував :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 RATM 18.11.2016 11:47
Цитую НАВЕРНОЕ:
RATM помнит как был с Ильичем в разливе...ну типа - в подполье :lol:

Цитую ПНХ КПSS!:
"RATM" мєчтал би бить на мєстє Надєжди Крупскай :lol:
Ватан ізрядний шалунішка ;-)

Что XXLы при разговоре о Ленине только лошадиную ржаку можете включать ?
По сути то сказать вам нечего. Такого вождя у вас не было, нет и не будет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 блазень 17.11.2016 20:44
Під цей шумок і прикрили ПРОЗОРРО??? 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 ПНХ КПSS! 17.11.2016 18:12
Цитую НАВЕРНОЕ:
RATM помнит как был с Ильичем в разливе...ну типа - в подполье :lol:

"RATM" мєчтал би бить на мєстє Надєжди Крупскай :lol:
Ватан ізрядний шалунішка ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 НАВЕРНОЕ 17.11.2016 17:32
RATM помнит как был с Ильичем в разливе...ну типа - в подполье :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 депутат 17.11.2016 15:14
Вже давно пора звернутись, але не тільки через дії комуністів.