реклама

реклама

Міський голова Черкас Сергій Одарич сьогодні представив колективу «Черкаситеплокомуненерго» нового директора. Це – Павло Карась, який донедавна очолював Департамент економічної політики та розвитку МВК. Попередній керівник – Володимир Винокур – звільнився за сімейними обставинами. Він пропрацював на підприємстві близько 1,5 роки. Про це мер написав у своєму блозі.

фото - газета "Вечірні Черкаси"

фото - газета "Вечірні Черкаси"


 Перед Павлом Карасем поставлено декілька важливих завдань. Зокрема, він має розробити механізм фінансування робіт зі встановлення лічильників тепла у кожному житловому будинку міста. Також продовжити запроваджувати енергозберігаючі технологій на підприємстві. У Черкасах мають намір поступово відійти від використання блакитного палива, яке щороку дорожчає, і перейти на альтернативні джерела: вугілля, торф, деревину.
- Павло розуміється на теплоенергетиці, - зазначає Сергій Одарич. - Адже під його керівництвом (як директора Департаменту економічної політики та розвитку) Черкаси отримали кредит ЄБРР на модернізацію теплопостачання міста. Нині за ці кошти встановлений єдиний у Черкасах котел, який працює на залишках деревини, а також модернізовані дві старі котельні, що споживають на 8-10% менше газу. Роботи по реалізації проекту ще тривають.

реклама

Коментарі  

 
+8 #13 Ужасть 01.11.2011 13:19
Слесаря вызывали?
Ну этот наслесарит..100%
Оказывается в мединститутах учат не только в попу заглядывать, а и предприятия разваливать :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 карасик 01.11.2011 13:01
Людонькі добрі! :-* Що ж ви так не раді? Ви не можете собі уявити скільки мені прийшлося пообіцяти "верхам" за цю посаду. Допоможіть краще! Бо я один не зможу ***8) хоч і буду намагатися :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Детектор 01.11.2011 09:48
Цікава фотка. :zzz
Павло розказує, що таке "шабля" і чому черкащанам треба тихіше поводитися?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 sh239k25 01.11.2011 00:49
***
Нельзя творить против народа и быть без наказанным.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Оксана Колісник 31.10.2011 23:13
Одна баєчка з перших днів роботи "Фотоприлада". Новий рік, традиційна для планової економіки шутрмівщина, бригада наладчиків у білих халатах - всі схилилися над одним з перших зразків якогось оптичного приладу. З'являється начальник і незадоволено кидає: "Що вони там так довго вошкаються?" Хтось із інженерів відповідає: "Та оптична вісь десь криво йде..." Начальник: "Так в чому проблеми? Хай витянуть, відрихтуємо і вставимо назад!" Наладчики від здавленого реготу (начальство ж, таки, пузате!) мало не розчавили той злощасний прилад...
Отак і наше начальство, типа, "розбирається в теплоенергетиці ". Ой, людоньки, готуйте, мабуть, "буржуйки", щоправда, дрівця з черкаських вулиць вже "хтось" позаготовлював: )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Дід Мороз 31.10.2011 22:34
Павло - розумний, хто б там що не говорив. Можливо, трохи емоційний, але то вже таке... Він порядок наведе швидко!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Фелікс 31.10.2011 21:32
Це черговий бублічний злочин Одарича призначити керувати стратегічним для черкащан підприємством ***, за спиною якого три кримінальні справи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Тамагавк 31.10.2011 20:25
А чим Вам не "свій бізнес"??? Доволі непоганий бізнес, бо у нас в дЕРЖАВІ кожна чиновнича посада - бізнес... :-x О времена, о нравы!!! (с)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 referi 31.10.2011 19:37
О!!!! Началось.Какой пиар! Какой ход!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 черкащанин 31.10.2011 17:20
мда...шо сказати?Усі подумали,що на відпочинок пішов,зраділи.а тут таке!