Дует «Потап та Настя» учора виступив з концертом у Черкасах, попри непривітну зустріч від черкаських активістів.

Сам Олексій Потапенко зі сцени прокоментував дії протестувальників.

«У мене тут знайомий в Черкасах, я приїжджаю, а він протестує тут за 150 гривень. Але приємно, що в цей момент і я, і він заробляємо гроші».

Про це пише «Вичерпно».

Нагадаємо, вчора активісти «зустріли» артистів із фаєрами та плакатами «Мікрофон, вокзал, Росія».

15128819_329419214095092_1579797751806195646_o

реклама

Коментарі  

 
-1 #16 123 23.11.2016 00:59
А "активисты" как всегда лица прячут от людей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Черкащанин 21.11.2016 21:26
Цитую Простий українець:
Ніхто абсолютно не сумнівається, що головне для цього пєвца заробити гроші, в будь-який спосіб. Йому в підворотні співати, а він дивись по всій Україні гастролює.

Нехай фіскальна служба перевірить повноту сплати податків цим клоуном.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Об чем речь? 21.11.2016 15:04
Ло..ра Потап возомнил, что за то, чтобы его на ... послали-деньги нужно платить? :lol: Да я сам заплатил бы 150 грн за возможность плюнуть потапке на плешь! Потап, прощавай на это билеты - больше бабла поднимешь, чем на своих песенках ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 стабилизец 21.11.2016 15:01
Цитую від сосни:
Продажним шкурам по барабану де заробляти бабло, чи на московії, яка вбиває нас, чи тут. Непатріоти і омосковщувачі підростаючих поколінь. Пропіхатєлі "уззкого міра". Гідності немає ні на краплю, якщо під час війни їздити у державу-окупанта і знімати штани перед путінцями!

Бревна из глаз повытаскивали ? Сотни тысяч людей батрачат на фирташей, ахметок, бобовых, порошенок, предприятия с российскими собственниками и капиталом и ничо. Деньги для них не пахнут :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Семен 21.11.2016 14:36
А что Мойша Бинусов протестовал?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 від сосни 21.11.2016 14:29
Продажним шкурам по барабану де заробляти бабло, чи на московії, яка вбиває нас, чи тут. Непатріоти і омосковщувачі підростаючих поколінь. Пропіхатєлі "уззкого міра". Гідності немає ні на краплю, якщо під час війни їздити у державу-окупанта і знімати штани перед путінцями!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Клоун ти, а не депутат! 21.11.2016 14:27
Цитую депутат:
Обнагліли повністю, якщо люди вийшли за своє, тарифи, вклади то зразу вішають ярлики, що проплачені.

Читать навчися, "депутат"! :lol: Мова про тих, хто прийшов послать на *** Потапа і Настю, а ти вже ниєш про тарифи з вкладами)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Он нє звонЯл, а звОнял? 21.11.2016 14:23
Потап ЗБРЕХАВ. а не розповів.
Сумачеччий козлик вже просто не знав, що вякнуть зі сцени. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 депутат 21.11.2016 14:18
Обнагліли повністю, якщо люди вийшли за своє, тарифи, вклади то зразу вішають ярлики, що проплачені.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Пой, петушок, пой! 21.11.2016 13:56
Потап - жаба с потной мордой - знал, что врет про деньги, но был счастлив нагадить тем, кого он типа "переиграл", хотя "на районе" и не рвались помять ему чайник.
Престарелый мордастенький рэпер почему-то считает, что его пошлые "шоу" - это надолго. Греби бабки, Потапка - максимум через год уже никому не нужен будешь со своимы тупыми песенками - даже в примитивной рашке.