реклама

реклама

Вчора народний депутат із Черкащини Олег Петренко поїхав до італійського Неаполя, щоб підтримати футбольний клуб «Динамо» у матчі «Ліги чемпіонів» проти місцевого «Наполі». Однак, з потраплянням на стадіон у черкаського нардепа виникли труднощі.


Про це він написав у Фейсбуці.

«Останній раз кудись вибирався ще до війни... Мріяв потрапити на цей матч... Квитки візейром купив два місяці тому, щоб дешево було (менше 3000 грн всі перельоти). На вході до стадіону ретельно обшукали. Але їм здалося, що цього замало. Завели до поліцейської машини та стали вимагати, щоб зняв штани для «більш ретельного огляду». Звісно, що відмовився. Навіть розуміння, що я член українського Парламенту не зменшило в організаторів матчу бажання перевірити, чи не збираюсь я пронести на стадіон шось заборонене у себе в дупі. На футбол дуже хотілось, але, звісно, не ціною такого приниження», - написав Олег Петренко.

Також він додав, що все це через ігнорування ним дипломатичного паспорту.

«От так воно, коли не юзаєш дипломатичний паспорт, а їдеш по звичайному закордонному разом з іншими уболівальниками київського «Динамо».

Додамо, що сам футбольний поєдинок закінчився з рахунком: 0-0.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Семен 28.11.2016 14:12
А в Европе по барабану какой ты ч...........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Верник 25.11.2016 18:56
Це тобі не в Черкасах щоки дути, це Європа, завдяки басням про неї ти в парламент вліз
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 черкащанка 25.11.2016 16:03
Лучше бы ты там и остался :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 федор принципиальный 25.11.2016 12:03
А что сделал конкретно депутат за три года для Черкасс,мне совершенно неинтересно его перелеты в Европу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 MICHAEL 24.11.2016 15:18
Правильно зробили італійці - треба працювати над законами в Україні, а не їздити дивитись, як колись славетний клуб вимучує нульову нічию. Повпливав би як депутат на Суркіса, щоб тренера хорошого взяв (от Протасов без роботи). А то Серьожа, хоч зіграють внічию, хоч програють, завжди задоволений грою типу "ребята старались". Так і депутат розбирається в футболі, інакше б не їхав таку даль
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 ВІРА 24.11.2016 13:10
Безглуздо якось. Краще б не розповідав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 прохожий 24.11.2016 12:54
А чому не поїхав без штанів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Субсидія 24.11.2016 12:50
Щось тут не так. Не всіх же змушують у Європі штани знімати. Мабуть, у поліції була якась інформація. А нардеп навіть на штанах попіарився. Сміх (і сором за таких діячів) та й годі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Таке враження 24.11.2016 12:09
Хто чим переймається: виборці - як вижити, а депутати - штанами. Може зарано по Європам на футбол кататися, коли в країні війна та криза? Може, краще сидіти у Верховній Раді та працювати над законами?