Лідер ГО "Автомайдан Черкаси" Сергій Яковенко є представником партії Михеїла Саакашвілі "Рух нових сил" на Черкащині. Про це він повідомив сьогодні, спілкуючись із журналістами, - інформує кореспондент «Прочерку».

Яковенко

- Працюючи у громадському секторі, важко по-справжньому впливати на те, що відбувається в країні. Тому ми пристали на пропозицію взятися за партійну роботу на Черкащині, - зазначив пан Яковенко, який є ймовірним очільником облорганізації партії Саакашвілі після її офіційного створення.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #11 ХМ 30.11.2016 16:19
Цитую ВПІЗНАВ:
цитата:"...а в Яковенко я не разочаровался, он как был "хорошим человеком" так и остался))) по налоговой помним)))

Комент на все 100%. Хорош человек - нет такой должности, даже в партии. Ну насторожило, что хороший человек в кавычках!?...


кто этого товарища знает, тот поймет почему кавычки..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 ВПІЗНАВ 29.11.2016 18:14
цитата:"...а в Яковенко я не разочаровался, он как был "хорошим человеком" так и остался))) по налоговой помним)))

Комент на все 100%. Хорош человек - нет такой должности, даже в партии. Ну насторожило, что хороший человек в кавычках!?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 В. Белий 29.11.2016 09:40
Цитую Своя думка:
Чому обласні осередки новостворених партій та їх очільники лише в обласних містах? Можна було б створити обласну організацію, наприклад в Умані, та й люди там також достойні є!



Створюйте свої партії і вперед!!! Так всі запалали любовю до Саакашвілі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 ХМ 29.11.2016 09:36
Цитую Владлэн:
Цитую СБУ:
бл......яяяя..... полное разочерование

Объясни причину полного разочарования,а просто пистеть- не мешки таскать.


он тебе должен что-то объяснять???)))
А вообще-то я могу: Автомайдан под красивой вывеской занимается банальным заработком бабла: крышевание бракош, дерибан бабок за рыбу, организацией проплаченных акций (как к примеру против Лютого) и т.п.


Разочарование в Саакашвили : Кроме голого популизма и болтологии - нихера не делалось, крики я всех посажу и пшик, обосрался в ГРузии , а потом и в Одессе... не веришь??? позвони одесситам!

а в Яковенко я не разочаровался, он как был "хорошим человеком" так и остался))) по налоговой помним)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #7 Владлэн 28.11.2016 23:07
Цитую СБУ:
бл......яяяя..... полное разочерование

Объясни причину полного разочарования,а просто пистеть- не мешки таскать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #6 Олег 28.11.2016 22:08
Сергію, радий за тебе. Нарешті знайшов нове джерело фінансування! Гулять, так гулять!! :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Своя думка 28.11.2016 22:03
Чому обласні осередки новостворених партій та їх очільники лише в обласних містах? Можна було б створити обласну організацію, наприклад в Умані, та й люди там також достойні є!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Пенсіонер 28.11.2016 21:54
Пане Яковенко, а з Автомайданом що буде?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #3 Кінолог 28.11.2016 18:49
Гроші не пахнуть