реклама

реклама

Черкаська поліція шукає нові кадри, адже зараз там суттєвий недобір. Про це днями повідомив начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області Руслан Горяченко під час зборів громадського формування «Міська варта».

Фото: Вичерпно

Фото: Вичерпно


Відбирати на службу та призначати на вакантні посади в органи поліції повинна поліцейська комісія, яка, до речі, ще незатверджена, бо не вистачає представника від Міністра внутрішніх справ. Поки невідомо, хто це буде.

– Коли буде створена комісія, ми розпочнемо набір. Комісію створено для забезпечення прозорого добору, конкурсу та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи служби в органах поліції. Щодо забезпечення кадрами, то на сьогодні в нас некомплект достатньо великий, який становить майже 400 посад. А загальний наш штат близько 2,5 тисяч посад, – зазначив Горяченко.

Він каже, що півроку тому думав, що проблема буде вирішена. Та нині вже не такий упевнений.

– Ви знаєте, що зараз відбувається набір в патрульну поліцію м. Умань. Але конкурс вже два рази переносився, відтерміновувалася кінцева дата проведення конкурсу, бо не могли набрати необхідну кількість людей на 140 посад. Зрештою, набрали близько 450 бажаючих, а рік тому в Черкасах на 250 посад було 5 тисяч бажаючих, – зауважив доповідач.

Руслан Горяченко каже, що нині служба справді потребує добросовісних, працьовитих людей.

– Це не обов’язково мають бути надзвичайні фахівці. Це має бути порядна людина. Всьому іншому навчимо. І вже в грудні на початку січня набиратимемо фахівців. У разі потреби, прошу звертатися за номерами 393-108, 393-254, – зазначив він. – Нам потрібні нові люди, нові обличчя. Бо через некомплект навантаження на кожного працівника досить велике.

До речі, і керівного складу відділенням поліції бракує. Більш як 50 відсотків вакантні…

реклама

Коментарі  

 
+8 #13 Mister F 05.12.2016 10:50
Не-не хлопці, після Княжичів ідіть самі в ту міліцію. Будь яка нормальна людина Вам скаже спочатку відставка Авакова і його замів а потім все остальне а так понабирали одних інвалідів узкопрофильних які тільки вміють те що красти. Рукожопа країна все таки наша Україна і за халатності погибли 6 молодих хлопців. Да я би вас там самих порозстрілював за таку халатність. Придурки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 бульба 04.12.2016 18:05
Цитую RATM:
Цитую Пересічний громадянин:
А хто з нормальних піде працювати у поліцію? Про взаємовідносини в поліцейських колективах можна уявити, переглянувши відео наради у заступника поліцейського підрозділу Кривого Рогу Станіслава Коломійця, яке зняли його підлеглі. Це не нарада поліцейських, а сходняк блотних. Соромно!

Не-не, ты не прав. Блатные так себя не ведут, так ведут себя петухи

Таки да. У блотних слово - закон і порушивши його прийдеться відповідати що не скажеш про европоінтеграто рів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 бульба 04.12.2016 18:04
Цитую Хто зна:
Якби в поліції був порядок і нормальні вимоги, то люди туди йшли працювати, а так ніхто не хоче, хоч і безробіття.

Армія і міліція то зеркало народу.Вони не можуть бути іншими ніж українські люди тож бо робіть висновки про сильну освічену націю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 бульба 04.12.2016 18:02
У всій Україні великий кадровий голод щодо порядності чесності і бажання світлого майбутнього для українського народу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 іван 04.12.2016 18:00
Беріть назад тих хто атестацію не пройшов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Небайдужий 04.12.2016 17:54
"Руслан Горяченко каже, що нині служба справді потребує добросовісних, працьовитих людей.
– Це не обов’язково мають бути надзвичайні фахівці. Це має бути порядна людина. Всьому іншому навчимо".
Як учать в поліції сьогодні ми знаємо. Свідченням цьому є жахлива трагедія в Княжичах, де між працівниками поліції виникла перестрілка. 5 співробітників загинуло. За цим фактом має бути проведено розслідування і винні особи притягнуті до суворої відповідальност і. Також мють бути переглянуті критерії підготовки поліцейських, особливо вміння діяти в екстремальних ситуаціях. "Реформи" Згуладзе і Деканоїдзе фактично призвели до знищення професійного ядра поліцейських. Необхідно терміново виправляти. І робити це повинні справжні професіонали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 RATM 04.12.2016 15:26
Цитую Пересічний громадянин:
А хто з нормальних піде працювати у поліцію? Про взаємовідносини в поліцейських колективах можна уявити, переглянувши відео наради у заступника поліцейського підрозділу Кривого Рогу Станіслава Коломійця, яке зняли його підлеглі. Це не нарада поліцейських, а сходняк блотних. Соромно!

Не-не, ты не прав. Блатные так себя не ведут, так ведут себя петухи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Пересічний громадянин 03.12.2016 20:27
А хто з нормальних піде працювати у поліцію? Про взаємовідносини в поліцейських колективах можна уявити, переглянувши відео наради у заступника поліцейського підрозділу Кривого Рогу Станіслава Коломійця, яке зняли його підлеглі. Це не нарада поліцейських, а сходняк блотних. Соромно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Реаліст Комаров 03.12.2016 16:52
А де ж поділися фантастичні розповіді про грузинську поліцейську реформу? Чи це теж була чергова побрехенька? А система наша швидко зробить з порядної людини її протилежність, а вся сіль у иатеріальній різниці, що виникла за останні 20 років.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Сидоров. 03.12.2016 15:33
....Це має бути порядна людина...а скажіть , будь ласка.Порядна людина приходить на службу. У неї є звичайні життєві проблеми--житло, сім"я. діти,платежі ЖКХ!!!,здоров"я , старенькі батьки.Поборсавшись трохи у порядності, порядна людина починає потихеньку звіріти і перетворюватись у непорядну.Такі умови гри, в якій вона існує.Гру просто так створили, а требують порядності.