реклама

реклама

Учні черкаської школи шоковані емоційною поведінкою вчительки англійської мови. У вересні вчителька англійської мови стала класним керівником п᾽ятикласників і почала впроваджувати власні технології у педагогічний процес. До редакції нашого телеканалу потрапили фрагменти  аудіо записів, зроблених за допомогою системи «батьківського контролю» із звичайних уроків англійської в учнів 5 класу. Почуте – вражає, інформує "Антенна".

школа-17-900x444

Окрім підвищення голосу та зневажливого ставлення до дітей вчитель англійської мови ще й веде уроки мовою окупанта. Хоча в українських школах мають викладати українською. Батькам заляканих учнів увірвався терпець, тож вони вирішили надати публічного розголосу конфліктній ситуації.

Коментувати ситуацію на камеру Наталія Макаренко відмовилась, але по телефону говорила спокійно і вже українською.

Як вчительські крики можуть повпливати на дитячу психіку знає доцент кафедри загальної педагогіки та психології ЧНУ ім. Б. Хмельницького Сабіна Раджабова.

У департаменті освіти та гуманітарної політики вирішили дати емоційній вчительці останній шанс на вибачення перед учнями. Інакше – вживатимуть рішучих заходів. Спілкувався з педагоги нею – заступник міського голови, що курує роботу профільного департаменту Ігор Коломоєць.

Ось що пише у "Фейсбуці" Ігор Коломоєць:

«Вчора в другій половині дня дізнався про проблему, яка виникла навколо вчителя англійської мови, класного керівника 5-го класу в 17-й школі міста. За цей час в школі відбулися батьківські збори, відбулася зустріч із вчителькою, представниками педагогічного колективу, директором школи та директором департаменту освіти та гуманітарної освіти Черкаської міської ради.

Почув схвальні відгуки про дану вчительку від батьків та її колег. Але в цьому є кілька "але"...

1.Неприйнятним є ведення навчального процесу в школі міста Черкаси російською мовою, якщо це не урок російської мови, який вивчається за варіативною складовою за згоди батьків (що є не менш дивно на третій рік московсько-української війни).

2.Абсолютно неприйнятним є порушення всіх можливих етичних правил викладача стосовно учнів та практики психології педагогічної роботи.

Якщо ж сказати простіше- хамство та московство, в купі з цитатами дмітрія мєдвєдєва, в школах Черкас викликають шок, і враження певних гангренозних процесів. Якщо з зараженням кінцівки боротись пізно, її видаляють.

Тож ставлю питання перед керівником департаменту Баклановою М.Л. питання про винесення догани даній вчительці (нажаль це максимально можливе стягнення, передбачене законом в даній ситуації) вже сьогодні. Окрім цього вивчаємо питання про можливість звільнення - думка батьків важлива, але не ціною покалічених душ їхніх дітей»

реклама

Коментарі  

 
+1 #55 Алаверди 16.12.2016 12:06
Цитую Петрович:
Треба копнути її (вчительки) біографію, може вона теж якась "Тютіна", а зовсім не Макаренко.

А може ви не Петрович, а якийсь Смердюкович чи Тхорович.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #54 Петрович 16.12.2016 08:43
Треба копнути її (вчительки) біографію, може вона теж якась "Тютіна", а зовсім не Макаренко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #53 RATM 15.12.2016 22:20
Цитую Дмитро Шакін:
Знущається над дітьми і ними ж прикривається, чітко виконуючи накази путіна - "Впереди будут женщины и дети!" - як низько треба впасти, щоб не мати честі піти після такої ганьби з школи, а продовжувати прикриватись дітьми!!!

Шакин вы больной ? Или перед кем то выслуживаетесь ? Тут политика ни при чем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #52 Олена 15.12.2016 21:21
Я, як педагог із 25-річним стажем, скажу вам: ГНАТИ таких "педагогів" недолугих - вчитель повинен контролювати свою поведінку та вміти зацікавити дітей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #51 Не ховайтесь, Дмитре 14.12.2016 23:26
Цитую Каврай:
Такого скандалу ще не було в Украіні. Хоча,покаравши вчительку в перші дні,галас давно закінчився б.
Директор же тягнув час та накликав біду на колектив та добре ім'я школи.
Тепер 17 буде з цією плямою довго-предовго.
Шкода,школа раніше була дуже хорошою.
Тепер-була!

Дмитре, та харе вже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #50 Не ховайтесь, Дмитре 14.12.2016 23:25
Цитую Алекс:
Цитую Любов Майборода:
Вчителька Наталія Макаренко потребує негайного звільнення.

Це не вчителька, а гестаповець :-x . Морально каліче дітей, таких і близько не можна підпускати до викладання.

Дмитро Шакін, досить ховатись за різними ніками. Ми вас усі впізнали по почерку. І ваших побратимів Ботнарів теж
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #49 Каврай 13.12.2016 21:54
Такого скандалу ще не було в Украіні. Хоча,покаравши вчительку в перші дні,галас давно закінчився б.
Директор же тягнув час та накликав біду на колектив та добре ім'я школи.
Тепер 17 буде з цією плямою довго-предовго.
Шкода,школа раніше була дуже хорошою.
Тепер-була!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #48 Марина 12.12.2016 09:41
З повагою ставилася до 17 школи, але якщо ТАКІ вчителі там працюють - Ганьба! Яка думка з приводу методів виховання "так званої вчительки ......." у директора Дмитра Бунякіна?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #47 Алекс 12.12.2016 09:32
Цитую Любов Майборода:
Вчителька Наталія Макаренко потребує негайного звільнення.

Це не вчителька, а гестаповець :-x . Морально каліче дітей, таких і близько не можна підпускати до викладання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #46 Дмитро Шакін 12.12.2016 03:20
Цитую Сергей:
Цитую Сервер:
Цитую Сергій:
Типова російська КЛІКУША. Дивно, що її досі тримають у школі і шукають якісь шляхи примирення. Її на гарматний постріл не можна допускати ні до дітей, ні до системи освіти.

Але так думає тільки одна дитина в класі. І ти.

Вроде даже этот единственный ребенок в классе не совсем разделяет это мнение. На сколько известно, то ця дытынка подходила к учительнице и извинялась. Сказала, что это её папа заставил так сделать(( Бедный ребёнок. .................


Примусила вибачатись мою доньку "маніпулятор" дитячої психіки М////////, котра влаштувала істерику з слізьми і допитом моєї дитини - "скажи Маша, я этого заслужила?!"

Знущається над дітьми і ними ж прикривається, чітко виконуючи накази путіна - "Впереди будут женщины и дети!" - як низько треба впасти, щоб не мати честі піти після такої ганьби з школи, а продовжувати прикриватись дітьми!!!