реклама

реклама

8 грудня фракція ВО «Свобода» в Черкаській обласній раді зареєструвала звернення до голови облради щодо включення до порядку денного сесії, яка відбудеться 16 грудня 2016 року, питання щодо інформування начальником управління культури та зв'язків із громадськістю Черкаської ОДА Олегом Островським про свою діяльність за 2016 рік.

Звернення свободівської фракції

«Начальник управління культури та зв’язків із громадськістю Олег Островський безпідставно заявив про тиск з боку ВО «Свобода» на конкурсну комісію з обрання директорів Корсунь-Шевченківського та Кам’янського заповідників.

Крім того, за пів року перебування на посаді, Олег Островський неодноразово спричиняв скандали у культурній царині області. Вважаючи його діяльність на цій посаді суперечливою, депутати фракції «Свободи» вимагають від нього звіту.

«Заявляємо, що жодного тиску ані на членів комісії, ані на кандидатів Всеукраїнське об’єднання «Свобода» не здійснювало. Завдання націоналістів – проконтролювати відкритість та прозорість обрання керівників закладів культури на Черкащині», – розповіла про позицію фракції ВО «Свобода» депутат обласної ради, член постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту Оксана Ковбоша.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО «Свобода»

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Добре слово 09.12.2016 21:37
Театр абсурду відпочиває... Віктюк - де ти??? Садо-мазо-ендОстровський - на БІС!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #10 Хліб є, хочеш видовищ? 09.12.2016 17:31
Уявив картинку. :zzz Під оголошення: "Гаваріт і паказиваєт Островський" на трибуну виходить головний культурист області, а Ботнар в цей час сидить з Ковбошею в останньому ряду сесійної зали і чавкає попкорном...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #9 Циркачі ви 09.12.2016 16:13
Один націоналіст намагається нагадить іншому націоналістові. Цікаве видовище, безпринципне.
Ну, послухаєш ти Островського - і що далі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #8 Уважний 09.12.2016 14:26
Цитую Гарно пишеш,Юра:
До "шановного Олександра Івановича" Ботнар звертається "на ти"? Читай перший рядок у скані звернення: "фракція просить ВКЛЮЧИ у порядок денний")

А мені на бланку цікавіша адреса фракції "Свобода":"бульвар Шевченка, 185, кабінет 126".
У обласній адміністрації сидять, навіть не у облраді.
Хто там що казав про їхню "опозиційність"?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #7 Нікон 09.12.2016 14:16
Цитую Гарно пишеш,Юра:
До "шановного Олександра Івановича" Ботнар звертається "на ти"? Читай перший рядок у скані звернення: "фракція просить ВКЛЮЧИ у порядок денний")

Ну, а що ви чекали від садовода? Включи воду, у крані для поливу, виключи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Сильні математики! 09.12.2016 14:07
Якщо не помиляюся, Островський призначений наприкінці травня. Зараз - початок грудня. Про які "9 місяців" говорять Ботнар і Ковбоша? Чи то вони якісь папірці у себе на столі переплутали? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 черкащанка 09.12.2016 13:42
Островского в отставку!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! Сколько это безобразие будет продолжаться, Ткаченко???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #4 Гарно пишеш,Юра 09.12.2016 13:10
До "шановного Олександра Івановича" Ботнар звертається "на ти"? Читай перший рядок у скані звернення: "фракція просить ВКЛЮЧИ у порядок денний")
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #3 федор принципиальный 09.12.2016 12:38
Какой губер,такие и подчиненные-"рыба гниет с головы".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #2 Трандаферул Молдовей 09.12.2016 12:03
Цікаво, а якби ботнар захотів послухать Леді Гагу - Вельбівець йому привіз би? :D