реклама
Sucurity Police

реклама

Колишні правоохоронці цілу годину блокували трасу на Черкащині. З 12 до 13 години  були перекриті дороги біля Золотоноші, на Смілянщині та Звенирогодщині. Подібні акції ветеранів МВС сьогодні відбувалися по всій Україні. Колишні міліціонери вимагали відставки міністра МВС Арсена Авакова та перерахунку пенсій, - інформує "Про все".

На Черкащині в перекриті траси було задіяно близько 150 осіб на кожному із заблокованих напрямків.

– Протестний рух пенсіонерів наростав поступово, і причиною цього стали ті негативні явища, які є в роботі МВС та його структур, які міністр Аваков довів до повного безладу. Минулого року парламент прийняв закон, відповідно до якого цього року повинні були провести перерахунок пенсій пенсіонерам МВС, оскільки у більшості з нас розмір пенсії від мінімальної до двох тисяч. Але міністр заблокував роботу по перерахунку. Тому із жовтня по Україні ми розпочали протестні процеси, – розповідає пенсіонер МВС Петро Халявка.

Він говорить, що на акції колишні правоохоронці організувались дуже швидко. Розпочали їх з 10 листопада.

– Сьогодні ж проводимо всеукраїнську акцію. Бо пенсіонерів кинули виживати, коштів вистачає лише на хліб та воду, – додає Петро Халявка.

Протестувальники зазначають, що до них починають приєднуватись і профспілкові та громадські організації.

Біля Золотоноші траса була заблокована в напрямку Черкас. Колишні міліціонери рівно годину ходили по пішохідному переходу, пропускаючи лише пасажирські автобуси та спецтранспорт. Решта автівок або чекали, коли дорогу розблокують, або намагалися розвернутися та поїхати назад. Утім, організатори кажуть, що могли б заблокувати і значно важливіші напрямки.

-Але ми не ставили перед собою таку ціль. У нас інше завдання – показати владі, що ми організовані та налаштовані на серйозну боротьбу, – зауважує пан Петро.

Дорогу колишні правоохоронці звільнили рівно о 13:00. Але пообіцяли, що в разі не виконання їхніх вимог, будуть вдаватися до більш радикальних дій.

реклама

Коментарі  

 
-3 #28 Микола 16.12.2016 13:25
Цитую Семен:
Цитую Эксперт:
Два с половиной года назад, после победы Майдана, и начала Российской агрессии, весь мир встал на нашу защиту. Украина впервые стала субъектом международной политики. Нам аплодировали и поддерживали, вокруг нашей страны объединилась вся Европа. Нам верили и ждали перемен. Долго верили и долго надеялись. Это был беспрецедентный уровень доверия и симпатий. И за 2,5 года мы все профукали. Или почти все. И теперь вынуждены оправдываться и искать выход из очень непростой ситуации. В которую сами себя и загнали. О чем, по всей вероятности, нам и поведала госпожа Грибаускайте, всегда поддерживающая Украину во всех сложных ситуациях. Значит, и ее уже достали. А это очень плохой сигнал.

Каким боком это к ментам?

Ну ты и тупой сэмэн!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #27 Семен 14.12.2016 11:04
Цитую В. Белий:
Новим ментам платтять 10 -12 тис. а пенсіоенри по 2-3 получають - це норма???

Завидуйте молча.
Так они работают а не штаны протирают та по баням девок катают на служебных авто.
А вы 45-50 летние пенсионеры-менты имеете свой бизнес или работаете на отжиме+пенсия и вам мало?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 В. Белий 14.12.2016 10:15
Цитую Пенсіонер:
?


НОРМА ПО 1200 ЗВИЧАЙНИМ ПЕНСіОНЕРАМ. звичайні пенсірнери горбатяться до 65. а ви до 45-ти? судді, прокурори, ДАЙ-ці в палацах живуть, хай із своїми діляться

я не проти тільки як це на практиці провернути не підкажеш??? я думаю суддів та прокурорів там не має...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #25 Пенсіонер 13.12.2016 18:37
Цитую В. Белий:
Цитую Вул.Гоголя:
8)

А ти не допускаеш, що вони на пенсію маючи онуків і дітей прожити не можуть??? Новим ментам платтять 10 -12 тис. а пенсіоенри по 2-3 получають - це норма???


НОРМА ПО 1200 ЗВИЧАЙНИМ ПЕНСіОНЕРАМ. звичайні пенсірнери горбатяться до 65. а ви до 45-ти? судді, прокурори, ДАЙ-ці в палацах живуть, хай із своїми діляться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #24 Громадянин 13.12.2016 17:49
Чому оперативникам та дільничним інспекторам вислуга років зараховується як рік за півтора. Це ж не справедливо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #23 В. Белий 13.12.2016 16:50
Цитую Вул.Гоголя:
Пєтя Халявка - колишній підполковник УБОЗу з великим "блатом" і розгалуженими зв"язками у спецслужбах Рассєі.
Свою "акцію" з явним правопорушенням , яке виявилося у незаконному перекритті руху, започаткували 10 листопада. Чому саме 10 листопада? Бо саме в цей день святкувався День радянської міліції, а зараз - День російської поліції.
То на кого трудяться ці відставні мєнти? Хай ще трохи пограються 8)

А ти не допускаеш, що вони на пенсію маючи онуків і дітей прожити не можуть??? Новим ментам платтять 10 -12 тис. а пенсіоенри по 2-3 получають - це норма???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 депутат 13.12.2016 16:11
Пора вже виходити та вимагати підвищення пенсії прокурорам, суддям, щоб люди остаточно зрозуміли, що вони при роботі скільки нахватали, що хватить не тільки собі, а й внукам. А щоб більшості пенсіонерів не було обідно, то є середній розмір пенсії по Україні, ось такий і платить, їсти всі одинаково хотять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #21 депутат 13.12.2016 15:46
Цікаво скільки міліцейських пенсіонерів віком до 60-ти років і скільки з них були в АТО?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #20 Семен 13.12.2016 15:15
Цитую Эксперт:
Два с половиной года назад, после победы Майдана, и начала Российской агрессии, весь мир встал на нашу защиту. Украина впервые стала субъектом международной политики. Нам аплодировали и поддерживали, вокруг нашей страны объединилась вся Европа. Нам верили и ждали перемен. Долго верили и долго надеялись. Это был беспрецедентный уровень доверия и симпатий. И за 2,5 года мы все профукали. Или почти все. И теперь вынуждены оправдываться и искать выход из очень непростой ситуации. В которую сами себя и загнали. О чем, по всей вероятности, нам и поведала госпожа Грибаускайте, всегда поддерживающая Украину во всех сложных ситуациях. Значит, и ее уже достали. А это очень плохой сигнал.

Каким боком это к ментам?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 Джон дір 13.12.2016 13:49
Цитую Колишній Петро Халявка:
Знедолені, звикші до вседозволеності і халяви безпридельщики. Морду наїв, людей обдер і в сорок років на пернсію. Рівень довіри до вас нулячий. Ще совісті хватає ротяку дерти. Все мало. Порядних і професійних серед вас одиниці.Можливо вони й заслуговують на відповідну пенсію. А решта тільки на тривалий термін в Бабанах.


1000%!!!!!!!!!!!!!!! !!! підтримую