реклама

реклама

Десятки поліцейський та активістів сходяться на сесію Черкаської обласної ради. Активісти, зокрема, з Чигиринщини, вимагають власника ДП «Перемога нова» (торгова марка «Наша ряба»), відмовитися від намірів будувати курники на Холодноярщині.

За словами мітингувальників, у разі реалізації проекту, буде завдана непоправна шкода екології.

Активісти також вимагають звільнити голову Чигиринської РДА Клименка.

Серед присутніх помічений також нардеп Олег Петренко. Також на протест прийшли і «азовці».

Учасники мітингу наголошують, що він носить мирний характер та просять присутніх не піддаватися на провокації.

IMG_6798

IMG_6801

IMG_6802

IMG_6804

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #38 Доброволец 17.12.2016 20:09
Участники войны, ветераны выдвинули шакалам из ОРДЛО требование,чтоб ы до нового года были отпущены все наши заложники ,если нет будет полная блокада этой сучьих поселений.

Пора начинать и менять эту сраную власть коррупционеров и казнокрадов. Если народ на себе вытянул Майдан и сверг овоща, если народ остановил парашу, то такой народ и смену элиты легко переживёт. Не надо чего-то или кого-то бояться - хай нас бояться!

Ветераны начинайте - народ постепенно снова подтянется.

Слава Святой Украине-Руси! Героям Слава!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #37 Дед Онуфрий 17.12.2016 18:35
Цитую Юля:
Чи не основна проблема села - безробіття. І якщо не стимулювати людей жити в селі, а чи не основний стимул - робота, бо це можливості, то село зникне. Нікому і ні для чого буде відстоювати то чи то. То ж якщо в довбешці є хоч шось, люди, не тупіть, бо можуть на цьому зіграти інші.

Родная моя,так перебирайся на постоянное место жительство туда где эти курники цветут и пахнуть.а вернее вонь несусветная.Так что работа работе рознь.Боюсь.что через несколько лет работы на курниках,курник и останутся,людей не будет.Экология матушка,экологи я.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #36 Roman 17.12.2016 15:34
В Каневе своими курниками людям жить не дают, екологию портят отходами и вонизмом, теперь на чигирин перебрались...............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #35 Петрович 16.12.2016 23:17
Та ..... там, відповідно до проекту бюджету на 2017 рік, 50 відсотків субсидій на сільське господарство виділяється трьом олігархам на курники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #34 блазень 16.12.2016 22:19
Невже проекти сучасних птахофабрик не враховують захист навколишнього середовища в межах хоча б європейських норм??? НЕ вірю!!!! Ці акціі- скоріж за все якась гра когось одноокого в країні сліпих ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #33 Артем 16.12.2016 21:46
Екологія - справа важлива. Один із вирішальних чиннників добробуту нації. Занепастити місцеву екологію - затягнути петлю на своїй шиї, на шиї друзів, родичів,а в подільшому - дітей та онуків.
Вдячний Цивільному Корпусу та Національному Корпусу за те, що приділять багато уваги питанням екології.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #32 Микола 16.12.2016 19:50
Коли люди будуть мудріші тоді і жити стане краще.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #31 KOZAK 16.12.2016 19:46
Найогидніше те, шо замовники - в костюмах протирають товстими задами крісла потрясуючи ситою мордою в пустих обіцянках, а облапшовані пенсіонери мерзнуть на дворі за ломаний гріш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #30 Юля 16.12.2016 19:40
Чи не основна проблема села - безробіття. І якщо не стимулювати людей жити в селі, а чи не основний стимул - робота, бо це можливості, то село зникне. Нікому і ні для чого буде відстоювати то чи то. То ж якщо в довбешці є хоч шось, люди, не тупіть, бо можуть на цьому зіграти інші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #29 Ra-r 16.12.2016 19:34
Народ житиме в багні до тих пір поки не перестане міняти шило на мило і навчиться думати своює головою.