реклама

реклама

Невідомі увірвалися в ніч на середу в синагогу в Умані на могилі рабі Нахмана і погрожували насильством. Погромники вигукували лайки на адресу євреям і закидали внутрішні приміщення будівлі шматками свинини, обливши стіни червоною фарбою. Про це пише видання портал IzRus.

Портал вже вирішив, що то були «українські націоналісти» і назвав інцидент «антисемітським».

Погромники поставили в приміщенні свинячу голову з вирізаною на ній свастикою.

Декілька євреїв зуміли втекти звідти і викликати поліцію.

Поліцейські прибули на місце, коли погромники вже ретирувалися.

На даний момент невідомо, чи арештовано когось

74664900100466980818no
7466486010001009801307no

Читайте також: Хасиди в Умані. Вони молилися Цадику Нахману, палили балкони і продавали наркотики

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #11 Уманский Еврей 22.12.2016 05:32
Читаю не которые коментарии и вижу как тут оправдывают преступные действия варваров которые за два дня до праздника Ханука совершили этот мерзкий Божий грех. Да, хасиды разные бывают, как и мы все люди разные, по разному воспитаны, у каждого свои традиции, нормы. Но это же Божий Дом, это же синагога и могила. Это же не спортивный клуб или дискотека со стрип баром. Разве хасиды громили церкви в Умани, разве хасиды обливали краской и рисовали свастики на стенах церкви? Добрые дела быстро забываются: Израильтяне и хасиды дали деньги для больницы чтобы оборудовать современную реанимацию, дали деньги на АТО. А что делают местные "активисты"? Ломают здания хасидов, требовали обьяснений с претензиям к послу Израиля почему Голодомор не признали, а теперь оскверняют святыню не только для хасидов, а для всего много милионого еврейского народа. И тут РФ не причём.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Отаке 21.12.2016 18:26
Вести себе треба пристойно по відношенню до українців.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Регіональна Тальнівщина 21.12.2016 15:13
Цитую гость:
Это 100% дело рук сторонников "русского мира" ! Ничтожная попытка мести евреям за поддержку Украины


допомогли українцям позбавитись лишнього бабла - вся ваша допомога
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Одесса 21.12.2016 14:11
Цитую Сашо:
Путин уже было?

Вы не поверите, это *мо путин - оно до сих пор есть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #7 Воно є - в Кремлі 21.12.2016 13:48
Цитую Сашо:
Рука кремля и Путин,уже было?

путін нє только било - це кремлівське опудало покищо ще досі є :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Сашо 21.12.2016 13:02
Рука кремля и Путин,уже было?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 Ох 21.12.2016 12:56
Цитую гость:
Это 100% дело рук сторонников "русского мира" ! Ничтожная попытка мести евреям за поддержку Украины. Эти шлимазлы видимо забыли, что евреи на своём веку переживали и не такое, а это так и подавно как слону пол дробины.

Ой !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Регіональна Тальнівщина 21.12.2016 12:09
Цитую стабилизец:
Всьо, прощай безвиз, евровидение и прочие европейские ништяки. :lol: не получится со свиным рылом да в калашный ряд.


Самі ж собі нагадили - тепер прибирайте
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 стабилизец 21.12.2016 11:54
Всьо, прощай безвиз, евровидение и прочие европейские ништяки. :lol: не получится со свиным рылом да в калашный ряд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Реаліст 21.12.2016 11:34
Те. що акція антисемітська - портал IzRus правий, але те, що зразу звинуватив українських націоналістів - то це якраз і видає, чому він саме izRUS називається!
Та навіть у ботнара мізків вистачить зрозуміти, що така "акція" - тільки на руку рашистам!
А тут якісь скоти явно вклали у набір максимум усього, щоб поліція не списала на звичайну хуліганку - і свастику намалювали, і синагогу осквернили, і ще й демонстративно голову свинячу притягли, як символ "укропів" з кацапських анекдотів. :-x
ІМХО: знайти скотів, які це зробили - і засадить років на 5 на нари! Тоді іншим буде неповадно зароблять гроші на грязній заказусі!