реклама

реклама

У результаті таємного голосування заступником голови Черкаської облради обрано Вадима Гайовича, депутата від Радикальної партії Олега Ляшка.

Гайович

Як повідомила голова лічильної комісії, за проголосували 43 депутати, 16 проти, 6 бюлетенів виявилося недійсними.

Йому присвоїли 3 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Гайович куруватиме гуманітарну галузь.

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 Пастырь 25.12.2016 22:10
Начало конца)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 бульба 25.12.2016 02:05
Цитую медична реформа:
Маладая команда рехворматорів Черкащини: п.Гайович - напівбезробітни й церковний хорист, друг Ляшка. п.Баштан - христинівський латифундист, друг друга Ляшка, недруг Яценка. п.Фесун - фельдшер з Чорнобая, належить до дворової челяді. п.Омаргалієв - чоловік з невідомим минулим, музичний продюсер, вчитель фізкультури. п.Лобас - фармпідприємець , два роки вчить мову туземців, поки не склалось. п.Стадник - член подружжя. Медична рехворма на марші!!! Для повноти команди потрібно спікера, можливо - пані Майбороду. До завершення рехворми, мешканцям, бажано років 5 не хворіти, а там вже й не треба буде.

Якось Ви перебільшили про 5 років. В планах гебельсівського руху до европі через три роки українців бути не повинно на цій землі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 нереформований 24.12.2016 18:41
Цитую федор принципиальный:
Цитую медична реформа:
Маладая команда рехворматорів Черкащини: п.Гайович - напівбезробітни й церковний хорист, друг Ляшка. п.Баштан - христинівський латифундист, друг друга Ляшка, недруг Яценка. п.Фесун - фельдшер з Чорнобая, належить до дворової челяді. п.Омаргалієв - чоловік з невідомим минулим, музичний продюсер, вчитель фізкультури. п.Лобас - фармпідприємець , два роки вчить мову туземців, поки не склалось. п.Стадник - член подружжя. Медична рехворма на марші!!! Для повноти команди потрібно спікера, можливо - пані Майбороду. До завершення рехворми, мешканцям, бажано років 5 не хворіти, а там вже й не треба буде.

СУПЕР !!!

Шість СУПЕРІВ!!! + Люба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 федор принципиальный 24.12.2016 16:39
Цитую медична реформа:
Маладая команда рехворматорів Черкащини: п.Гайович - напівбезробітни й церковний хорист, друг Ляшка. п.Баштан - христинівський латифундист, друг друга Ляшка, недруг Яценка. п.Фесун - фельдшер з Чорнобая, належить до дворової челяді. п.Омаргалієв - чоловік з невідомим минулим, музичний продюсер, вчитель фізкультури. п.Лобас - фармпідприємець , два роки вчить мову туземців, поки не склалось. п.Стадник - член подружжя. Медична рехворма на марші!!! Для повноти команди потрібно спікера, можливо - пані Майбороду. До завершення рехворми, мешканцям, бажано років 5 не хворіти, а там вже й не треба буде.

СУПЕР !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 медична реформа 24.12.2016 10:48
Маладая команда рехворматорів Черкащини: п.Гайович - напівбезробітни й церковний хорист, друг Ляшка. п.Баштан - христинівський латифундист, друг друга Ляшка, недруг Яценка. п.Фесун - фельдшер з Чорнобая, належить до дворової челяді. п.Омаргалієв - чоловік з невідомим минулим, музичний продюсер, вчитель фізкультури. п.Лобас - фармпідприємець , два роки вчить мову туземців, поки не склалось. п.Стадник - член подружжя. Медична рехворма на марші!!! Для повноти команди потрібно спікера, можливо - пані Майбороду. До завершення рехворми, мешканцям, бажано років 5 не хворіти, а там вже й не треба буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Олена 24.12.2016 09:45
Цитую Любов Майборода:
Вітаю Вадима - молода, освідчена, енергійна людина. Бажаю навести порядок з оприлюденням проектів рішень за 20 робочих днів до сесії, як того вимагає закон. Де немає правил, там немає якості :sad: . Хай щастить!

И она свои пять копеек.Люба иди ка ты в бпп."Молодец" ляшко кто б сомневался в твоей "страшной" оппозиции.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 чехов 24.12.2016 09:03
мабуть не впишеться в "команду " !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #1 Любов Майборода 23.12.2016 19:58
Вітаю Вадима - молода, освідчена, енергійна людина. Бажаю навести порядок з оприлюденням проектів рішень за 20 робочих днів до сесії, як того вимагає закон. Де немає правил, там немає якості :sad: . Хай щастить!