реклама

реклама

Ігор Волошин став новим директором департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради. Про це йдеться у розпорядженні за підписом міського голови Анатолія Бондаренка.

Про це пише Вичерпно

963750_459343730851247_1126970462_o

Pro-priznachennya-Voloshina-IMG_131
Pro-priznayaennya-VoloshinaIMG_132

реклама

Коментарі  

 
+4 #29 вчитель 25.12.2016 20:47
Думаю, що всі негативні коментарі пишуть колишні керівники міської освіти і ті, що зараз біля Волошина сидять рядом. Жорсткий контроль за діяльністю директорів шкіл, контроль за нібито-то благодійними пожертвами, а в реальності поборами в деяких престижних школах - тоді писати коментарі не буде кому, всі будуть іншим заклопотані. І даремно Бакланову залишили біля Волошина, буде шкодить, а не допомагать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #28 Каврай 25.12.2016 13:33
Цікаво,що пришили Баклановій? Не ремонт у 38 дидсадочку,де Діскант вкрав 1млн і не зробив ремонт навіть на 1 коп?
Новому начальнику треба дивитись в 4 ока-підставлять і призначать чергового.
Правда лава запасних пуста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #27 palamar 25.12.2016 12:20
Цитую мария:
У нас люди - тіки шо - одразу критикувати! У світі, наприклад, керівники лікарень - аж ніяк не лікарі, а менеджери, бо вони не лікують, а забезпечують роботу клінік, тож керувати там може навіть медсестра. І медицина за кордоном зовсім інша - краща. А серед журналістів і відомих ведучих - одиниці з фаховою освітою. І шо? І нічо, працюють. Так і освіта - треба, щоб у галузі був порядок, садочків там більше, про проблеми в школах узагалі мовчу - там роботи не початий край, щоб гуртки були доступні і сучасні і т д, а хто то все забезпечить - хіба це так принципово? Не знаю в Че жодного призначення, яким би були задоволені. Вічно все не так, дістали. А щодо конкурсу - а що, він передбачений законодавством? І да, політичне рішення - яка страна, таке і рішення). Чи, може, Бондаренку призначити когось із кола Одарича?)

Так він уже мав достатньо часу на доволі високих посадах в освіті проявити себе і чому не зробив цього?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #26 palamar 25.12.2016 12:18
Цитую Народ:
Перечитав усі коментарі під текстом. І хочу сказати одне: якщо пишуть гадості, значить правильне і вдале рішення мера Бондаренка. Молодий, амбітний, інтелектуальний і людяний керівник. Дорогу молодим.

Це сам Ігор Волошин писав? Шлях досягнення своїх амбіцій він обрав трохи принизливий - підлабузництво, типовий чиновник. І він достатньо часу уже обіймав високі посади але які його досягнення в цій царині?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #25 Вікторія 25.12.2016 03:03
Цитую Остап:
Кандидатура нижче середнього рівня, зате свій - "тупий і бьютівський :P "

Який керівник "Батьківщини" в Черкасах, такі й його підлеглі. Є хороший фільм майже про міського голову Тоху знятий "Тупий і ще тупіший"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 Народ 24.12.2016 22:49
Перечитав усі коментарі під текстом. І хочу сказати одне: якщо пишуть гадості, значить правильне і вдале рішення мера Бондаренка. Молодий, амбітний, інтелектуальний і людяний керівник. Дорогу молодим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Ох 24.12.2016 22:16
Цитую Гуру:
Хана освіті...

Хай тренується ..
https://www.youtube.com/watch?v=MrbNGBA_kIo
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #22 мария 24.12.2016 22:01
У нас люди - тіки шо - одразу критикувати! У світі, наприклад, керівники лікарень - аж ніяк не лікарі, а менеджери, бо вони не лікують, а забезпечують роботу клінік, тож керувати там може навіть медсестра. І медицина за кордоном зовсім інша - краща. А серед журналістів і відомих ведучих - одиниці з фаховою освітою. І шо? І нічо, працюють. Так і освіта - треба, щоб у галузі був порядок, садочків там більше, про проблеми в школах узагалі мовчу - там роботи не початий край, щоб гуртки були доступні і сучасні і т д, а хто то все забезпечить - хіба це так принципово? Не знаю в Че жодного призначення, яким би були задоволені. Вічно все не так, дістали. А щодо конкурсу - а що, він передбачений законодавством? І да, політичне рішення - яка страна, таке і рішення). Чи, може, Бондаренку призначити когось із кола Одарича?)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Каврай 24.12.2016 20:40
А може давайте дамо людині проявити себе? Чи хтось думає,що на цю посаду сотні бажаючих?
Якщо так,назвіть хоч декількох достойних.
Впевнений,не знайдеться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #20 освітянин 24.12.2016 17:33
Безграмотне розпорядження і безграмотний керівник.