реклама

реклама

Біля управління поліції Черкаської області сьогодні зібрались більше десятка активістів, які знову мітингували проти призначення начальником управління Валерія Лютого.

Серед них були і депутати обласної ради від ВО «Свободи» Сергій Воронов та Юрій Ботнар. Активісти хотіли зайти до приміщення управління поліції, проте правоохоронці їх не пускали, а радили йти в громадську приймальню. Врешті, виникла сутичка, поліцейські намагались виштовхати активістів з порогу приміщення.

Як поскаржився тим же активістам заступник начальника ГУНП Віктор Іванько, у ході сутички йому відірвали ґудзика.

Депутат Юрій Ботнар вказав Віктору Іваньку на порушення закону, мовляв, поліція не має права не пускати депутата обласної ради до приміщення управління поліції. Іванько ще раз запропонував Ботнару піти до громадської приймальні.

Натомість депутат вимагав зустрічі із Валерієм Лютим.

- Я, як депутат обласної ради, хочу обговорити з ним ситуацію, що склалась, чому у людей виникає незадоволення, а ви тільки розбурхуєте суспільство, - сказав Ботнар.

Врешті, двох депутатів пропустили до приміщення.

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 Свободный_гражданин 27.12.2016 18:57
Цитую Станіслав:
Ця поліція має хоч якусь гідність? :D Якщо не здатні з десятком кремлівських посіпак впоратись, то навіщо вони потрібні?

все правильно. Те кто рот открывают - агенты кремля! А те кто НЕ агенты кремля - молча набивают карманы денюшками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 ХМ 27.12.2016 09:03
Цитую ДЖЕКО:
Для блага жителів Черкащини час вже цих мітингувальникі в-ледацюг пакувать і відкривать кримінальні провадження за спроби захоплення державних органів. Досить з ними гратись.

а як же ыдеали майдана??????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Станіслав 26.12.2016 15:34
Ця поліція має хоч якусь гідність? :D Якщо не здатні з десятком кремлівських посіпак впоратись, то навіщо вони потрібні?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 стабилизец 26.12.2016 14:06
Цитую Коваль:
Таке враження, що хтось свідомо хоче зробити Черкаси гарячою точкою в центрі України

Диствительна, деньги тишину любят. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #8 активіст 26.12.2016 13:38
ботнар ще той клоун. і так в країні не стабільно ще й в черкасах давай чудить всякою клоунадою
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #7 Молот 26.12.2016 13:03
Цитую Коваль:
Таке враження, що хтось свідомо хоче зробити Черкаси гарячою точкою в центрі України

"Свобода" все робить для того, щоб розколоти Україну по плану федералізації Путіна. Це вкотре доказує те, що вона є проектом ФСБ. Хто їх фінансує, вони ж всі безробітні?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 nazar 26.12.2016 12:35
avaкоff - троянський кінь - лютий звиздець :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #5 ДЖЕКО 26.12.2016 12:11
Для блага жителів Черкащини час вже цих мітингувальникі в-ледацюг пакувать і відкривать кримінальні провадження за спроби захоплення державних органів. Досить з ними гратись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Москаль Чарівник 26.12.2016 12:06
Цитую Коваль:
Таке враження, що хтось свідомо хоче зробити Черкаси гарячою точкою в центрі України

А що, Майдан-2014 визнано історичною помилкою і успокоїтєльна люстрація закінчена? Тоді нада звать Яника назад і вибачатись. Хотя єслі чесно, чим довше рулить Порошок, тим у мене до Яника менше претензій