реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

У Кабінеті міністрів України відбулася зустріч першого віце-прем'єр-міністра і міністра економіки України Степана Кубіва з інвесторами з США, на якій обговорювалася доля майбутнього міжнародного аеропорту в місті Умань. Про це в коментарі «Багнет» повідомив народний депутат Максим Поляков, який виступив організатором минулої зустрічі.

«У Кабміні пройшла вдала зустріч міністра економіки Степана Кубіва і г-на Маші, який на зустріч прилетів з Нью-Йорка. Йшлося про створення на базі військового аеродрому в Умані нового міжнародного аеропорту, який буде функціонувати в цивільних і також військових цілях », - повідомив Поляков.

За його словами, інвестори готові вкласти в проект близько 130 млн євро.

«Аеропорт в Умані логістично дуже зручний. По-перше, це центр країни, де перетинаються всі міжнародні траси, по-друге, Умань стає все більш привабливою для світових паломників, також недалеко знаходиться популярна у туристів Софіївка », - підкреслив народний депутат.

Також він звернув увагу, що міністр економіки запевнив інвесторів про повну підтримку державою даного проекту.

«Перший віце-прем'єр-міністр Кубів запевнив, що буде державна підтримка. Що буде надана будь-яка необхідна допомога, що все буде узгоджуватися в найкоротші терміни. А також, зазначу, він гарантував, що всі інвестиції пройдуть безперешкодно, а процес буде прозорим », - заявив Максим Поляков.

реклама

Коментарі  

 
+5 #2 Мотря 26.12.2016 18:25
Ще одні Нью-Васюки :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Москаль Чарівник 26.12.2016 15:36
У мене якесь нав’язливе дежавю. Тіпо того, шо я оцю байду читав ше чи то при Фокіну, чи при Пустовойтенку. А про черкаський аеропорт вобше читав при всих режимах)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
Театр