реклама

реклама

Депутат Черкаської облради Юрій Ботнар став віце-президентом федерації боксу Черкаської області, - інформує «Zmi.ck.ua».

Його обрали на під час засідання федерації 26 грудня.

"Справді, разом із секретарем запропонували внести зміни до статуту федерації та обрати Юрія Ботнара віце-президентом. Рішення було підтримано одноголосно.Ми повинні єднатися та рухатися вперед за новими перемогами і щоб виховати сильну націю. Нехай депутат облради допомагає розвивати цей спорт в області та стає поруч", - зазначив президент федерації боксу Черкаської області Сергій Тищенко.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Добродій 28.12.2016 11:33
Цитую Влад:
Здравствуй попа новый год.Ну это полный пипец.Какой спорт в Черкаской области,такие и авторитеты.

Прошу пана, Ви дуже вдало і толерантно висловили свою думку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Спортік 28.12.2016 11:31
Щодня дедалі більше впадаю в транс від черкаського спорту...

Там красавчіка Голуба з якогось дива головою Федерації футболу ставлять, тут ще одне чудо... Ну Голуб хоть фоточки на фейсбукі викадає, як в футбола грає)) А цей Наполеон зможе хоть когось ушатати?)) Знайшли боксера. Юра, пора будувати церкви :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Моня 28.12.2016 11:05
Цитую СБУ:
Цікаво буде подивитись декларацію Ботнара за 2016 рік... він таки десь почав працювати чи ні?

Действительно, чем вы там занимаетесь? Человек одевается, кушает и даже поправляется, где-то живет, исправно платит коммунальные услуги (надеюсь), ездит в троллейбусе и нигде не работает? Видимо не все каналы финансирования с КГБ-ФСБ перекрыты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Влад 28.12.2016 09:58
Здравствуй попа новый год.Ну это полный пипец.Какой спорт в Черкаской области,такие и авторитеты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 бульба 28.12.2016 01:11
И швец и жнец и на дуде ...тоже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #8 ОУН-УПА 27.12.2016 20:22
Якесь ватяне збіговисько, майже немає нормальних дописів. Тут що, комунякам експеримент із виведення савєцкава чілавєка дуже вдався?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 В. Белий 27.12.2016 18:48
Цитую СБУ:
Цікаво буде подивитись декларацію Ботнара за 2016 рік... він таки десь почав працювати чи ні?


А нахрена?? Йому за друге платять...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #6 ХМ 27.12.2016 18:19
всюди він спеціаліст, Серега Бовт тобі як тренеру не соромно з такими працювать????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 007 27.12.2016 18:05
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: А в каратисти його чого не записали? Оце чудять невгамовні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 бульба 27.12.2016 17:34
Вирішив на боях хоч на кусок хліба заробити АЛЕЕЕЕЕЕЕ який з нього боксер. Звання в студію. (кмс? майстер спорту?) та ні просто прохіндей маріонетка