реклама

реклама

Колишньому начальнику управління вуличної інфраструктури і депутатові міськради від Партії регіонів Віталію Дядченку надано поліцейську охорону. Про це він повідомив у коментарі «Прочерку».


Присутність охоронців стала необхідною через обґрунтоване побоювання пана Дядченка за своє життя. Наразі триває слідство у справі шахрайського заволодіння його нерухомістю – кількома магазинами, які входять до комплексу колишнього черкаського універмагу «Юність». Київський нотаріус оформила за фальшивими документами від імені Дядченка довіреність на ім’я підставної особи, яка, у свою чергу, підписала договір дарування нерухомості на ім’я депутата Черкаської міськради Михайла Бінусова, обраного від УКРОПу, але згодом виключеного із фракції.

Докладніше про обставини справи та виклад позицій сторін – у подальших публікаціях «Прочерку».

Нагадаємо, у лютому трагічно загинув підприємець із Чорнобаївщини Сергій Зінченко, який скаржився на те, що в нього вкрали СТОВ «Богодухівське». До викрадення цього підприємства також було залучено нотаріуса, і схема зміни власності нагадує ту, яку застосовано у випадку з Дядченком.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #16 Антоніна 29.12.2016 09:53
До речі Мішка на посади вилазив і при минулих владах. Так що досить вішати ці бірки регіонал. В регіонах були мільйони українців і що тепер?? В комуністах теж були мільйони у тому числі Патон, Амосов чи вони теж комуняки вороги? Починайте думати, повикидайте телевізори.
МОЛОДЕЦЬ!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!Грамотно написано. Людина мисляча.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Ох 29.12.2016 09:24
Цитую бульба:
До речі Мішка на посади вилазив і при минулих владах. Так що досить вішати ці бірки регіонал. В регіонах були мільйони українців і що тепер??

Після 2010 від бажаючих вступити до лав Партіїї регіонів на Черкащині не було меж, чомусь усима було сприйнято що це навічно, не вистачало партійних квитків, а за оформлені заднім числом готові були платити немалі кошти. І якщо б не відмашка з Києва обмежити вступ тому, що зі сторони це виглядало нібито людей заганяють до в ПР, до лав партії вступили б майже хто цікавився політичним життям та мріяв про кар"єру, або збереження посади, хоча за політичними мотивами ніхто нікого не переслідував, але посадовці себе накручували і тому товпилися в ПР .
В природі це називається МІМІКРІЯ.
Властивість притаманна навіть флорі, а фауні починаючи з найпростіших мікроорганізмів .
https://uk.wikipedia.org/wiki/Мімікрія
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Мужик 28.12.2016 15:03
ВСІ КОЛИШНІ. Будуть і ці колищні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 бульба 28.12.2016 14:15
Цитую Віра:
Страшно! Люди, чому ви такі "люди"? :sad:сам факт, що у нашому місті заволодівають чужим майном шляхом шахрайства і підробкою документів заставляє задуматись! Той хто має свій бізнес - бійтесь, наступними можете бути ви! А зловтішання не умісні! Адже привладі такі злодії бінусови, шмінусови..Мені шкода цього Дядченка, і стаття однобоко написана наче під клеймом "екс-регіонал" то що, сісти і помирати?! не потрібно мені відповідати і коментувати, це моя думка! Щасливі поганих коментарів не пишуть!

До речі Мішка на посади вилазив і при минулих владах. Так що досить вішати ці бірки регіонал. В регіонах були мільйони українців і що тепер?? В комуністах теж були мільйони у тому числі Патон, Амосов чи вони теж комуняки вороги? Починайте думати, повикидайте телевізори.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 RATM 28.12.2016 12:36
Грабь награбленное, товарищи !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 федор принципиальный 28.12.2016 11:43
Радуцкий,разбер ись со своим депутатом или вы там все повязаны,а мы думаем как вы честным путем зарабатываете наши денежки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Слепой 28.12.2016 11:15
Самое странное, что в Украине есть Конституция которая гарантирует права каждого гражданина.
Статья 24. Граждане имеют равные конституционные права и свободы и равны перед законом. Не может быть привилегий или ограничений по признакам расы, цвета кожи, политических, религиозных и иных убеждений, пола, этнического и социального происхождения, имущественного положения, места жительства, по языковым или иным признакам.
Если он нарушает Закон то несет ответственность . Кто мешал Генпрокурору от ВО "Свобода" Махницкому кажется расследовать злочины Майдана? Ничего ведь не сделал. А паршивая овца всегда найдется и в стаде любого цвета.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Віра 28.12.2016 08:00
Страшно! Люди, чому ви такі "люди"? :sad:сам факт, що у нашому місті заволодівають чужим майном шляхом шахрайства і підробкою документів заставляє задуматись! Той хто має свій бізнес - бійтесь, наступними можете бути ви! А зловтішання не умісні! Адже привладі такі злодії бінусови, шмінусови..Мені шкода цього Дядченка, і стаття однобоко написана наче під клеймом "екс-регіонал" то що, сісти і помирати?! не потрібно мені відповідати і коментувати, це моя думка! Щасливі поганих коментарів не пишуть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 FBR 28.12.2016 01:02
Смійтеся люди,смійтеся....
Дійде і до Вас черга, і будуть сміятися з Вашого
"Горя".
"На кожну собаку прийде свій мороз" .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 депутат 27.12.2016 20:03
Та не звідки прийшло - туди й пішло, а прийшло з власності народу, а пішло від одного бандита до другого.