реклама

реклама

1 січня близько сотні черкащан, попри те, що захід відбувався в перший день нового 2017 року, прийшли, аби відзначити дату народження провідника українських націоналістів Степана Бандери. Про це повідомляє Фейсбук-сторінка черкаської «Свободи».

Бандер

Бандер2 Хід розпочався від площі Хмельницького та завершився урочистим віче біля пам'ятного знаку Степану Бандері та Роману Шухевичу.

До черкаських свободівців також приєдналися побратими з Канівщини, СміляБандер3нщини та Чорнобаївщини.

Поважним гостем маршу був Федір Ількович Ворощук, політв’язень радянських таборів та підпільник Організації Українських Націоналістів.

Організували захід Черкаська «Свобода», ВГО «Сокіл» Черкащина та Об'єднання українок «Яворина» Черкащини. Також до організаторів приєдналась МГО «Національний Альянс».

реклама

Коментарі  

 
+8 #24 Москаль Чарівник 04.01.2017 10:45
Цитую Муха:
А ничего,что Поппель под хвост баловался? Исторический факт!

Нафіга такі державні тайни зливать? тепер його ще й Радуга на флаг почепить. Повний фарш. Не кумір, а пєсня!)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #23 Не твоя земля-Геть звiдси 03.01.2017 17:35
Цитую Геноссе Борман:
Це - моя земля! Бандера - мій герой! Молодці!

Твоя земля за Збручем як раз 2м на 1.5 метри.А поки ти туди не злиняв то
то чорти з киева Бандеру і Петлюру запропонували перепоховати на спецьцвинтарi.Тiки мicто ще не пiдiбрали.Так от пропоную на соборнiй ,так як твоя зграя любить таскати трупакIвпо мiсту заважаючи нормальним людям веселитися.Поняв Гавноссе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #22 palamar 03.01.2017 14:20
Цитую Богдан:
Ты эту лапшу раскажи полякам или евреям они ещё не сказали своего слова и возможно что это они вытащили этот персонаж из шкафа ,месть бывает хитроумной.Чтобы унизить украинцев в глазах всего мира и вернуть своё .Про историю вообще молчал бы .Всё что вы лапшите со своих телеаналов ,это ложь ,выгодная не украинцам ,а тем кто управляет сми в интервированой стране .

Що в наших деяких "патріотів", що у ватників є спільний "ворог" - євреї :lol: . Так що вас багато що обєднує. А про історію таке писати, у наш час може лише повний дурень, тому що крім телебачення є величезна кількість джерел де ти можеш сформувати свою думку. Звичайно, якщо тільки твоє джерело тільки не одне - російське, то тобі уже нічого не допоможе, тільки лікування.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 ах 03.01.2017 13:48
марш з смолоскипами завжди проходив в день піонерії - 19 травня по вулиці Урицького в Черкасах, водичку пити ходили в магазинчик де заправляли сифони.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #20 Роман 03.01.2017 12:28
Цитую Муха:
А ничего,что Поппель под хвост баловался? Исторический факт!

Ну той що? Це не компромат, а сучасна європейська практика. І це не применшує його геройства.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #19 Москаль Чарівник 03.01.2017 11:02
Цитую Москаль Чарівник:
Та нє, всьо це полумєри. Нада оголосить 1 грудня Всеукраїнським днем колабораціоніст а і відзначати його на державному рівні

пардон, 1 січня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #18 депутат 03.01.2017 10:27
Можна жить прошлим, можна майбутнім, але як можна не бачити того, що твориться зараз, не вже це відбувається в інтересах Народу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #17 Москаль Чарівник 03.01.2017 10:23
Та нє, всьо це полумєри. Нада оголосить 1 грудня Всеукраїнським днем колабораціоніст а і відзначати його на державному рівні
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #16 ОУН-УПА 03.01.2017 02:23
Ото вату крутить. Ідіть на сайти сру, недоумки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Богдан 03.01.2017 00:50
Цитую palamar:
Цитую Богдан:
Вас Польша ждёт и Евросоюз вам заказан )Какое отношение имеет он к Черкассам ? :-) Стыдно за народ ,который исковеркал всю свою 70 летнюю историю . ;-)

Він має таке ж відношення до Черкас, як і Черкаси до України. А про 70 років - ну історія нашого народу має набагато більше століть.

Ты эту лапшу раскажи полякам или евреям они ещё не сказали своего слова и возможно что это они вытащили этот персонаж из шкафа ,месть бывает хитроумной.Чтобы унизить украинцев в глазах всего мира и вернуть своё .Про историю вообще молчал бы .Всё что вы лапшите со своих телеаналов ,это ложь ,выгодная не украинцам ,а тем кто управляет сми в интервированой стране .