реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

Депутат Черкаської міськради Іван Сухарьков незадоволений спорудою, розміщеною на перехресті Надпільної та Новопричистенської. За його словами, зупинка, поставлена там, заважає як пішоходам, так і водіям.

«Місяць тому на перехресті Надпільної та Новопречистенської була встановлена ця споруда. У мене питання до керівництва департаменту ЖКК Олександра Яценко, Александр Савенко та профільного заступника Руслана Сотуленко хто проектував це одоробло. Мешканцям будинків немає змоги безпечно викинути сміття ( шалений рух транспорту по вул Надпільній), автомобілі які виїжджають на перехрестя з Новопречистенської на Надпільну не бачать рух транспорту по Надпільної, а пішоходи не мають можливості безпечно перейти перехрестя бо споруда повностю перекриває огляд транспорту», - написав Сухарьков у Фейсбуці.

реклама

Коментарі  

 
+2 #2 SMS 10.01.2017 12:52
Цитую NON:
если Сухарьков не может отличить крытую площадку для мусорных бачков от остановки, то зачем такой депутат?Если не осилил статью дальше заголовка, то смысл писать коменты? Сухарьков и не писал, что это остановка, ни в статье, ни в ФБ.

Или как в анекдоте, чукча не читатель, чукча писатель.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 NON 06.01.2017 23:23
если Сухарьков не может отличить крытую площадку для мусорных бачков от остановки, то зачем такой депутат?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр