реклама Черкащанка
рекламаДесятирічну ученицю черкаської спеціалізованої коли №17 Марію Шакіну переводити до іншого класу ніхто не збирається. Перехід до іншого класу можливий лише в тому разі, якщо цього забажають самі батьки дівчинки.

Про це в коментарі «Про все» розповіла заступниця директора з навчально-виховної роботишколи № 17 Ольга Литовченко.

15970023_1147444295372337_976028500_n-424x318

– Зараз учні перебувають на канікулах. До адміністрації школи не зверталися щодо проведення зборів у 5-Б класі з будь-якого питання. Так само не було ніяких звернень щодо переведення Марії до іншого класу, – зазначає Ольга Литовченко. – Точно можу сказати, що від початку року у школі не було жодних батьківських зборів цього класу.

До того ж, уточнюють у навчальному закладі, переведення дитини до іншого класу може бути  лише за заявою її батьків, а не якихсь інших осіб.

– Перед тим, як діти пішли на каратнин та канікули, ми спілкувалися з батьками і з розмов зрозуміло, що вони налаштовані на те, щоб у класі стабілізувалася ситуація і діти спокійно продовжили навчання, – говорить пані Ольга. – Ще в грудні у класі був організований психологічний супровід. Психолог та соціальний педагог постійно працювали з класом. Така робота продовжуватиметься й надалі, але ще до канікул було видно, що у класі немає ні ворожнечі, ні якогось цькування.

Про те, що між дітьми немає ворожнечі говорить і заслужений вчитель України Світлана Силантьєва, яка навчала більшу частину цього класу у молодшій школі:

– Коли в школі таке трапилася, то діти до мене приходили і говорили, що їм шкода Марію. Вони хвилюються, що однокласниця потрапила у таку ситуацію. Тому про яке цькування може йти мова.

Інформацію про те, що батьки хочуть аби Марія Шакіна перейшла до іншого класу спростовує і батькою учениці, яка навчається у 5-Б класі, член батьківського комітету Павло Філіпенко. За його словами, останні збори у класі були ще відразу після конфлікту. Опісля батьки не збиралися:

– Але ми ще тоді дійшли згоди, що всі вдома проведуть бесіди з дітьми, аби в класі продовжився нормальний навчальний процес.

Нагадаємо, батько школярки Дмитро Шакін у мережі Фейсбук написав, що через конфлікт із вчителькою його доньку виживають з класу.

реклама

Коментарі  

 
+9 #1 Сидоров 12.01.2017 15:33
Винні у даній ситуації представники СМІ. Роздули шкандаль і вмили руки.Як це називається? Автора шкандалю у студію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр