реклама

реклама

25-поверхову багатоповерхівку, яку будують у Черкасах по бульвару Шевченка, 202 (біля ТРК «Любава», на розі з вул. Святотроїцькою) мають здати в експлуатацію в ІІ кварталі поточного року.

Шевченка 202 Видання «DOM.RIA» включило будинок до рейтингу «5 незвичайних новобудов України».

Як обіцяють забудовники, біля житлового комплексу буде й «прихований від сторонніх очей» зелений дворик для сімейного відпочинку. На нижніх поверхах планують розмістити нежитлові приміщення «для внутрішньої інфраструктури», а також кафе, салон краси, магазини та ін.

Для порівняння: розміщений через дорогу так званий «німецький будинок» (бул. Шевченка, 200) має 16 поверхів, він заввишки 45 метрів.

Нова 25-поверхова споруда стане, вочевидь, найбільшою в Черкасах. За інформацією з «Вікіпедії», наразі найвищим житловим будинком міста є комплекс «Євгенія» на Митниці (вул. Припортова, 42).

ddd528db00eb876b0af72a8f2bf45

реклама

Коментарі  

 
+3 #14 ах 16.01.2017 15:32
всі натяки на те щоб зробити автостоянку на бульварі, машинки соціально незахищених власників житла де будуть паркувати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 Дмректор ФСБ 15.01.2017 14:45
Цитую Оверко:
Судячи по дебілах дописувачах і тих що ставлять їм лайки в Черкасах всі повинні жити в печерах :lol: Добре що таких "вумників" в нашому місті невеличка кучка,правда дуже смердюча.

Что этот Оверко.......,что остальная быд/лота, называющая себя истинными
украинцами, не смогут 40 миллионов народа накормить и напоить,
а всё что они могут, это нацию .......... вогнать в полную нищету
и зависимость от США, но и им они больше не нужны, слишком
много ртов, ленивых и тупых.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #12 Оверко 15.01.2017 11:53
Судячи по дебілах дописувачах і тих що ставлять їм лайки в Черкасах всі повинні жити в печерах :lol: Добре що таких "вумників" в нашому місті невеличка кучка,правда дуже смердюча.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 Джордж 14.01.2017 21:31
Як той убогий Вашингтон існує без будинків такої висоти? Село... А в нас буде Lysyanka Tower. Трамп повіситься(.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #10 Черкасчанин 14.01.2017 21:03
Идем по Киевскому пути?Нафигашить высоток без остальной инфраструктуры да и без двора как такового?Да и на картинке явно не район Любавы.А во что превратится квартал за драмтеатром с теми же проблемами?Или многоэтажка на Мытнице в 50-метрах от заправки?
Когда у власть имущих в голове кроме срубить бабла по-легкому появиться ответственность за дела?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 МАгрiбський Чаклун 14.01.2017 18:24
Trump building 666-спритно перевзулися у повітрі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #8 Архировотектор 14.01.2017 17:11
Цитую Gostь:
Только небоскребов нашему селу и не хватало!

Почему, эта высотка так гармонично будет дополнять впритык стоящий ларек, что торгует круглосуточно водкой 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+38 #7 паркувальник 14.01.2017 15:17
Де має бути паркінг для автовласників з 25-поверхового будинку?????? Чи там житимуть соціальнонезахи щені і виключно з велостоянкою в закритому дворику? Чи позаду драмтеатру?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #6 криза жанру 14.01.2017 14:55
у автора явно завищена самооцінка і відсутність почуття масштабу і смаку.
Пригадується , як автор з головним архітектором міста лобіювали проект висотки "Євгенії"на Митниці і обіцяли по теліку,що там будуть цвісти висячі сади,як в Вавілоні.
В результаті маємо ...те ,що маємо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-34 #5 Каврай 14.01.2017 14:30
Стаємо крупним містом. Нарешті!