реклама

реклама

З 21 січня у Черкасах подорожчає вартість проїзду у маршрутних автобусах  – з трьох  до чотирьох гривень, а з 28 січня – у тролейбусах – з півтори до двох гривень. Це передбачено відповідними рішеннями виконавчого комітету, прийнятими напередодні.

1484549627-830

За словами заступника директора департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Людмили Гуріненко, у Черкасах востаннє тариф у громадському транспорті переглядався ще у 2011 році. За цей час істотно зросли його складові, зокрема, енергоносії. Приміром, у п’ять разів – електроенергія. А також – заробітна плата, вартість пального, витратних запчастин тощо.

– Ще півтора роки тому – у квітні 2015 року – перевізники звернулись до міської влади Черкас з пропозиціями щодо необхідності перегляду тарифу. Тоді був даний старт для початку регуляторної процедури з цього питання, яка успішно була пройдена.Тож цьогоріч перевізники знову повернулись до цього  питання . Адже, за  їх словами, усе це стає на перешкоді ефективної діяльності їх підприємств, забезпечення гідною зарплатою працівників, оновлення рухомого складу, - пояснила Людмила Анатоліївна.

Про це інформує сайт міськради

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #9 депутат 19.01.2017 10:09
Та ми ж святі, ми нічого, це ціна електроенергії виросла, пальне подорожчало, запчастини, та ми п*ять років тариф не підвищували. Ащо, низько в голови, тариф треба щодня підвищувать? Ви влада, для чого ви нам такі потрібні, щоб ви нам жалувались, що електроенергія чи пальне подорожчало, це ж не прості люди вам підвищують. Нікого ніхто не примушував іти у владу, ви знали, на що ви йдете, от і керуйте, не можете керувать, ідіть геть, безвідповідальн і. Ви не нам розказуйте, що подорожчало, а з вищих питайте, чому подорожчало?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 українець 16.01.2017 22:38
Та вони ж (влада), самі своїми діями підштовхують нас, що робіть щось , а ми ніяк зрозуміть не можем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 депутат 16.01.2017 16:49
Дуже прикро, що в нас крім підвищення цін і тарифів нічого не знають і не вміють, чи хто хоч один колись буркнув, звідки це береться. Одним не вигідно возить по таким тарифам, а нам людям не вигідно мать таку міську раду з її головою ось і все.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #6 Семен 16.01.2017 14:34
Цитую Коля:
А сейчас, что случилось? Почему так редко идут маршрутки? И они все битком набиты. Кто то контролирует это ? Или всем по фигу. Власть есть в городе? Или вы думаете что до выборов люди забудут про отмороженные руки, ноги, про давку, нервы и опоздания? Ошибаетесь!

А потому что они(маршруточни ки) получают от города деньги за перевоз льготников. И в отличие от Троллейбусного получают исправно без задержек. А выплаты зависят от количества выехавших транспортных единиц на маршрут. Вот и получается что в МВК все четко работает а фактически маршруток ездит меньше. А кто проверять то будет, да никто они и так там перетружены.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 стабилизец 16.01.2017 14:15
Цитую Коля:
А сейчас, что случилось? Почему так редко идут маршрутки?

Очевидно, "пообещали" с 16-го. :lol: Тренируют пассажиров, шоб прочувствовали, платили, скоко скажут, и не кобенились.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 федор принципиальный 16.01.2017 14:07
Когда ухвалять ришення на снижение коммуналки,прод овольственных товаров,топлива и т.д и т.п.,как только подняли тариф на проезд,все сходят с ума,в принципе можно проехать на тралике или пройтись пешком,а вот если нет средств купить буханку хлеба или лекарство-худо дело.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+47 #3 ДЖЕКО 16.01.2017 13:55
Суттеве недопрацювання міської влади. Є перевізники, які готові возити і по 3 грн. Їх на ринок до допускають. Напр.: в таких же по розмірах обл. центрах - Тернопіль, Чернівці - проїзд - 3 грн. і піднімати не планують.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #2 Коля 16.01.2017 13:07
А сейчас, что случилось? Почему так редко идут маршрутки? И они все битком набиты. Кто то контролирует это ? Или всем по фигу. Власть есть в городе? Или вы думаете что до выборов люди забудут про отмороженные руки, ноги, про давку, нервы и опоздания? Ошибаетесь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #1 стабилизец 16.01.2017 12:21
Стало быть, решение пока не обжаловано, всем нравиццо, хотя не аргументировано никакими проверенными расчетами. продолжаем ныть и затягивать паскы. :lol: