реклама

реклама

Депутат Черкаської обласної ради Максим Колісник повідомив в мережі Фейсбук про складення з себе повноважень голови Черкаської районної організації ВО «Батьківщина».

«09.11.11 я склав повноваження голови Черкаської районної організації ВО «Батьківщина». Для себе вирішив, що партійним функціонером «для галочки» залишатися не хочу. Так, у мене є питання до сьогоднішніх керманичів партії, питання бачення стратегії в умовах перебування Юлії Тимошенко за гратами. «Портфель» цей не важкий, але поточна партійна діяльність та певна бюрократичність вимагають постійної уваги, часу та ресурсів. Посаду в партії залишаю, щоб дати можливість партійцям, в яких горять очі, і палає в серці, зробити її сильнішою.

Я залишаюсь активним членом партії, делегованим представником Черкаської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина» у «Об'єднаній опозиції Черкащини» та активним депутатом Черкаської обласної ради від «Батьківщини», – повідомив Максим Колісник.

реклама

Коментарі  

 
-3 #11 Мария 21.12.2011 13:58
Хай краще так, фарбовані лис. Робота в опозиції показує ХТО Є ХТО. Боягуз.Ось хто ти, Максиме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 mcart 14.11.2011 04:49
Не бачу нічого дивного в поведінці Колісника. В свій час він очолив створення обласної організації Народного Руху України за єдність, створеного за сприяння влади для знищення Руху. Так що черговий "пірует" Колісника може здивувати тільки очільників "Батьківщини"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 sergo 13.11.2011 17:36
олийник№2
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Пята колона! 11.11.2011 22:24
Ху із ху, ми вже давно знаємо, що БЮТ = ПР.Гресь та Слуцька його просували не дивлячись на відсутність підтримки з боку простих партійців, так як і Дваде. І все з рук сходить ***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Вітя Бульба 11.11.2011 18:38
ВО "Батьківщина" виявилася не готова працювати в опозиції! Де широкі протестні акції? Де непокора? Горе-керівники Черкаської обласної ВО "Батьківщина"лише добре вміли при помаранчевих дерибанити бюджетні кошти, на ловлю малярійного комара, в лисянських болотах! Чому прокуратура, не проведе розлідування де поділися майже 300 тис.бюджетних гривень, які виділили на комара???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Круть 11.11.2011 16:47
Пане Колісник, чому такі різкі рухи?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Вчасно став на лижі 11.11.2011 16:16
Перефарбувався.
Сорочка,краватк а, коздюм.
Істинний ригіАнал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 ДеБЮТ? 11.11.2011 16:08
Вимагають постійно ресурсів. Посаду в партії залишаю,а депутатство залишаю?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Політттехнолог 11.11.2011 16:01
А нащо далі йти? Депутам облради став по списку "Батьківщини", та й досить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #2 Маестро Сміттєпад 11.11.2011 14:39
Ач, як хитро..."питання до керманичів є", але партквиточок не покладу на стіл..Що, Максимко, поперли? :)