реклама

Колишній сайт Черкаського медичного коледжу віднедавна – сайт Черкаської медичної академії. Нагадаємо, у 16 грудня 2016 року засновник закладу – облрада вирішила дати навчальному закладу нову назву.

Медакадемiя

Відповідно до статуту Черкаської медичної академії, прийнятого на X сесії обласної ради VIІ скликання, вона є галузевим вищим навчальним закладом, що провадить освітню діяльність, пов’язану із здобуттям ступенів молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, бакалавра та магістра з напряму підготовки «Охорона здоров’я» за спеціальностями «Медицина», «Фармація» та «Медсестринство», «Стоматологія», «Технології медичної діагностики та лікування» для потреб системи охорони здоров’я та фармації України, проводить прикладні наукові дослідження, має відповідний рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення.

Черкаська медична академія є правонаступником Черкаського медичного коледжу, який розпочав свою роботу як медичний технікум фельдшерсько-акушерського профілю з 15 жовтня 1930 року за рішенням народного Комісаріату охорони здоров’я УРСР в Черкасах. З 1936 року технікум перейменовано в фельдшерсько-акушерську школу. Фельдшерсько-акушерська школа відновила свою діяльність як Черкаське медичне училище в 1944 році. У 1993 році навчальний заклад отримав статус коледжу. У 2016 році коледж перейменовано у Черкаську медичну академію.

Відповідно до Статуту, при Академії функціонує структурний підрозділ – Медичний коледж Черкаської медичної академії, що провадить освітню діяльність, пов’язану із здобуттям ступеня молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст), проводить прикладні наукові дослідження з галузі знань «Охорона здоров’я».

Повне найменування Академії українською мовою: Черкаська медична академія. Повне найменування англійською мовою: Cherkasy medical academy.

При Академії функціонує Ватутінська філія (цю філію було введено в структуру Черкаського медичного коледжу з 23 липня 1997 року).

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #5 Ольга Кукла 29.01.2017 14:40
А в мене тільки позитивні спогади про медичний колледж. Я випускниця 2011 року факультету "сестриньська справа 2 рівень". І я дуже задоволена одержаною освітою. І справа навіть не в заробітній платі, а в рівні знать і навиків після випуску. Підготовка на найвищому рівні!!! Зараз я працюю за кордоном, і проблем з працевлаштуванн ям по спеціальності у мене не було. Я з великою вдячністю згадую студентські роки в цьому навчальному закладі. І,якщо чесно, від усього серця рада, що нарешті наш колледж став академією. Нехай процвітає і розширяється наша рідна тепер уже медична академія!!!! Низький уклін всім викладачам!!! Дякую Вам за найкращі студентські роки!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Марко 25.01.2017 22:19
В 1995 р. випустили перших бакалаврів і до сих пір відсутня така номенклатурна одиниця в переліку, всі працюють як медсестри і отримуюють таку ж з-п. Кому ще потрібна додаткова градація цих бакалаврів. Одним словом - керівницькі понти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Патріот 25.01.2017 18:33
Выше уровня мед. сестр и фельширов всё равно никого готовить не будут. Один смех академия для мед. сестер!!!))) зато как звучит!!!)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 преподаватель 25.01.2017 17:06
В училище не топят, зарплату задерживают. Ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 кук43 25.01.2017 09:06
Профанація.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...