реклама Черкащанка
реклама

Змагання «FIRST LEGO LEAGUE» відбулися 28 січня в Черкаському обласному центрі роботи з обдарованими дітьми. Такий захід в нашій області відбувся вперше. Близько сотні юних робототехніків змагалися у низці конкурсів – «Гра роботів», «Основні цінності», «Пліч-о-пліч із тваринами», «Сумо» та «Слалом».

За підсумками змагань п`ять команд представлятимуть  Черкащину в Києві, інформує журналіст «Прочерку».

BZ0xey22JaY

Взагалі в змаганнях брали участь 10 команд, але випробування в Києві 11-12 березня продовжать лише п`ять з них: «KIBORGS.UA», «Zolowizards», «Side by side», «Robotroniks», «Ельфи».

Також команди отримали перемогу в різних номінаціях:

«Чемпіон» - «KIBORGS.UA»,

«Основні цілі» - «Zolowizards»,

«Дизайн робота» - «NaVi»,

«Проект» - «LegoDrive»,

«Найвищій бал у грі роботів» - «KIBORGS.UA»,

«Найкращий тренер» - Сергій Різник,

«Найактивніший волонтер» - Вікторія Косменюк.

Кожен учасник змагань отримав флешку на 16Gb.

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко наголосив, що найголовніше -  це емоції дітей.

– Емоції, які ми сьогодні бачили – це прекрасно. Вони стимулюють дитину вивчати той чи той предмет. Це прагнення до різноманітних професій, які дитина могла б обрати в майбутньому. Серед учасників є 3-4 класи, які вже закінчивши школу, будуть в наших ВНЗ отримувати освіту по-сучасному. І наше завдання допомогти їм в цьому. Цьогоріч ми плануємо створити ще 10 шкіл з робототехніки. Маємо вже десять команд робототехніків – із Черкас, Золотоноші, Сміли, Єрок, Сигнаївки та інших міст і сіл. Це говорить про те, що діти зі звичайного села  вже можуть себе реалізовувати.

_qG1OtNWK-4

Керівник програм FIRST в Україні Тетяна Скаржановська наголосила, що сьогоднішній день є особливим, оскільки вперше за історію «FIRST LEGO League» вони проводять відбірковий турнір поза Києвом. І Черкаси стали першим містом, де він відбувся.

– Я задоволений тим, що діти в захваті. Роботи у всіх чудові. Дух змагань надзвичайний. Сподіваємося, що завдяки змаганням, у майбутньому країна матиме класних інженерів, – поділився враженнями начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський.

q66dJGMCXIA

Учасниця змагань Оксана розповідає, що «лего» в їх школу привезли приблизно рік тому. Спочатку вони збирали роботів по картинках, але згодом, розібравшись, почали складати самостійно.

– Мені дуже подобається цим займатися. Особливо те, як ми створювали цей проект, оскільки упродовж роботи ми здружилися, і нам просто було весело та цікаво, - каже школярка.

CG_NupyLMQw

Марина Клімчук

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...