реклама

реклама

Від посади начальника Черкаського відділу поліції ГУНП було відсторонено Олександра Вільганюка. Про це інформує Zmi.ck.ua з посиланням на власні джерела.

Вiльганюк

Про причини відсторонення та хто замінить пана Вільганюка, наразі не повідомляється.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 серожа 30.01.2017 14:39
Цитую Абориген:
Цитую Пп-к:
... немає де клейма ставити...

Согласенн. Не без того. Но все-таки лучше бы эти, чем Лёнина кодла.

Это кого Вы имеете в виду?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Кочегар 30.01.2017 14:16
Цитую Абориген:
Цитую Пп-к:
... немає де клейма ставити...

Согласенн. Не без того. Но все-таки лучше бы эти, чем Лёнина кодла.

Выбор из двух куч го*на. Одно так вонят, другое иначе. Но все го*но.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Колега 30.01.2017 13:51
Цитую Абориген:
Уже есть опровержение:
http://vycherpno.ck.ua/tse-povna-nisenitnitsya-oleksandr-vilganyuk-pro-vidstoronennya-
vid-posadi/

Жалко. Думав що це перша справа Лютого, за яку його можна було б похвалити. Буде Саша і далі творити беспредел.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Абориген 30.01.2017 13:42
Цитую Пп-к:
... немає де клейма ставити...

Согласенн. Не без того. Но все-таки лучше бы эти, чем Лёнина кодла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Абориген 30.01.2017 13:39
Уже есть опровержение:
http://vycherpno.ck.ua/tse-povna-nisenitnitsya-oleksandr-vilganyuk-pro-vidstoronennya-
vid-posadi/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Ігор 30.01.2017 12:57
А чому радієте? Відсторонили це не звільнили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Пп-к 30.01.2017 12:48
Цитую Абориген:
Оно и понятно. Лютый таки без мыла влез, теперь пора своих на должности расставлять. Не удивлюсь, если "прикамандирован ные" уже в "Днепре" отмашку ждут. А Вильганюк из когорты Пустовара, рыгов при случае не поддержит, поэтому подлежит удалению. Тут логично.

Так, Вільганюк з когорти Пустовара. Біда у тому, що на членах цієї "когорти" немає де клейма ставити. Сам Пустовар ходив з дитячим виразом обличчя і створював видимість порядного мента, а такі шкури як Вільганюк, Святченко та інші творили паскудства і регулярно з...... Пустовару. Одна шобла.
"Не поддержит рыгов" - ржу. Пустовар, Вільганюк та ін. успішно трудилися декілька років під Захарченком і не мекали. Вони служитимуть любому, аби давали рубати бабло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 Абориген 30.01.2017 10:43
Цитую Через дорогу:
Верное решение. Негодяй редкостный.

Да, не Робингуд. Но хотя-бы свой, местный. А когда приедет альтернатива - не охренеть бы нам от "восторга". Насмотрелись уже на этих залётных и их методы работы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Через дорогу 29.01.2017 22:33
Верное решение. Негодяй редкостный.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 ффтопку_оленя 29.01.2017 22:07
уф!!! нарешті