реклама

реклама

Зранку секретаря Черкаської міськради Олександра Радуцького обурила інформація про якість послуг із перевезення населення. Про це він написав у «Фейсбуці».

16473903_1048776501894375_1402444301293193357_n

«За останній тиждень стався вже другий випадок, коли у маршрутки під час руху відпали двері. І це на фоні підвищення вартості проїзду на початку року. Тому звертаюся до міського голови про створення депутатської комісії. Є сподівання, що голови фракцій підтримають мою пропозицію та візьмуть участь у роботі. Якщо потрібно, то будемо за результатами перевірки ініціювати розірвання угод з горе-перевізниками. Містяни мають швидко, безпечно та комфортно їздити Черкасами», – написав Радуцький.

реклама

Коментарі  

 
+3 #11 Похмелятор 02.02.2017 10:12
вже зранку обурений
:o :-? :sigh:
Шо, невже зранку був закритий ларьок? Той, що якщо вийти з Любави, зразу наліво??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Верник 01.02.2017 22:18
Один я прочитав "обкурений"???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 palamar 01.02.2017 20:31
Цитую правда:
він що, жираф? Після першого випадку він не міг пообурюватися? так довго доходило??? Чому зразу не було реакції??? За що громада йому гроші платить? :-x :-x :-?

тому що до нього дійшло, що це може бути хорошим приводом "подоїти" маршрутчиків
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 черкасець 01.02.2017 19:44
Як містяни не можуть зрозуміти- маршрутки готуються до приходу тепла,от і перевіряють на дверях.Тож самі робіть висновки- маршрутки до весняно- літнього сезону - ГОТОВІ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Клоун 01.02.2017 19:23
Придворный шут!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #6 атовець 01.02.2017 16:38
"Містяни мають швидко, безпечно та комфортно їздити Черкасами», – написав Радуцький. :eek: Моя ти рибка. Красти треба менше, тоді черкащани будуть комфортно їздити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Балаганов 01.02.2017 16:02
Напевно уже на горизонті з'явився новий перевізник з Сашиної з Залізякою команди?! Потрібно красиво пристроїть..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Гамудрагель 01.02.2017 14:55
Цитую Мудрагель:
Знову нападки на Радіка. Я стану груддю на захист Саші. Він же турбується, радєєт за наше місто, обурюєтця от нєпорядков. Він лідєр, навколо його гуртуються депутати, жєнщини, старікі і дєті. Нехарашо катіть на його бочку. Я мислю, що одірвані двєрі, єто єсть провокація імєнно проти Радіка лічно. Отакая вот катавасія.

Согласен. Надо создать фонд защиты "Папы" депутатов, ведь совсем себя не бирижот и работает на износ. И за парки душа рвется, и за двери в маршрутках, и за бюджет города :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 Галя 01.02.2017 14:24
Ніхто не контролює скільки напхано в автобус людей, от і двері випадають і обурюються. Загалом треба вже відмовлятися від маломістких автобусів і виставляти це як умову перевізникам. Нехай виводять на маршрути нормальні автобуси або йдуть геть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Мудрагель 01.02.2017 13:36
Знову нападки на Радіка. Я стану груддю на захист Саші. Він же турбується, радєєт за наше місто, обурюєтця от нєпорядков. Він лідєр, навколо його гуртуються депутати, жєнщини, старікі і дєті. Нехарашо катіть на його бочку. Я мислю, що одірвані двєрі, єто єсть провокація імєнно проти Радіка лічно. Отакая вот катавасія.