реклама

реклама

Здавалося б, до весни ще далеко, однак недарма кажуть: готуй сани влітку, а воза взимку. Мудрий господар так і робить. Особливо, якщо питання стосується не лише власного господарства, а й добробуту всієї області. Аби убезпечити Черкащину від підтоплень, профільні управління працюють над цим вже сьогодні. Серед них – Черкаське РУВР.

Золотоніська насосна станція

Нещодавно представники управління взяли участь у засіданні міжвідомчої комісії  з питань погодження допустимих рівнів в придамбових водоймах насосних станцій, що захищають від підтоплення землі та населені пункти Черкаської області в зоні впливу Кременчуцького водосховища. Під час засідання було затверджено допустимі рівні в придамбових водоймах насосних станцій на захищених масивах Кременчуцького водосховища в межах Черкаської області на 2017 рік.

– При погодженні допустимих рівнів ми брали до уваги багаторічні спостереження за режимом рівнів грунтових та поверхневих вод, враховували також кліматичні умови області та виходили із сучасного стану захищених від затоплення і підтоплення Кременчуцьким водосховищем територій. Відтак, при проходженні літніх паводків для збереження сільськогосподарських культур або при займанні торфу на заплавах річок Черкаське РУВР буде відповідно знижувати або підвищувати рівні води в підвідних каналах насосних станцій. Також затвердили план дій по нашим насосним станціям на період проходження  весняної повені. Переконаний, що за злагодженої роботи насосних, навіть якщо вона й виникне, наслідки будуть мінімальними для жителів області, – зауважує начальник Черкаського РУВР Олександр Бовсуновський.

Олена Башлик

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100