Новим очільником управління сім’ї, молоді та спорту Черкаської міськради найближчим часом може стати депутат облради від “Свободи” Сергій Воронов.

Із 2013 року на цій посаді працює екс-депутат міськради від Партії регіонів Ольга Сисоєва. Проте найближчим часом вона піде в декретну відпустку.

ddb511e5711df52fed5caafd39a0ea2f

Як повідомляє Інфоміст з посиланням на власні джерела, очолити управління замість Сисоєвої може Сергій Воронов. Не так давно він став радником міського голови з питань, які перегукуються із назвою управління.

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин цю інформацію не підтвердив. Водночас він зазначив, що від сьогодні Сисоєва перебуває у відпустці.

– Коли будуть якісь кадрові зміни – я вам повідомлю. На сьогодні цієї вакансії немає, – сказав Волошин.

Варто зазначити, що заступником міського голови, що курує галузі освіти та медицини, працює також свободівець Ігор Коломоєць.

реклама

Коментарі  

 
-3 #12 Матвей 02.02.2017 22:23
Цитую Сергій:
Цитую Анатолій:
НА третю річницю Революції їм дійшло, що регіоналів треба міняти на нормальних молодих хлопців!

Це ти, Воронова, вважаєш нормальним? В Свободі, там одиниці нормальні, а то всі остальні несповна розуму.

Ты знаешь серёжа,я не сторонница этой полит силы"Свобола" у меня к ней есть масса претензий,но справедливости ради, я могу назвать её единственной полит силой,которая жиждица на своей идеологии.Все остальные это политические корпоративчики одного актёра.А что касается"несповна розуму",так я тебе скажу-"Не суди,да не судим будешь".Только Господь может дать розум,а может и забрать,особенн о у тех кто его может разгневать.Не гневи бога серёжа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Ольга 02.02.2017 17:32
Дааа,кому не лень тот и возглавляет спорт.Вот только по этой причине мы в спорте впердеди планеты всей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Сергій 02.02.2017 13:40
Цитую Анатолій:
НА третю річницю Революції їм дійшло, що регіоналів треба міняти на нормальних молодих хлопців!

Це ти, Воронова, вважаєш нормальним? В Свободі, там одиниці нормальні, а то всі остальні несповна розуму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Верник 02.02.2017 13:35
а хто бачить результати діяльності ??? так , тільки штани протирають та зарплату отримують на дурняк
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Ольга 02.02.2017 13:23
Цитую правда:
але ж свободівці типу опозиціонери і типу з цією владою не співпрацюють? То чого ж вони так в ту владу лізуть??? :o :o :o

Хотят подорвать её из нутри.Тсс никому не рассказывай это секрет.Воронов это агент ооооо7 и работает под прикрытием.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #7 Анатолій 02.02.2017 12:54
НА третю річницю Революції їм дійшло, що регіоналів треба міняти на нормальних молодих хлопців!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 атовець 02.02.2017 10:26
Свобода має всі ознаки олігархічної партії. Ідея - обслуговувати вождя :P . Так само як і в Батьківщині. Заради кругової поруки пнуться на керівні посади. В міській раді Андрій Куча, раніше безробітний, став заступником диретора дирекції парків. Разом з Радеком ропилюють 7 млн.грн. на "зелені насадження". Голосують за земельні ділянки для самодостатніх родичів мера та його заступників. Чим не банда?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Гамудрагель 02.02.2017 10:08
Цитую правда:
але ж свободівці типу опозиціонери і типу з цією владою не співпрацюють? То чого ж вони так в ту владу лізуть??? :o :o :o

Вони з владою не співпрацюють, а от якщо намастить дєнєжними знаками, аж гай шумить. Цікаво інше. Як подаватимуть непримирімі "свободівці", "правосєкі", герой майдану Булатецький передчачу прапора з рук екс-депутата міськради від Партії регіонів Ольги Сисоєвої до депутата облради від “Свободи” Сергія Воронова :lol: :lol: Бо їх навіть портрет колишнього комуніста та заслуженої людини Лутака до сказу доводив, а тут усього сісти за стіл і крісло усього вчорошанього екс-регіонала :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Кент 02.02.2017 09:20
Чого ми дивуємся занепаду освіти та спорту... бо отакі бездарні Воронови, що й двох слів зв'язати не можуть рвуться та стають до влади!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 palamar 02.02.2017 00:50
Цитую правда:
але ж свободівці типу опозиціонери і типу з цією владою не співпрацюють? То чого ж вони так в ту владу лізуть??? :o :o :o

Ось вам навіть з їхнього сайту інформація -
"Напередодні другої річниці Революції Гідності політичні партії ВО "Батьківщина" і ВО "Свобода", що стояли пліч-о-пліч на Майдані, захищаючи європейський вибір Українського народу, ухвалили рішення про взаємну підтримку кандидатів у другому турі виборів міських голів та про КОНСОЛІДАЦІЮ дій у місцевих радах нового скликання."
http://svoboda.org.ua/news/events/00016056/