реклама

реклама

Жителі села Матусів Шполянського району обурені тим, що, за їх словами, чоловік, який зрадив Батьківщину і нині воює за ДНР, отримав у селі ділянку землі в 2 га. Про це селяни повідомили «Прочерку».

Родичі чоловіка проживають у селі. Вони ж, за словами селян, і подали документи на отримання землі.

- В нашому селі народився і виріс Добренко Сергій Михайлович, який проживав в Донецьку, а коли розпочалася війна, то він, офіцер ЗСУ, перейшов на бік ДНР. Не дивлячись на це, рішенням сільської ради йому виділяють 2 га землі, як учаснику АТО, - йдеться у повідомленні жителів села Матусів.

Вони також додають документальне підтвердження того, що Сергій Добренко нині воює за так звану Донецьку народну республіку – указ голови «республіки» про призначення Сергія Добренка «Руководителем аппарата Совета обороны ДНР».

Те, що Добренко Сергій Михайлович отримав земельну ділянку в селі Матусів, підтверджує зведений реєстр.

Перший заступник голови Шполянської РДА Юрій Козоріз сказав, що перебуває в шоці від новини, озвученої журналістом «Прочерку», і пообіцяв розібратись у питанні «завтра-післязавтра».

Натомість сільський голова села Матусів Василь Колісник сказав, що про ситуацію знає, але землю виділяли ще до того, як він став сільським головою. Коментувати цю ситуацію пан Колісник не схотів, сказавши лише, що справу розслідує СБУ, яка раніше листом повідомляла сільраду про відкриття відповідної справи.

Знає про цю ситуацію і головний військовий комісар області Євген Курбет. Він повідомив, що чоловік був офіцером ЗСУ, проходив службу у місті Донецьк, а потім демобілізувався і переїхав в так звану ДНР, де навіть отримав «чин».

Однак за деталями комісар порадив звертатися до СБУ, яке займається розслідуванням. Там же пообіцяли відповісти на інформаційний запит «Прочерку» з приводу того, як просувається розслідування і якою буде доля 2 га землі на Черкащині.

Поки готувався матеріал, редакція сайту «Прочерк» отримала прес-реліз від прес-служби прокуратури області, де йде мова саме про жителя Шполянщини. Подаємо дослівно:

«Прокуратурою області за наслідками спеціального (заочного) досудового розслідування, яке здійснювалося слідчим відділом Управління Служби безпеки України в Черкаській області, затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя Черкащини за фактом участі в діяльності терористичної організації «Донецька народна Республіка».

Зловмисник, перебуваючи на тимчасово окупованій території Донецької області та будучи полковником Збройних Сил України, у 2014 році перейшов на бік ворога та на цей час активно приймає участь у діяльності терористичної організації «Донецька народна Республіка».

У зв’язку з тим, що вказана особа переховується від слідства на тимчасово окупованій території України, її оголошено у всеукраїнський розшук та надано судом дозвіл на його затримання.

Дії останнього кваліфіковано за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна або без такої»

реклама

Коментарі  

 
+3 #24 МІСЦЕВИЙ 26.07.2021 17:38
Люди просто базікають.Село має прийняти рішення і все. ВСЕ!дОСИТЬ БАЗІКАТИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #23 Serj 03.03.2017 11:12
Цитую Вячеслав:
Цитую Гонда:
Пора вже запитати у майданівців що вони натворили з країноі .Де вони? Нехай відзвітують перед народом.

Это ты народ,ты продажная быдло и не тебе кандон штопанный извергать вонь из поганой пасти.Натворили янукович и те кто с ним на протяжении 25 лет грабили Украину, и доводили людей до нищеты.А те кто сейчас пришёл во власть на крови наших ребят с Майдана,которые (ребята) отдали свою жизнь в борьбе за лучшую жизнь и человеческое достоинство, будут преданы анафеме,за ту ложь(порошенко) ,за предательство идеалам Майдана.Я,который простоял на Майдане и хоронивший своих побратимов руки не опустил и всё,что от меня будет зависеть сделаю во имя жизни и процветания Украины.Но тебе этого на понять,поскольк у холоп всегда питается объедками с барского стола и тявкает тогда,когда ему разрешит хозяин.ЧЕСТЬ ИМЕЮ!плебей.


Дебил интересно или с диагнозом дауна родился?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Черкащанин 09.02.2017 11:25
Цитую Гонда:
ещё обсираешь меня ,за справедливыек вопросы ! ?? ))

Вперше бачу, щоб хтось добровільно зізнався, що почувається обісраним :lol: :lol: :lol:
Ти б'єш усі рекорди маразму, ГОНДО...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 Гонда 09.02.2017 02:17
Цитую Вячеслав:
А я громадянин України вважаю що ви зобов'язані відповісти за антидержавний переворот і його результати .Таких як я багато .І можливо що все це було зроблено з нібито благими намірами, насправді мали інші целі.Слушай холоп,ещё раз повторю для особо одарённых,что быдло,которое продаётся за 30сребренников, не есть весь народ и слава богу Майдан это показал.Ошибка Майдана-это то,что мы передали власть той же твари,которые на протяжение всех этих лет грабили Украину.А твоё говнометание я понимаю.Майдан нарушил твою размеренную жизнь холопа,который за лишнюю кость с барского стола, готов к разным телодвижениям о которых попросит хозяин.С одним я согласен,что таких,как ты к сожалению ещё очень много и это есть реальная угроза национальной безопасности Украины.

Послушая меня у.бок .С.ка ты открыто признаешь то что сдал власть подонкам и при этом ещё обсираешь меня ,за справедливыек вопросы ! ?? ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 Петро 08.02.2017 22:57
Цікаво, хто ж видав довідку "учаснику" бойових дій в АТО?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Вячеслав 08.02.2017 11:51
А я громадянин України вважаю що ви зобов'язані відповісти за антидержавний переворот і його результати .Таких як я багато .І можливо що все це було зроблено з нібито благими намірами, насправді мали інші целі.Напріклад підрив національної безпеки нашої держави в інтересах інших країн .І якщо ти "маєш честь" то зобов'язаний відповісти перед народом.За мовою стеж.
Слушай холоп,ещё раз повторю для особо одарённых,что быдло,которое продаётся за 30сребренников, не есть весь народ и слава богу Майдан это показал.Ошибка Майдана-это то,что мы передали власть той же твари,которые на протяжение всех этих лет грабили Украину.А твоё говнометание я понимаю.Майдан нарушил твою размеренную жизнь холопа,который за лишнюю кость с барского стола, готов к разным телодвижениям о которых попросит хозяин.С одним я согласен,что таких,как ты к сожалению ещё очень много и это есть реальная угроза национальной безопасности Украины.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Гонда 08.02.2017 01:17
вячеслав тобто ти вважаєш, що народ не має право з вас хеволюціонеров запитати за виконану працю? А я громадянин України вважаю що ви зобов'язані відповісти за антидержавний переворот і його результати .Таких як я багато .І можливо що все це було зроблено з нібито благими намірами, насправді мали інші целі.Напріклад підрив національної безпеки нашої держави в інтересах інших країн .І якщо ти "маєш честь" то зобов'язаний відповісти перед народом.За мовою стеж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Вячеслав 07.02.2017 23:21
Цитую Гонда:
Пора вже запитати у майданівців що вони натворили з країноі .Де вони? Нехай відзвітують перед народом.

Это ты народ,ты продажная быдло и не тебе кандон штопанный извергать вонь из поганой пасти.Натворили янукович и те кто с ним на протяжении 25 лет грабили Украину, и доводили людей до нищеты.А те кто сейчас пришёл во власть на крови наших ребят с Майдана,которые (ребята) отдали свою жизнь в борьбе за лучшую жизнь и человеческое достоинство, будут преданы анафеме,за ту ложь(порошенко) ,за предательство идеалам Майдана.Я,который простоял на Майдане и хоронивший своих побратимов руки не опустил и всё,что от меня будет зависеть сделаю во имя жизни и процветания Украины.Но тебе этого на понять,поскольк у холоп всегда питается объедками с барского стола и тявкает тогда,когда ему разрешит хозяин.ЧЕСТЬ ИМЕЮ!плебей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Гонда 07.02.2017 23:11
Прочерк пропусти мою відповідь "солдату" будьте демократичними ! У вас тролей інтернетівських одна задача, відгородити від відповідальност і тих хто перевернув життя нашого народу заради своїх бізнес інтересів .Перевесті стрілки на комуняк або на москаляк .Але істина в тому що не вони прийшли до влади на крові народу .Не довго вам залишилося маніпулювати свідомістю людей, шоколадний зайчик.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Тетяна 07.02.2017 16:15
Невже і зараз наша секретар, Любов Павлівна, вийде сухою із води, а це рішення вона приймала....