реклама

Склалося так, що на лютий місяць припадають дні народження письменників-уродженців Черкащини, на честь яких установлено літературні премії – імені Олекси Влизька та імені Михайла Масла.

images99

Драбівською районною радою та держадміністрацією за підтримки Черкаської обласної письменницької організації відновлена літературна премія імені М.Масла, яка присуджується за високохудожні твори про українське село, сільську природу, людину села, працю на землі. У 2016 році лауреатами премії названо відомих поетів – Шевченківського лауреата з Чернігова Дмитра Іванова за збірку поезій «Родинний вітер» і поетесу з Черкащини Валентину Коваленко за книгу «зібраних» поезій «Приворот-зілля».

Шполянська ж районна влада присуджує літературну премію імені Олекси Влизька, коріння роду якого з місцевого села Сигнаївка. Премія присуджується за високохудожні твори, творче експериментаторство в них. Лауреатом Влизькової премії за 2016 рік визнано відомого письменника і громадського діяча, уродженця Шполянщини Михайла Слабошпицького за книгу «Велика війна 2014».

Щиро вітаємо лауреатів і зичимо нових творчих звершень.

Володимир Поліщук,

професор, член НСПУ

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #1 Графоман 10.02.2017 19:31
"Брати по перу" не конкурентноздат ні на всеукраїнських конкурсах, то Трохимович організовує їм преміальну підкормку з районних бюджетів. І взагалі який смисл засновувати районні премії, якщо їх віддають за межі району і навіть Черкащини? А де, до речі, працевлаштована поетесе-депутат?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...