реклама

реклама

Сьогодні, близько дев'ятої години вечора, біля ресторану "Чайка" водій автомобіля "Мерседес" збив людину. Про це пише "Про все" посилаючись на власні джерела у правоохоронних органах.

16731846_1088076691314249_1122997084_o-500x281

Постраждалого доправили до лікарні з черепно-мозковою травмою. Як стверджують джерела, відвідувачі ресторану - свідки події вирішили вчинити самосуд над водієм, який перебував в стані сильного алкогольного сп'яніння.

Водієм "Мерседесу" виявився депутат Черкаської обласної ради, голова фракції Партії ветеранів Афганістану Олександр Рибченко.

У результаті наїзду чоловік 1962 р.н. отримав черепно-мозкову травму та інші тілесні ушкодження і був доправлений до 3 міської лікарні, повідомила "Про все" прес-офіцер Управління патрульної поліції у Черкасах Зоя Вовк.

- Водій перебував у стані алкогольного сп'яніння. Його освідували і виявили, що у нього в крові 1,14 проміле алкоголю. Свідки події, які побачили пригоду, витягли Олександра Рибченка з автомобіля і намагались затримати, стверджують, що той одразу кинувся знімати номери з власного авто. При цьому свідки пошкодили йому автомобіль, - зазначила Зоя Вовк.

Наразі на місці поді працює слідчо-оперативна група. Здійснюються первинні слідчі дії.

Зазначимо, що Олександр Рибченко, вже притягався до відповідальності, як особа, що керує автомобілем в нетверезому стані. Проте, наприкінці січня Соснівським районним судом було закрито провадження за справою, оскільки спливли терміни накладення стягнення через давність скоєного правопорушення.

реклама

Коментарі  

 
+4 #25 Олег 13.02.2017 10:40
Цитую Бендер Родрігес:
Після Майдану ця сволота депутатсько-суддівсько-прокурорська-чиновницька трохи притихла, а зараз знову демонструє свою феодальну сутність. Вбити простолюдина для такого феодальчика забавка, як полювання на лося чи оленя. І знають же, що суд, в якому сидять такі-ж феодали, їх відмаже.
Мочити треба гадів не надіючись на правосуддя від держави. Бо держава це не ми, держава це вони, і ніякого правосуддя не буде.

Только суд Линча!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #24 Кент 13.02.2017 09:21
Цитую Опа!:
А судьей, принявшим решение о закрытии дела этого алкоголика по истечении срока давности, был судья Сосновского р-на Орленко В.



там ще Кучеренко приложив свою руку....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #23 Кент 13.02.2017 09:19
На лаву підсудніх і Рибченка і суддів що не позбавили раніше його прав на керування авто!!!!

а один з тих суддів щас подав документи на посаду до верховного суду!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 Ruslan 13.02.2017 04:50
Цитую Шура:
Цитую Ірина:
Суди справи закривають, покарання жодного, як і відчуття провини, так може дійти до того, що насмерть зіб'є. Судді, агов, ви, так само як і ваші діти, родичи, ходите по тим самим вулицям

Нет солнышко наше,не ходят они по улицам,они вальяжно развалясь в кожаннм салоне внедарожников давят нас с вами на перекрёстках.

Как вадик береза, друг тулуба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #21 ХМ 13.02.2017 00:32
Цитую прогноз диагноза:
Пенсионер, ветеран, инвалид и вообще больной человек. И ничего ему не будет. И судьи здесь ни при чем. Пострадавшие поправят здоровье, автомобили отремонтируют и все помирятся, в ресторане. Главное, что все живы.

это пока... живы...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #20 Я черкащанин 12.02.2017 20:40
Мало не став заступником голови обласної ради. От були б заголовки: "П'яний заступник Вельбівця збив людину"... На щастя, пронесло, не проголосували за нього.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 блазень 12.02.2017 20:13
револіція негідності в Че триває :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #18 Гера 12.02.2017 17:14
Цитую НУ-НУ:
Невже знову відкрутиться, відмажеться? Проте, від черкаських суддів можна очікувати будь-якого результату. Якщо, підозрюваного у вбивстві людини біля нічного клубу, тримають як елітного, то що тут казати!!!!!

Отмажится,если мы с вами это позволим.У нас 5 статью конституции ещё никто не отменял.Только жестокий прессинг со стороны общественности не позволит этой шакальей стае уйти от ответственности .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 Шура 12.02.2017 17:09
Цитую Ірина:
Суди справи закривають, покарання жодного, як і відчуття провини, так може дійти до того, що насмерть зіб'є. Судді, агов, ви, так само як і ваші діти, родичи, ходите по тим самим вулицям

Нет солнышко наше,не ходят они по улицам,они вальяжно развалясь в кожаннм салоне внедарожников давят нас с вами на перекрёстках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #16 Опа! 12.02.2017 16:41
А судьей, принявшим решение о закрытии дела этого алкоголика по истечении срока давности, был судья Сосновского р-на Орленко В.