реклама

реклама

Активісти ГО «Автомайдан-Черкаси» та національного корпусу сьогодні приїхали на одну з заправок в межах Черкас, поблизу виїзду з міста в напрямку дамби., інформує журналіст «Прочерку».

Активісти приїхали з плакатами «В дупі бачать вони нас, продають де хочуть газ!»

За словами активістів, ця газова автозаправка є незаконною.

Це підтверджує і колишній член виконкому від громадськості Іван Кієнко.

– Це рішення приймалося ще коли я був членом виконкому, але ця заправка мала бути іншому місці, – каже він.

Активісти також звернули увагу на те, що виконком приймав рішення про затвердження заправки як тимчасової споруди. Однак приміщення автозаправки стоїть на фундаменті. Як повідомив журналістам Сергій Яковенко, на місце викликали поліцію, екологів і муніципальну інспекцію.

Яковенко каже, що хотілося б почути і думку міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, який, чомусь, не приїхав, хоч його запрошували на місце події.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #12 Цензор 18.02.2017 11:49
Самий дешевий газ на БРСМ, якщо закачувати повний балон, то по 9.65 за літр
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Сидоров 18.02.2017 00:48
Цитую Бук:
Цитую Сидоров:
Жаль. Самий дешевий газ у місті. Думається мені , що ця акція якихось активістів , проплачена заправками із значно дорожчою ціною на пальне.Різниця на літрі приблизно в одну гривну , це суттєво для покращення життя народу.А цього хтось не хоче допустити.

Самий дешевий, бо на 1 літрі недолив 40 грам!!! От і дешевий


Не помітив. Розход газу як завжди. може трохи більше км їду. перевірено не на одному випадку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Бук 17.02.2017 13:50
Цитую Сидоров:
Жаль. Самий дешевий газ у місті. Думається мені , що ця акція якихось активістів , проплачена заправками із значно дорожчою ціною на пальне.Різниця на літрі приблизно в одну гривну , це суттєво для покращення життя народу.А цього хтось не хоче допустити.

Самий дешевий, бо на 1 літрі недолив 40 грам!!! От і дешевий
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Верник 17.02.2017 10:02
поділіться вже з пацанами пане мер))) і всьо буде чотко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Автомобіліст 16.02.2017 19:22
Цитую Кент:
СТС - газ недоливают да и качество желает быть получше... спросите у тех кто ремнтирует ГБО

На одні заправці цим газом машина їде на 50 км довше, ніж на іншому
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Голова.. 16.02.2017 18:36
Навіщо мені туди їхати? Я краще в дитячих садочках попіарюсь. Гена Шевченко без мене все закриє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #6 Саша секретар 16.02.2017 15:56
Толя мер щиро попросив, щоб ми її там поставили, сказав що то родинний бізнес. Сказав що на металоломі багато зараз не заробиш, а нового Лексуса дуже хочеться. От ми йому її і виділили хай людині буде - він же наш МЕР!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Женя 16.02.2017 14:47
Нажаль наші активісти, (які раніше називалися тітушками) - це нероби, які не хочуть працювати, а лізуть у грязну політику, де гроші заробляються тим, щоб зіштовхнути лобами довірливих громадян.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Кент 16.02.2017 14:36
СТС - газ недоливают да и качество желает быть получше... спросите у тех кто ремнтирует ГБО
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Лютий 16.02.2017 14:03
А это отримав гроші за дозвола а потім за кришування?!!!!