реклама

реклама

Жителі Сагунівки не хочуть об’єднуватися з громадами сусідніх сіл. Таку позицію вони ще раз підтвердили на загальній сходці села. Яка відбулася у суботу, 18 лютого. Про це кореспондент УНН-Центр дізнався від сільського голови Ірини Бодяненко.

“Я обрала таку позицію: буде так, як вирішить громада. Навіть якщо я з такою думкою не погоджуюся, я підтримуватиму її, бо громада взяла мене на роботу, і значить, я мушу впроваджувати у життя те, що обере громада. У суботу жителі Сагунівки вчергове зібралися на сходку і серед іншого я знову цікавилася думкою односельців щодо об’єднання. Люди не хочуть об’єднуватися ні з ким. Двічі вже були такі спроби, і обидві вони потрепіли фіаско”, — розповіла Ірина Бодяненко.

Вона вважає, що досвід Польщі, на який часто посилаються апологети обєднання, геть інший. Зокрема, там громада у три тисячі осіб — цілком нормальне явище. І ніхто такі громади не об’єднує. Інша річ — маленькі села у 500-600 жителів, які справді треба об’єднувати, бо інакше вони не виживуть.

“У Сагунівці немає підприємств. Але й у Худяках, у Леськах підприємств немає. Якщо ми навіть об’єднаємося, то перші два роки будемо отримувати від держави субвенції. У Польщі починали з того, що допомагали створити робочі місця, зокрема, у садівництві, давали якісь пільги у сплаті податків тощо”, — поділилася вона аргументами селян.

Також сільський голова додала, що у випадку насильного об’єднання люди налаштовані рішуче, погрожуються перекриттям траси та іншими протетстними акціями.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #10 ввв 27.02.2017 00:12
Цитую Юлія:
Повністю підтримую Ірину Іванівну. Це перша людина, яка перебуваючи на посаді сільського голови, так багато робить для села! І її робота очевидна!!! Будучи жінкою, вміє відстояти позицію сільської громади, чим безумовно викликає повагу! А щодо коментарю про "ефективність роботи сільської ради"- це ще один доказ того, що всім догодити неможливо. Це моя суб'єктивна думка, але більшість зі мною погодиться.

Яку повагу шановна? Обґрунтуйте будь-ласка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 ввв 27.02.2017 00:06
Цитую Олена:
Цитую Іванко:
Чудна вона жіночка. ця головиха . Малоосвічена а амбіції через край, в селі пересварилась з усіма.

Если эта жинка отстаивает интересы громады,як голова села и отражает в своих выступлениях их(громади) мнение,то это та голова,котра так нужна громаде.Оскорбляя эту женщину,Вы шановна оскорбляете и людей,которые увидели в ней лидера,выбрав её головою села.

Ірина Володимирівна не вигороджуйте самі себе)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Юлія 23.02.2017 15:27
Повністю підтримую Ірину Іванівну. Це перша людина, яка перебуваючи на посаді сільського голови, так багато робить для села! І її робота очевидна!!! Будучи жінкою, вміє відстояти позицію сільської громади, чим безумовно викликає повагу! А щодо коментарю про "ефективність роботи сільської ради"- це ще один доказ того, що всім догодити неможливо. Це моя суб'єктивна думка, але більшість зі мною погодиться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 ввв 22.02.2017 08:15
[quote name="Сергій Ладан"]Всі села - Сагунівка, Леськи, Худяки, Типилівка - дуже свєрідні, як і жителі. І це є добре. Ніколи ці села добровільно не будуть в одній гомаді. Модель Польщі неприпустима для України.
Дійсно , модель Польщі неприпустима . Хоча б тому, що в Польщі люди вранці прокинулись і опинились в новому адміністративно -територіальному устрої, і ніхто ніяких зборів громад не проводив. "УЧИТЕ МАТЕРИАЛЬНУЮ ЧАСТЬ, ТОВАРИЩИ ! "
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 ввв 22.02.2017 07:13
“У Сагунівці немає підприємств. Але й у Худяках, у Леськах підприємств немає - она не знает видно что в указаных селах работают довольно мощные сельхоз предприятия которые платят налоги в том числе в бюджет сел и района. воистину "ПУТЕШЕСТВИЕ ДИЛЕТАНТОВ " . ША РИ КОВ ЩИ НА !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Земляки 21.02.2017 23:13
Сагунівка було крайнє село Єлисаветградщин и,а Ломовате відповідно край Київщини.вани вже поєднали непоєднане.усі подніпрянські села ще чверть віку тому мали підприємства і переробки і виробництва.відроджуймо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Олена 21.02.2017 12:45
Цитую Іванко:
Чудна вона жіночка. ця головиха . Малоосвічена а амбіції через край, в селі пересварилась з усіма.

Если эта жинка отстаивает интересы громады,як голова села и отражает в своих выступлениях их(громади) мнение,то это та голова,котра так нужна громаде.Оскорбляя эту женщину,Вы шановна оскорбляете и людей,которые увидели в ней лидера,выбрав её головою села.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Сільська кормушка 21.02.2017 12:07
Цитую Іванко:
Чудна вона жіночка. ця головиха . Малоосвічена а амбіції через край, в селі пересварилась з усіма.

Фінансування одних працівників сільської ради обходиться в 600-700 тисяч грн.на рік.А ефктивність роботи сільської ради 0.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Сергій Ладан 21.02.2017 11:31
Всі села - Сагунівка, Леськи, Худяки, Типилівка - дуже свєрідні, як і жителі. І це є добре. Ніколи ці села добровільно не будуть в одній гомаді. Модель Польщі неприпустима для України. А шукати свої шляхи владі "влом". Краще ж взяти готове. Хто спілкується із людьми на місцях? Скільки раз були зустічі по селах відділів обл і рай, які відповідальні за рефому?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #1 Іванко 21.02.2017 10:26
Чудна вона жіночка. ця головиха . Малоосвічена а амбіції через край, в селі пересварилась з усіма.