реклама

реклама

У ці хвилини в Департаменті ЖКК Черкаської міської ради представники правоохоронних органів проводять санкціонований обшук. Про це виданню «Інфоміст» стало відомо з власних джерел.

Інформацію підтвердив директор департаменту Олександр Яценко. Чиновник повідомив, що не знає, за якою справою здійснюється обшук, лише зазначив, що правоохоронці «прийшли і показали ухвалу суду».

– Проводять, так. Але мене там не було, вони прийшли, вигнали всіх і закрилися, – повідомив Яценко.

Водночас, як інформує джерело видання, обшуки стосуються можливого заволодіння невстановленими особами бюджетних коштів при встановленні огорож довкола проїзної частини міста.

У результаті проведеного аукціону право на ці роботи отримав ФОП Степанцов Антон Миколайович, що до цього не мав досвіду роботи з бюджетним підрядами, та був оформлений підприємцем за два тижні до оголошення конкурсу. З передбаченого договором фінансування у 2 399 999 грн, в минулому році підприємець отримав на свій рахунок 1 млн 059 тис. грн.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 ХМ 22.02.2017 22:43
Цитую Нейтральний:
Та вже в Отрешка проводили колись.... І що?

заніс куди треба
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Джон дір 22.02.2017 11:27
Інформацію про обшук похоронили. Пацаны порешали з Лютым или шо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 коля 21.02.2017 21:04
ДАВАЙ лЮТЫЙ ПОТРЯСИ ЖУЛИКОВ1
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Фолькльорная экспедиция? 21.02.2017 20:58
Металолом ищут?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Сидоров 21.02.2017 20:44
У цій країні усе купується і продається. Чини, звання,посади,р ішення всяких рад\від сільської до самої вищої\,здоров"я, життя, навіть місце для останнього спочинку.Нема питання , яке не можна було би продати ,або купити.Це вважається нормою.Чиновника садять тільки у тому випадку, коли у нього не вистачає пеньонзів, тобто ціна питання досить висока.А так , роби що хочеш. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Каврай 21.02.2017 19:37
Знайшли три наперстки,три цвяхи,молоток і рогатку.
Тягне на років 20!
От попались хлопці!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #8 Джон дір 21.02.2017 17:56
Цитую Саша секретар:
Толя, що робити всьо пропало!!!!! Всім нашим схемам тепер хана, як доберуться до тротуарної плитки та асфальту то я не втримаюсь і всіх поздаю. Пробачайтє пацани!!


Хана? Не смішіть. Ну доведеться так званим Право-охоронцям половину оддать. Та вже ж є з чого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #7 Громада. 21.02.2017 17:37
І знову Здравствуйте! Підписував як завжди Наумчук, Яценко не при ділах, Буданцев тим паче , а Бондаренко взагалі перший раз чує...- Нічого не міняється в нашому королівстві!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Лего 21.02.2017 17:16
В смысле - скоро могут быть выборы мэра? Хотя нет, пацаны чтобы глупую Желизяку сохранить должны занести Лютому сколько надо. Хотя неглупый Лютый с Аваковым могут отказать и потом забрать все - посадить своего мэра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #5 Крупнейший знаток 21.02.2017 15:25
А вот и ответка от Лютого. За пикеты. А вы - застройка Сосновки... Какая застройка? Скоро выборы!