реклама

реклама

Міська влада Черкаси «спонукає і просить обласну владу іти в ногу з міськрадою». Про це міський голова Анатолій Бондаренко заявив у ефірі телеканалу «ВІККА».

Бондаренко

Мер висловив незадоволення тим, у якому стані перебувають об’єкти обласної власності, розташовані в Черкасах.

– Починаючи від нашого річкового вокзалу, який було відремонтовано, але зараз він занепадає, тому що не використовується за призначенням, – зазначив пан Бондаренко. – Там і написи з’явилися відповідні... Замість того, щоб зробити зону відпочинку, створили там ресторан. А ми хочемо, щоб будівлі, які там є, були в нормальному стані.

Мер також дорікнув обласній владі тим, що вона досі не може відновити згорілий драмтеатр, нагадавши при цьому, що місто виділило на реконструкційні роботи 5 млн грн.

реклама

Коментарі  

 
+2 #30 От та До 10.03.2017 12:19
Цитую Люда:
Цитую Світлана:
И снова, и опять у бондаренко виноваты все вокруг, но только не он. Этот мер не способен, даже, подмести улицы. Бондаренко превратил МОЙ город в загаженную помойку. Центр города - торгаши, торгаши и горы мусора.

Особенно "радуют" глаз настроенные на газонах вокруг центрального рынка низкопробные металлические будки. Единственные кто быстро отреагировал и принял меры против них, это кафе-пельменная по ул. Небесной Сотни. Они выложили на газоне срубы деревьев, скрепили их скобами и высадили деревья. Поэтому будочной мафии пришлось ставить свои гробы-будки перпендикулярно улице и практически перед Приватбанком. И еще, видимо талантливый предприниматель и спаситель экономики Украины и хозяин - будок одно и тоже лицо. Потому что у всех будок одинаковое название - "Аренда".

Треба зробити рекламні ролики, буклети на аглійській мові і направити в ЕЕС, можливо ці халупи арендуватимуть европейці?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #29 Люда 10.03.2017 10:39
Цитую Світлана:
И снова, и опять у бондаренко виноваты все вокруг, но только не он. Этот мер не способен, даже, подмести улицы. Бондаренко превратил МОЙ город в загаженную помойку. Центр города - торгаши, торгаши и горы мусора. Стыдно перед приезжающими знакомыми.

Особенно "радуют" глаз настроенные на газонах вокруг центрального рынка низкопробные металлические будки. Единственные кто быстро отреагировал и принял меры против них, это кафе-пельменная по ул. Небесной Сотни. Они выложили на газоне срубы деревьев, скрепили их скобами и высадили деревья. Поэтому будочной мафии пришлось ставить свои гробы-будки перпендикулярно улице и практически перед Приватбанком. И еще, видимо талантливый предприниматель и спаситель экономики Украины и хозяин - будок одно и тоже лицо. Потому что у всех будок одинаковое название - "Аренда".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #28 О.ЧУПРИНА 10.03.2017 09:37
Цитую Фелікс.:
Ну навіщо ми лаємось відносно роботи Бонда, коли не він керує містом? Спілкуватись потрібно відносно реальних бригадирів. Ну а Чуприна шукає їхньої прихильності, так як таки хоче десь спливти.


"феліксе",частково з Вами погоджуюсь.Бондаренко знаходиться під впливом тих само реальних.У нього є два шляхи,продовжит и слухати спонсорів передвиборчої компанії відпрацьовуючи борги активами міста чи послати всіх "помічників" подалі і зайняти державницьку позицію працюючи в інтересах виключно громади. Перший варіант тупіковий,він приведе Анатолія до краху,другий-тимчасово болісний але перспективний.Тільки другий варіант дасть шанс Бондаренку як політику.Я хочу допомогти йому піти саме цим шляхом.Що до Вашого "спливання Чуприни",тут помилочка вийшла.Повірте,я добре плаваю і щоб плавати краще лояльність черкаського мера і будь якого високопосадовця на черкащині мені не потрібна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #27 Вован 09.03.2017 21:29
Цитую Реаліст:
Чуприна, іноді краще мовчати, аніж говорити. Чув таку фразу? Співати осанну "мерові", якого ЗМУСИЛИ відмовитися від забудови Сосновки - це підлабузництво, і ніяк інакше це не назвеш - "Черкащанин" абсолютно правий. Причому, вплив громади був лише опосередкованим - відірватися від пожирання лісу Тоху змусила Юля, стурбована збереженням решток рейтингу своєї партії в Черкасах.
Толік ще спробує разом з Бородаєм і Мушієком "освоїти" землі під забудову у археологічній зоні Долини Троянд і по всій Митниці - там, де мали бути школи, автостоянки, лікарні, дитсадки.
Нахабно і тупо, не зважаючи на те, що це гріх, місто нищиться на очах в угоду кишень бариг. А ти в цей час стеляш свого язика під ноги тим, хто топче місто - по-дитячому нахвалюєш флюгер за те, що він під дією вітру на декілька хвилин розвернувся в інший бік. Реально БРИДКО від такого! :-x

Ну,хреновый мер,ну а какого хера ты за него голосовал,а сейчас лаешь.как моська.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #26 СОЛДАТ 09.03.2017 21:15
Цитую вільний демократ:
Про яку мораль мова? Міський голова, який перетворив бульвар Шевченка у повоєнні траншеї, не має морального права будь-кого повчати.

Про те, на що перетворив Черкаси попередній міський голова ми звичайно помовчимо.Хочеш побачити справжні траншеі - шуруй на Донбас! :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #25 Фелікс. 09.03.2017 17:37
Ну навіщо ми лаємось відносно роботи Бонда, коли не він керує містом? Спілкуватись потрібно відносно реальних бригадирів. Ну а Чуприна шукає їхньої прихильності, так як таки хоче десь спливти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #24 Світлана 09.03.2017 17:11
Цитую А що ти зробив?:
Чого ви всі, розумники, мовчали коли мер був Одарич? Невже так чудово все було? Авжеш, відзвітував у журналі "зроблено", але це тільки на аркушах. Бондаренко молодець в зрівнянні з усіма попередніми! А сидіти давати такі коментарі - легше всього. Звісно, що не все получиться так, як би хотілось. але роботи робляться і дай, Боже, щоб Бондаренко був мером і надалі!Повністю згідний з О.Чуприною.

Якщо бондаренко й надалі буде залишатися мером мого міста, - Черкасам присниться повний гаплик. Живу в центрі міста, але таке враження, що я кожен день мішу кізяки на фермі, їм пилюку з грязюкою, на підвіконні можна висаджувати картоплю, взуття на вигляд пройшло не одну тисячу кілометрів та багато, багато іншого. Забула улублене,- труси на тротуарах й тьоток, які їх приміряють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #23 вован 09.03.2017 16:57
Цитую А що ти зробив?:
Чого ви всі, розумники, мовчали коли мер був Одарич? Невже так чудово все було? Авжеш, відзвітував у журналі "зроблено", але це тільки на аркушах. Бондаренко молодець в зрівнянні з усіма попередніми! А сидіти давати такі коментарі - легше всього. Звісно, що не все получиться так, як би хотілось. але роботи робляться і дай, Боже, щоб Бондаренко був мером і надалі!Повністю згідний з О.Чуприною.

ТАК БЕЗДАРНО ГРОБИТИ ДОРОГИ В УКРАЇНІ МОЖЕ ЛИШЕ БОНДАРЕНКО:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #22 А що ти зробив? 09.03.2017 16:09
Чого ви всі, розумники, мовчали коли мер був Одарич? Невже так чудово все було? Авжеш, відзвітував у журналі "зроблено", але це тільки на аркушах. Бондаренко молодець в зрівнянні з усіма попередніми! А сидіти давати такі коментарі - легше всього. Звісно, що не все получиться так, як би хотілось. але роботи робляться і дай, Боже, щоб Бондаренко був мером і надалі!Повністю згідний з О.Чуприною.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #21 Тарпєдний апарат - к бою? 09.03.2017 15:41
Поки чупр розхвалює бонда як афігєнного госпідарника - той продовжує забудовувать Сосновку з іншого краю: http://procherk.info/news/7-cherkassy/50944-znov-sosnivka-na-perehresti-vulits-mozhajskogo-ta-lisova-prosika-ogorodzhujut-diljanku-sosnovogo-lisu
Дарагая рєдакция! Паставьтє, пажалуста, етім двум політікам пєстню Патапа і Насті "Отсосниіголочку "