Під час покладань квітів до пам’ятника Шевченка на Чернечій горі в Каневі сталась сутичка між представниками організації «Український вибір» та активістами. Про це «Прочерку» повідомили очевидці події.

QSmEjzMW1fg

Суперечка виникла через бажання представників «Українського вибору» покласти квіти до пам’ятника Шевченка. Цьому завадили активісти, які назвали цю організацію та її засновника Віктора Медведчука проросійськими.

Фото видання "Про все"

Фото видання "Про все"

Депутат міськради від ВО «Свобода» Максим Шило у Фейсбуці цю подію прокоментував так:

«Прогнали проплачених тітух і бабушек із проросійського «Українського Вибору», які хотіли покласти квіти до пам'ятника Шевченку! Зупинемо наступ реваншистів Кремля - матимемо національну державу!», - написав Шило.

 

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 депутат 10.03.2017 14:27
Судячи по всьому, нас очікують дуже важкі часи, свобода що приватизувала пам*ятник Шевченку, не зрозуміло чому не мають права покласти квіти, ті, кого називають медведчуківцями , якщо є до них якісь питання то в СБУ і хай розбираються. Бо так можна кого завгодно зробить ворогом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 СОЛДАТ 10.03.2017 11:07
Цитую Уманский Еврей:
А где кастрюли у азова? :lol:

Мася- кастрюли нынче не кошерно.Или в ваших методичках об этом не пишут? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Антистец 10.03.2017 08:25
Агрессивные безнаказанные нацд**илы - 100% гарантия разрухи государства и дегенерации народа. Впереди у такой страны нет ничего.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Уманский Еврей 10.03.2017 04:36
А где кастрюли у азова? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Петрович 09.03.2017 22:03
Є у нас один колишній депутат обласної ради активний учасник акції "Україна без Кучми" 2001 року. Тоді 9 березня він з групою активістів підійшов до пам'ятника Т.Г. Шевченка, що знаходиться у парку Шевченка, навпроти Червоного корпусу Київського університету, розкидав ногами квіти, які поклав тодішній Гарант та поклали свою корзину з квітами. Після цього, його неодноразово запрошували до СБУ на бесіди, але він не сильно злякався, обрався до обласної ради, пробув одне скликання, а нині пише дописи на історичні теми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 СОЛДАТ 09.03.2017 20:17
Цитую Визор:
Если б только Тарас мог такое безобразие предвидеть то завещал бы "похоронить исключительно в имперском Санкт-Петербурге"!

Предвидя будущие безобразия разрешаем похоронить в вашем имперском санкт-петербурге нашего (да и вашего тоже) Медведчука.Или он будет лежать в мавзолее рядом с путькиным?Все-таки кумовья. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Визор 09.03.2017 17:50
Если б только Тарас мог такое безобразие предвидеть то завещал бы "похоронить исключительно в имперском Санкт-Петербурге"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 прохожий 09.03.2017 16:09
Цікало, а проплачені свободівці квіти поклали до могили Т.Г.Шевченка? Їх також потрібно було разом із Шилом гнати від могили с**ною мітлою, адже вони найперші хто зрадив ідеали революції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Прокурор 09.03.2017 16:03
А "О.ЧУПРИНА" досі ще належить до лакеїв Медведчука? Чи він вже не обписує тини-забори гаслами "Українського вибору"? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Нах вату! 09.03.2017 15:44
Медведчуковці нарвалися? Це добре!