реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

9 березня спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області виявлено факт незаконного вивантаження побутового сміття на відкриту земельну ділянку за 700 метрів від траси Київ-Знамянка в сторону села Косареве, адміністративні межі Орловецької сільської ради Городищенського району. Як свідчать деякі рештки неприємної знахідки, побутові відходи знову прибули до нас із Львівщини.

1489064088

Прибувши на місце події, державні інспектори разом із працівниками поліції Городищенського ВП ГУНП у Черкаській області провели обстеження та встановили факт засмічення землі загальною площею 53,1 квадратних метри. Об'єм відходів становить 84,45 кубічних метрів.

Для розрахунку збитків, нанесених довкіллю, Держекоінспекцією направлено запит до органу Держкомзему щодо грошової оцінки землі. Відібрані проби ґрунту для проведення інструментально-лабораторних досліджень.

Працівниками поліції розпочато проведення оперативно-розшукових заходів по встановленню осіб, причетних до вчинення даного правопорушення.

Просимо жителів області викликати працівників правоохоронних органів в разі виявлення подібних фактів засмічення (забруднення) землі.

Про це інформує сайд Держекоінспекції в Черкаській області.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
Театр