реклама

Внести підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» до антирейтингу ворогів преси, який складає Національна спілка журналістів України (НСЖУ), запропонували редактори комунальних газет Черкащини. Про це повідомляє прес-служба НСЖУ, пише «Детектор медіа»

i75_ArticleImage_123996

Під час конференції обласної організації НСЖУ у Черкасах редактори комунальних газет наголосили, що підвищення тарифів на доставку преси, які анонсувала «Укрпошта», фактично невчасне повернення редакціям газет коштів передплатників, низька якість послуг – ті фактори, які демонструють, на їх думку, вороже ставлення державного підприємства до ЗМІ.

«Нечувано, що "Укрпошта" збирається підвищувати ціни на самі квитанції, які ми тисячами приймаємо і виписуємо в редакціях, фактично роблячи за них роботу. Це нищення преси, більшого ворога немає», – обурювалися редактори.

В.о. голови НСЖУ Сергію Томіленку вони скаржились, що у поштових відділеннях дуже часто «гублять» примірники газет і вимагають у редакції нові, доставляють пресу з кількаденною затримкою. У деяких райцентрах листоноші просять безкоштовно дарувати їм примірники газет.

«Підвищення поштових тарифів не підтримую, оскільки це вчергове вдарить по передплаті. Нині основними читачами газети є пенсіонери, які й так ледве животіють. Зросте ціна газети - катастрофічно впаде тираж. Хочу запропонувати "Укрпошті" заробляти в інший спосіб, як це роблять газетярі, яких не попередили про стрибок "мінімалки". Передплатну ціну формували влітку, коли про такий сюрприз від держави й не чули», - заявила редакторка газети «Вісник Городищини» Ольга Дяглюк.

Раніше Національна спілка журналістів України засудила як непартнерські дії «Укрпошти», що лобіює різке підвищення тарифів на приймання та доставку видань за передплатою, і закликає не допустити прийняття наказу про їх затвердження.

До 14 березня Національна спілка журналістів України приймає аргументи редакторів щодо проекту наказу Мінінфраструктури про підвищення поштових тарифів.

Свою позицію можна висловити, заповнивши анкету за посиланням:  http://bit.ly/2lsGmAw або надіславши позицію на адресу НСЖУ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Нагадаємо, 20 січня НСЖУ надіслала до генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського вимогу розблокувати розрахунки з редакціями. Також спілка зробила запит до «Укрпошти» щодо результатів передплати на 2017 рік на національні та місцеві видання і запропонувала відмовитись від 40-відсоткового підняття тарифів на доставку періодики, розглянути варіант перегляду поштових тарифів на індекс інфляції.

Державне підприємство «Укрпошта» блокує діяльність національних та місцевих газет, не перераховуючи їм належні кошти за проведену передплату на 2017 рік. За інформацією, наданою Спілці дирекцією ДП «Укрпошта», станом на 8 лютого заборгованість перед редакціями газет складає 265 млн грн або 46% від загального обсягу передплати.

реклама

Коментарі  

 
-1 #2 Irischka 13.03.2017 21:57
Якби ж ще доставляли вчасно і якісно: то не туди вкинуть, то загублять, то просто не донесуть, а ще краще, коли принесуть конверт або журнал в такому стані, що і читати не хочеться... :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 Читач 13.03.2017 11:12
Зате зарплати керівників Укрпошти складають сотні тисяч гривнів: голови Ігоря Смілянського - 333000 грн., заступників Олександра Чернявського - 265000 грн., Сергія Галана - 175000 грн., Олександра Находа - 153000 грн., Олени Дрощенко - 145000 грн. От так, панове журналісти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...